Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum január 15, 2012, 15:51:10
Nem lesz egy sima 3-0, de a hazai győzelem az szinte biztos!  :beerchug:

Köszi gerry!  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 15, 2012, 16:03:25
Urbino Volley-Modena hazai odds: 1.55 körül jelenleg

tegnap még 1.35 is volt, megy felfelé, mint mostanában minden, de ez engem nem hat meg  ;D ez sztem annak tudható, hogy Modenába szerződött Ognjenovic, és ma már játszani fog, de ez sem hat meg  ;D jó játékos, az európa ligában a múlt éven őt választották a torna legjobb feladójának, szóval nagy erősítés, de még ez sem hat meg  ;D, az Urbino nyer és kész!!!!  :beerchug:

3-1
  ;)

Jastrzebski W.-PGE Belchatow vendég odds: 1.38


Idézetet írta: gerry Dátum január 22, 2012, 20:25:09
0-3  ;)
Gratula a tippedért! :great:, de már nem is meglepő, mert nagy százalékkal jönnek be azok a tippek, melyeket ide felteszel! :beerchug:

Idézetet írta: Winger Dátum január 22, 2012, 20:45:42
Gratula a tippedért! :great:, de már nem is meglepő, mert nagy százalékkal jönnek be azok a tippek, melyeket ide felteszel! :beerchug:

Köszönöm Winger!  ;)  :beerchug:

Macerata-M.Roma Volley hazai odds: 1.22
Cuneo-Belluno hazai odds: 1.24  , szerintem 3-2 lesz, szoval nem kell akkor sem izgulni, ha rosszul kezdődik  ;)

Pont egy ilyen 1.2-1.3-ra van szükségem, melyiket érzed a biztosabbnak a kettő közül gerry?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum január 25, 2012, 17:16:58
Pont egy ilyen 1.2-1.3-ra van szükségem, melyiket érzed a biztosabbnak a kettő közül gerry?

Macareta szerintem simán nyer, 2x játszodtak már egymás ellen ebben az idényben és a Rómaiak még szettet sem nyertek, ma számomra elképzelhetetlen, hogy 3-at nyerjenek! Fix hazai

csatolom a 2 egymás elleni meccsüket:
http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=21967
http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=22058

Sok sikert!

Idézetet írta: gerry Dátum január 25, 2012, 17:24:57
Macareta szerintem simán nyer, 2x játszodtak már egymás ellen ebben az idényben és a Rómaiak még szettet sem nyertek, ma számomra elképzelhetetlen, hogy 3-at nyerjenek! Fix hazai

csatolom a 2 egymás elleni meccsüket:
http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=21967
http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=22058

Sok sikert!

Köszi a választ :beerchug: Meggyőztél...bedobtam a dán és montenegró győzelem mellé :)

Hétvégén rendezik az Olasz kupát, nézzük:

Busto Arsizio-Modena hazai odds: 1.4

Modena rendezi a négyes döntőt, de sok szerepe nem lesz benne, mert a bajnokságban makulátlan mérleggel rendelkező Arsiziot látja vendégül a döntőbe jutásért, sima 3-0 tippelek, de a hazai pálya miatt, lehet a Modena is összekapar egy szettet, de többre nem lesznek képesek! Egyébként a B.A. győzelmét várom a vasárnapi fináléban is, az Urbino ellen!  ;)

Urbino Volley-Piacenza hazai odds: 1.35

UI: holnap ha valaki csúcs röplabdát szeretne nézni annak ajánlom a Macerata-Trentino BL döntőnek is beillő találkozót, a Macareta ősszel nyert Trentinoban, most ezt visszakapják, hazai pályán vereséget szenvednek majd véleményem szerint, 2x ugyanattól a csapattól nem kap ki egy esztendőben a világ legjobbja!  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 27, 2012, 23:54:19
Hétvégén rendezik az Olasz kupát, nézzük:

Busto Arsizio-Modena hazai odds: 1.4

Modena rendezi a négyes döntőt, de sok szerepe nem lesz benne, mert a bajnokságban makulátlan mérleggel rendelkező Arsiziot látja vendégül a döntőbe jutásért, sima 3-0 tippelek, de a hazai pálya miatt, lehet a Modena is összekapar egy szettet, de többre nem lesznek képesek! Egyébként a B.A. győzelmét várom a vasárnapi fináléban is, az Urbino ellen!  ;)

Urbino Volley-Piacenza hazai odds: 1.35

UI: holnap ha valaki csúcs röplabdát szeretne nézni annak ajánlom a Macerata-Trentino BL döntőnek is beillő találkozót, a Macareta ősszel nyert Trentinoban, most ezt visszakapják, hazai pályán vereséget szenvednek majd véleményem szerint, 2x ugyanattól a csapattól nem kap ki egy esztendőben a világ legjobbja!  :beerchug:

Arsizio 3-2  ;)
Urbino 0-3  :redchug:
Trentino 0-3   ;)

Busto Arsizio-Piacenza hazai odds: 1.3  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum január 29, 2012, 10:54:10
Busto Arsizio-Piacenza hazai odds: 1.3  ;)

Köszi a tippet, ez nagyon sima volt!  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 29, 2012, 10:54:10
Busto Arsizio-Piacenza hazai odds: 1.3  ;)

3-0

Szívesen Hege, ez 3 nagyon sima szett volt  ;)