Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Amúgy ez a lyukas mackó is egy mentális idegroncs.Melzer simán megfordítja a meccset.Szégyen ez a lengyel pali is.

WARD A KURVA ANYÁD!
FISH NEKED IS!


Buktam egy kólát, azt hittem a Nadalt fikázó hozzászólás több lesz, mint a német-gyalázó ;D ;D ;D ;D

Rohadj meg Monaco, egy kibaszott szett kellett volna nem több. Az első szettért adogattál majd 6 játékot buktál zsinórban... Troicki egy agyhalott, így vissza tudtál jönni, 2 bp 5-5-nél, persze elbasztad, hogy utána elveszítsd az adogatásod és 2-0 legyen. Persze a 3. szettben mikor Troicki épp mélyen van és 30-0-ról bukja az adogatását, akkor megint megbaszod magad és vissza adod egyből, hogy utána 4x kiüsd a stadionból és elveszítsd a meccset 3-0-ra... Büdös féreg

Menj anyába malisse

Idézetet írta: patyi Dátum június 29, 2012, 16:47:37
Rohadj meg Monaco, egy kibaszott szett kellett volna nem több. Az első szettért adogattál majd 6 játékot buktál zsinórban... Troicki egy agyhalott, így vissza tudtál jönni, 2 bp 5-5-nél, persze elbasztad, hogy utána elveszítsd az adogatásod és 2-0 legyen. Persze a 3. szettben mikor Troicki épp mélyen van és 30-0-ról bukja az adogatását, akkor megint megbaszod magad és vissza adod egyből, hogy utána 4x kiüsd a stadionból és elveszítsd a meccset 3-0-ra... Büdös féreg
Ilyen mocsok szemét állat, mint ez a Monaco kevés van a világon! Örökre eltiltanám minden teniszpályáról! :bash:

Monacora +1

Amúgy meg csak nekem nagy faszszopás ez az egész EB meg Wimbledon??? Hihetetlen ha overre számítok, sima under, ha esélyest teszek nyer az underdog és fordítva, lehet az 1,2 es vagy 1,8as szorzó... WTF? :crazy:


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 29, 2012, 19:02:49
Amúgy meg csak nekem nagy faszszopás ez az egész EB meg Wimbledon???

Nem!

Viszont ha már itt vagyok, Mirnyi meg Nestor baszódjon meg!

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 29, 2012, 19:02:49
Monacora +1

Amúgy meg csak nekem nagy faszszopás ez az egész EB meg Wimbledon??? Hihetetlen ha overre számítok, sima under, ha esélyest teszek nyer az underdog és fordítva, lehet az 1,2 es vagy 1,8as szorzó... WTF? :crazy:
+ 1csilliárd
Hihetetlenül szar mindkét torna.Ugyanazok a problémáim mint neked.Vicc az egész.

Kurva anyátokat Samrock Rovers ,hogy 4 gólt kaptok az egy dolog de ,hogy egyet sem rúgtok? Nektek hátulról kellene a negyedikek lenni  falábú tetvek .És igen az egész EB és Wimbledon egy rakás szar .....

Bingham baszd kopaszra az anyádat ha 4-0ról szünet után 4-6ra buksz te tar zsidó geci. :uglystupid2:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 30, 2012, 11:56:17
Bingham baszd kopaszra az anyádat ha 4-0ról szünet után 4-6ra buksz te tar zsidó geci. :uglystupid2:

Megúsztad szarházi-na meg az anyád is ;D viszont szépen leszedte az utsó frame-ben az asztalt :ok:

paire akaszd fel magad nyugodtan és akkor majd nem esik nehezedre teniszezni, te flegma buzi geci!