Foci VB Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 10, 2014, 10:42:21, Milan


Nyeremények:

   Főnyeremény:  80 cm-es SONY LED TV
   
   2. hely: 15.000 Forint Skrillen
   3. hely: 10.000 Forint Skrillen
   4.-10. hely: 15-15 Euró bet365 számlafeltöltés

Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban, akkor azt felteheted ebben a fórumtémában!

Tippelj ITT--> Foci VB Tippjáték!

A játék elindult! Kiemelnék egy pár fontos dolgot a szabályzatból:

- bet365 számlafeltöltésben csak az részesülhet aki 2014 június 12. előtt rendelkezett bet365 számlával, vagy 2014 június 12. - július 14. között általunk regisztrált itt.

- a minimális tét egy szelvényen: 100 virtuális Forint.
- a maximális tét egy szelvényen: 5.000 virtuális Forint.
- minimum 30 megtett szelvényre van szükség (rövid + hosszú távó fogadás) a nyeremény átvételéhez, s ebből 2 szelvény kötelező módon az elődöntők előtti eseményekre kell, hogy vonatkozzon (rövid távú fogadás).
- a 30 vagy több szelvényből minimum 10-nek nyertesnek kell lennie (csak a min. 1.50-es szorzós nyertes szelvények számítanak ezen pont teljesítésénél).
- a Sportfogadas.org nem vállal felelőséget azért, ha a játékos technikai okok (nem működött az internet stb.) miatt nem küldte be a szelvényét a versenybe.
- a szelvényeket a fifa.com és a bet365 által közölt hivatalos adatok alapján dolgozzuk fel, illetve a bet365 szabályait követjük.

Külön kiemelném:
Abban az esetben, ha bizonyos technikai okok miatt az ajánlat "beragad" (mérkőzés megkezdése után lehet még tippelni az adott mérkőzésre), akkor az adott tippek törölve lesznek, a játékost pedig kizárjuk a versenyből!

S íme a főnyeremény: Sony 32R430 LED-es televízió, 80cm, HD



Ma csináltam pár szelvényt, de az utolsó kettő úgy tűnik valamiért nem került be:/ A napi szelvények és az adatlapom menüpont is alatt mutatja, hogy 5000-ért raktam két szelvényt, de a szorzó 0,00 és nincs esemény mellette. Remélem nem én voltam a ludas.

ID: 108
ID: 109

Valami rendszerhiba lehetett, töröltem őket.

Ez elég izgalmas verseny lesz...szép a nyeremény :great:

Idézetet írta: TiB Dátum június 10, 2014, 20:04:32
Nekem a supra-afro csaj kellene a tévéből. Megoldható? :D

:D  létezik azaz összeg :laugh:

Alternatív tippjáték: hány pontja lesz az elsőnek?
Szerintem 2 millió fölé benézünk...  :D

Idézetet írta: Jabba Dátum június 10, 2014, 20:29:20
Alternatív tippjáték: hány pontja lesz az elsőnek?
Szerintem 2 millió fölé benézünk...  :D

Ami valószínűbb,hozzászólások száma: 50 alatt :)

Idézetet írta: Jabba Dátum június 10, 2014, 20:29:20
Alternatív tippjáték: hány pontja lesz az elsőnek?
Szerintem 2 millió fölé benézünk...  :D

500k max

Na jó ezt nem hiszem el :D Ugyanazt a tippet megakartam rakni ma, ami tegnap valamiért nem került be a rendszerbe, erre ugyanúgy ma se fogadja el. Csoport győztesekre csináltam két kombinációt, de megint nem tetszik a rendszernek:(

ID:448
ID:449

Utána raktam egy szimpla fogadást is, az pedig simán bekerült.

Idézetet írta: sotet93 Dátum június 11, 2014, 13:57:46
Na jó ezt nem hiszem el :D Ugyanazt a tippet megakartam rakni ma, ami tegnap valamiért nem került be a rendszerbe, erre ugyanúgy ma se fogadja el. Csoport győztesekre csináltam két kombinációt, de megint nem tetszik a rendszernek:(

ID:448
ID:449

Utána raktam egy szimpla fogadást is, az pedig simán bekerült.

Mondjuk azért nem tetszik a rendszernek, mert hosszú távú fogadásokat nem lehet kombinálni.  :D

Szabályzat!

Gondoltam, hogy én csesztem el valamit:S Bocsi még egyszer.

Most már kiirja a hibát is.

Eszemben sincs szabálymódosítást kérni, de ez miért?

"Egy szelvényre csak 1 hosszútávú fogadást tehetsz és ezt nem kombinálhatod más fogadásokkal!"

Most akkor tegyem 5000 forintal hogy Honduras kiesik a csoportkörben és várjak 10 napot +300 forintért ?

Szerintem ez egy felesleges korlátozás, az irodák is engedik hogy összekössük ezeket a fogadásokat.