Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!
Ismét lesz fogadásbiztosítás :

Németország július 2-án, szombaton Olaszország csapatával mérkőzik meg a 2016-os Európa-bajnokságon, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást kínálunk Önnek!
Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a Németország v Olaszország mérkőzésre, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.
Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 8.000 Ft*).

Viszont én ismét rákérdeztem a chat-en, és ezt írták :

A vezetőség döntése, kik vehetnek rész az ajánlatokban.
Az Önre vonatkozóról webüzenetben értesítjük.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 01, 2016, 11:27:09
Hali!
Ismét lesz fogadásbiztosítás :

Németország július 2-án, szombaton Olaszország csapatával mérkőzik meg a 2016-os Európa-bajnokságon, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást kínálunk Önnek!
Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a Németország v Olaszország mérkőzésre, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.
Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 8.000 Ft*).

Viszont én ismét rákérdeztem a chat-en, és ezt írták :

A vezetőség döntése, kik vehetnek rész az ajánlatokban.
Az Önre vonatkozóról webüzenetben értesítjük.

most akkor ez nem minden magyarnak van?

#302 július 01, 2016, 15:41:44, SPF Admin
Idézetet írta: ricsi046 Dátum július 01, 2016, 15:13:01
most akkor ez nem minden magyarnak van?

De, kint van a főoldalon.

lulu65bj bejegyzésében viszont a bónusz összege el van írva. Pontosan 3.000 Forint, nem 8.000 Forint.

Az ajánlat részletei


A szombati Németország – Olaszország Európa-bajnoki negyeddöntőre a bet365 egy fantasztikus kockázatmentes élő fogadást kínál nektek!

Helyezz el egy mérkőzés előtti fogadást a Németország – Olaszország mérkőzésre, és megajándékoznak egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.


Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 3.000 Ft*).

Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást teszel fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak. Minden fogadást a szokásos módon kell fizetni és leadni, és a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál.

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacuknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatuknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatod ki minden bet365-nél elhelyezett labdarúgás fogadásodból.

Részvételi feltételek


Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 01, 2016, 15:26:16
De, kint van a főoldalon.

lulu65bj bejegyzésében viszont a bónusz összege el van írva. Pontosan 3.000 Forint, nem 8.000 Forint.

Az ajánlat részletei

Nem írta el! Nekem is 8K-t adnak.  ;)
Múltkor is ennyi volt a magyar-belga meccsre.  :ok:

Nekem is a belső üzenetben 8000 Ft van írva.

Idézetet írta: runin Dátum július 01, 2016, 16:02:51
Nem írta el! Nekem is 8K-t adnak.  ;)
Múltkor is ennyi volt a magyar-belga meccsre.  :ok:

A magyar-belgára is kaptál? Én az izlandi meccs óta nem láttam ilyen ajánlatot.

Idézetet írta: runin Dátum július 01, 2016, 16:02:51
Nem írta el! Nekem is 8K-t adnak.  ;)
Múltkor is ennyi volt a magyar-belga meccsre.  :ok:

Oké, akkor a lényeg a következő: a nagyközönségnek 3.000 Forint jár, de van akinek 8.000.  :cya:

Idézetet írta: medwebor13 Dátum július 01, 2016, 16:10:16
A magyar-belgára is kaptál? Én az izlandi meccs óta nem láttam ilyen ajánlatot.

Lehet,hogy izlandi volt,nem emlékszek pontosan,mert azt nem használtam ki. :D

Azt viszont nem értem,hogy mi után adják a bónuszt? Az OK,hogy én kapok rengeteget,de nem csak ilyet,hanem hűségbónuszt is (havonta egyet,de néha 2 hét alatt kettőt is dobnak),mert rengeteget játszok náluk.
Szóval,ha nem lépek be,én akkor is 8K-t látok. Lehetséges,hogy IP után adnak bónuszokat,nem user után  :D


ez bizony eltérő, egyik helyen 3000Ft a másikon pedig 8000Ft
én itt olvastam :http://extra.28-365365.com/promotions/hu/soccer/euros-gerita-in-play-bet-offer-chs
Még nincs se email se belső üzenet. Engem kihagynak.


Üdv.

Jól értelemezem,?
Az első élő fogadás mely veszít azt visszakapom a megadott limithatárig?
És ha csak egy élő tétet teszek, s az veszít?
Lehet én értelmezem félre?.

Idézetet írta: aghattila Dátum július 02, 2016, 12:40:02
Üdv.

Jól értelemezem,?
Az első élő fogadás mely veszít azt visszakapom a megadott limithatárig?
És ha csak egy élő tétet teszek, s az veszít?
Lehet én értelmezem félre?.

Ha csak egy élőt teszel, akkor nyilván az az első, ha veszít visszakapod. De az is kell, hogy a meccs előtt is fogadj, csak a legmagasabb meccs előtti fogadásod összegéig adnak visszatérítést.


8.000 HUF élő fogadás a PSG v Arsenal találkozóra

A PSG szeptember 13-án, kedden az Arsenal csapatával mérkőzik meg a Bajnokok Ligájában, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást kínálunk Önnek!

Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a PSG v Arsenal találkozóra, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással (maximum 8.000 HUF) erre a mérkőzésre. Feltételek érvényesek.

Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 8.000 HUF). Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak.

A fogadásokat a szokásos módon kell fizetni és leadni. A Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál. A teljes részvételi feltételeket ide kattintva tekintheti meg.

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacunknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatunknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatja ki minden bet365 labdarúgás fogadásából.

Jó szórakozást!
A bet365 csapata