Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Winger Dátum június 28, 2012, 00:03:19
Lehet ezt még fokozni?  ;D

Igen, elsősorban azért, mert nem tudok elaludni,olyan ideges vagyok, mert megint ezek a tetvek nyertek, talán még kellene írnom pár sort, az érzéseimről és, jobban lennék!!!

Szájbakúrt pöcsfejű spanyolok, nem értek többet, mint egy szétkent szardarab ami le van hugyozva, legszívesebben szétverném a koponyátokat, és kutyával etetném meg! Hogy a lepra rohasszon szét titeket!

Már picit jobb!

Idézetet írta: gerry Dátum június 28, 2012, 00:16:39
Igen, elsősorban azért, mert nem tudok elaludni,olyan ideges vagyok, mert megint ezek a tetvek nyertek, talán még kellene írnom pár sort, az érzéseimről és, jobban lennék!!!
Szerintem a pár írott sor helyett, most inkább pár sört kellene innod.  ;) Lazíts...

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 27, 2012, 22:15:55
Amúgy Bosquenak is a kurva anyját h a Llorentét nem játszatja pedig egy Llorente-Navas duó jólenne most előre...

+1 Régebben kedveltem Bosquet és a spanyolokat, de ez most megváltozott. Csatár nélkül játszani, nagy taktikai zsenire vall. A végén már a portugáloknak szurkoltam, de azok meg ennyit tudnak.

Simon, Te buzi :bash: Levine is seggbe baszhatja magát, 1-1 után már úgy éreztem, nehezen megy el az over, de ha ez a köcsög így folytatja, simán under lesz :noway:

Undorító pironkova, na takarodjál szépen vissza a bányába!!

Simon te retkes szarházi!! Ugrottál volna vonat elé inkább!! Csak 1 kibaszott szettet kellett volna nyerned, te nyomorék!
Remélem megbasz a villám! :bash: :crazy:

Idézetet írta: Dacsi Dátum június 28, 2012, 14:59:23
Simon te retkes szarházi!! Ugrottál volna vonat elé inkább!! Csak 1 kibaszott szettet kellett volna nyerned, te nyomorék!
Remélem megbasz a villám! :bash: :crazy:

+1

Idézetet írta: jaaas Dátum június 28, 2012, 14:18:49
Simon, Te buzi :bash: Levine is seggbe baszhatja magát, 1-1 után már úgy éreztem, nehezen megy el az over, de ha ez a köcsög így folytatja, simán under lesz :noway:

Kettőből kettő ;D

Falla te retkes geci remélem megdöglesz  :) Mindezt visszavonom te kolumbiai drogos ha sziveskedsz 4-1ről nem kikapni. :ok:

Idézetet írta: Dacsi Dátum június 28, 2012, 14:59:23
Simon te retkes szarházi!! Ugrottál volna vonat elé inkább!! Csak 1 kibaszott szettet kellett volna nyerned, te nyomorék!
Remélem megbasz a villám! :bash: :crazy:

+1

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 28, 2012, 15:22:21
Falla te retkes geci remélem megdöglesz  :) Mindezt visszavonom te kolumbiai drogos ha sziveskedsz 4-1ről nem kikapni. :ok:
Jaj drága Falla hogyan is mondhattam rád ilyet mikor te vagy a kedvencem playerem. 8) Kösz hogy 10szívrohamok okoztál ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 28, 2012, 15:41:11
Jaj drága Falla hogyan is mondhattam rád ilyet mikor te vagy a kedvencem playerem. 8) Kösz hogy 10szívrohamok okoztál ;D

No.1

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 28, 2012, 15:41:11
Jaj drága Falla hogyan is mondhattam rád ilyet mikor te vagy a kedvencem playerem. 8) Kösz hogy 10szívrohamok okoztál ;D

;D

Cserébe MAHUT KAPDBE!

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 28, 2012, 16:06:33
Cserébe MAHUT KAPDBE!
+1 ;D
Remélem Mahut téged is megtalál a villám! :bash: