5Dimes kérdés, segítség kérés.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv mindenkinek!

Az 5Dimes irodával kapcsolatban lenne szükségem egy kis segítségre. Az oka, hogy kifizetést kértem tőlük, de mivel nem teljesítettem a rollover követelményeket nem fizettek. Ez rendben is van. Volt utána megint fogadásom, és kikérés, de megint semmi. Ezután voltak olyan rendesek, hogy küldtek egy levelet amiben leírják mi a hiba. Aki tud, vagy van tapasztalata náluk ebben kérem segítsen, de szerintem egy jó angol tudás már elég.

A levél amit küldtek:

Your recent payout request for $183.7 has been
rejected. You are required to complete a 2x
rollover of your deposit amount before you can
withdrawal any money, you deposited $50 which
means that need to complete a $100 rollover; so
far you have done $90.12 which means that you are
still short $9.88. Remember that the amount that
counts towards the rollover is the lower amount
in the bet, meaning that if you risk $110 to win
$100, then $100 will be the amount that counts
towards the rollover and once the bet is graded
only. When a bet is graded as a push it does not
count towards the rollover requirement.

Előre is köszönöm.

Remélem nem indítottam feleslegesen új témát, de nem találtam róluk szólót.

Még annyit, hogy az utolsó fogadásom előtt is kb ennyi hiányzott a teljesítéshez $9.??, és utána is. Ez az amit egyáltalán nem értek. Mintha az utolsó fogadást nem is vették volna figyelembe.

Lefordítom mit írnak, mert elég egyedien számolják ezt a forgatást. Tehát náluk nem a tét számít forgatásnak, hanem a "lehetséges profit". Egy példán illusztrálva: ha felteszel 10 dollárt egy 1,5-ös oddsra, akkor a megforgatott összeg csak 5 dollár lesz (ennyi lenne a tiszta nyereséged), attól függetlenül, hogy nyer vagy veszít a tipp.

Ennyi a trükk, amúgy még 9,88 dolcsit megforgatsz ilyen módon, és veheted is ki a pénzt.  :ok: ;D

Én úgy emlékszem hogy igen ha 100 $ raksz 1.5 oddsra akkor 50$ forgattál meg
de ha 100$ raksz 2.5 oddra akkor meg 100$-t forgattál meg szóval vagy a nyereséget vagy a tétet számolják el attól függően melyik a kisebb.Más amerikainál is találkoztam már ilyennel

Üdv!

Az első gondolat sajnos nem állja meg a helyét, mert akkor már fizettek volna.

Szerintem pukk válasza lesz a jó, mert az ő elmondása alapján elvégeztem a számításokat a fogadási szelvényeken lévő számokkal (Risk/To win), és így kijön a mostani érték amit írtak. Mindenhol a kisebbet vették figyelembe.

Köszönöm a válaszokat és a segítséget!