BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A póker szoftverben a pénztárban keresed a pókerzseton eladása opciót

Köszönöm a gyors választ, sikerült :)

Az élőben megtett fogadást csak a meccs után értékelik ki?  :crazy: 

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 16, 2012, 18:38:31
Az élőben megtett fogadást csak a meccs után értékelik ki?  :crazy:

nekem Spanyol fi. győzelmet 5p. belül jóvá írták félidőben. :D

szerk: (tegnap este)

Ti találtatok olyan területet, ahol a betclic a piaci átlagnál magasabb szorzókat ad?

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 18, 2012, 22:37:14
Ti találtatok olyan területet, ahol a betclic a piaci átlagnál magasabb szorzókat ad?

Nem.
De ha a vízilabdás bónuszt akarod megforgatni, akkor minimális veszteséggel ugyan, de tudok mondani trükköt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 18, 2012, 22:41:04
Nem.
De ha a vízilabdás bónuszt akarod megforgatni, akkor minimális veszteséggel ugyan, de tudok mondani trükköt.

Igen, azon "fáradozom", köszi!

Szombat éjszaka egy vasárnapi kazah focimeccsre sikerült minimális veszteséggel megtennem a 3 kimenetelt 3 különböző irodánál (a másik kettőnél is bónuszt forgatok. hehe), pár órával ezelőtt meg egy chilei meccsen ragadt be a betclic szorzója, miközben az irodák többségénél elmozdultak az odds-ok.
Az is arbitrázs közeli fogadás lett. (pech, hogy az első fogadás a betclic-nél lett jó, pedig már majdnem kiürült volna a számlám. Az azért jó dolog, hogy a nyereményt engedi már így is kiutaltatni.)

A gond az, hogy ezekre a meccsekre alig tudok pénzt pakolni.
A bwinnél 28 ezer max. a nyerhető (!) összeg ebben a kategóriában (legalábbis nálam), a tipico meg 101 eurót engedett volna rakni mindkét esetben.
És ilyenkor ugye a legalacsonyabb összegből kell kiindulnom...

Megköszönöm, ha van tipped!


Focimeccsre kerestem 2.00-2.10-es szorzót a Betclicken. (ugye így kerül a legkisebb pénzmennyiségbe a forgatás)
A Bet365-ön meg ázsiai hendi +0,5 a másik csapatra. Volt hogy találtam 1,95-öt, 1,975-öt.
Kicsit pepecselős, mert sok meccset át kell nézni, dehát ez van... :)

Amit bwinnél teszel, azt teheted gamebookersen is. Ugyanaz az odds, meg minden.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 20, 2012, 11:46:00
Focimeccsre kerestem 2.00-2.10-es szorzót a Betclicken. (ugye így kerül a legkisebb pénzmennyiségbe a forgatás)
A Bet365-ön meg ázsiai hendi +0,5 a másik csapatra. Volt hogy találtam 1,95-öt, 1,975-öt.
Kicsit pepecselős, mert sok meccset át kell nézni, dehát ez van... :)

Amit bwinnél teszel, azt teheted gamebookersen is. Ugyanaz az odds, meg minden.

Köszi a tippet!!

A gamebookers nekem azért más, mert dollárban van náluk a számlám, a bwin meg ugye forint...
Első körben az azonos devizanemű számlákat próbálom egymás ellen játszani, hogy ne kelljen variálni az árfolyamokkal.

Én is a vízipóló bónusszal kínlódom, eddig a betfairen layeltem a betclicnél megtett egy kimenetelt.

Az ázsiai hendikep +0.5 jó ötlet, csak azt nem értem, hogy ez mennyivel nagyobb rizikó, mint a dupla esély, hiszen döntetlennél ugyanúgy fizet, az utóbbinál viszont mindig kisebb az odds.
(pl. ázsiai hendi +0.5=1.83  , ugyanerre DC X2=1.72 )

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 09, 2012, 23:09:13
Van 5 ingyen forgatás a Starburst nyerőgépen!
Ebben a hónapban még lesz párszor:
-augusztus 14.  Secret Code
-augusztus 24.  Gonzo's Quest
-augusztus 29.  Beach

És még szeptember első napjára is kapunk 5 pörgetést:
-szeptember 1.  Geisha Wonders

A forgatásról nem találtam sajnos semmit. Nekem 40 centet adott, de megforgatni 37 eurót kellett volna. Gyanítom, hogy az előző pörgetésből maradt még pénz a számlámon és azért akarta, hogy ilyen sokat pörgessek ki. Ha valakinek tiszta a számlája és megnézi, akkor el tudja mondani hányszor kell megforgatni. Egyébként jó gép, voltam 5 euró felett is, de amikor már sokadjára nem adott semmit, akkor tétet emeltem és ez lett a vesztem(amúgy meg tartott volna kb reggelig és lehet semmit nem értem volna el vele :D). Mindenkinek sok sikert! :ok:

-augusztus 24.  Gonzo's Quest

Hajrá Mindenki!

Idézetet írta: La Guerta Dátum augusztus 24, 2012, 16:35:36
Én is a vízipóló bónusszal kínlódom, eddig a betfairen layeltem a betclicnél megtett egy kimenetelt.

Az ázsiai hendikep +0.5 jó ötlet, csak azt nem értem, hogy ez mennyivel nagyobb rizikó, mint a dupla esély, hiszen döntetlennél ugyanúgy fizet, az utóbbinál viszont mindig kisebb az odds.
(pl. ázsiai hendi +0.5=1.83  , ugyanerre DC X2=1.72 )

Nem nagyobb rizikó, hanem pontosan ugyanakkora, hiszen ugyanarra fogadsz, csak a szorzó más...  :)
Általában a az irodák a kétesélyeknél büntetik a "lusta" fogadókat, akik nem veszik a fáradtságot, hogy külön játsszák meg a két kimenetelt.
Legtöbb esetben még úgy is jobban jársz, ha a háromesélyes piacról játszod meg a dupla esély helyett a két kívánt kimenetelt.
Az ázsiai hendikep piacon meg talán nagyobb a verseny (és talán a forgalom is), így kiesebb haszonnal és magasabb szorzókkal kínálják általában az irodák.

Kösz Knapp, érdekes, hogy ezt tegnap live chaten a bet365-nél képtelenek voltak elmagyarázni.
(vagy talán nem is akarták)

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 09, 2012, 23:09:13
Van 5 ingyen forgatás a Starburst nyerőgépen!
Ebben a hónapban még lesz párszor:
-augusztus 14.  Secret Code
-augusztus 24.  Gonzo's Quest
-augusztus 29.  Beach

És még szeptember első napjára is kapunk 5 pörgetést:
-szeptember 1.  Geisha Wonders

A forgatásról nem találtam sajnos semmit. Nekem 40 centet adott, de megforgatni 37 eurót kellett volna. Gyanítom, hogy az előző pörgetésből maradt még pénz a számlámon és azért akarta, hogy ilyen sokat pörgessek ki. Ha valakinek tiszta a számlája és megnézi, akkor el tudja mondani hányszor kell megforgatni. Egyébként jó gép, voltam 5 euró felett is, de amikor már sokadjára nem adott semmit, akkor tétet emeltem és ez lett a vesztem(amúgy meg tartott volna kb reggelig és lehet semmit nem értem volna el vele :D). Mindenkinek sok sikert! :ok:
-augusztus 29.  Beach

Hajrá!

Idézetet írta: La Guerta Dátum augusztus 25, 2012, 07:55:46
Kösz Knapp, érdekes, hogy ezt tegnap live chaten a bet365-nél képtelenek voltak elmagyarázni.
(vagy talán nem is akarták)

A zárójeles részre tippelek, de ezen már meg sem lepődök. Könnyen lehet, hogy "szakmai titokként" kezelik azt, ami a rutinos fogadóknak már rég egyértelmű.
Mondjuk az elég furcsán jönne ki, ha ezt mondanák: "Tulajdonképpen ugyanarról a fogadásról van szó, csak a dupla esély drágább egy kicsit (egységnyi profitért nagyobb tétet igényel), szóval inkább fogadjon az ázsiai hendire!"  ;D