Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Az Usa női röplabdacsapatát csókoltatom,már csak az ő 3:0-ás győzelmük kellett volna egy kellemes kis nyereményhez..szopjatok lovat ez a lényeg :noway: ja,és ahogy nézem,a norvég kéziseknek is hagyhattok abból a lófaszból :bash:

Norvégia sok nagyképü nyomorék picsa mi a jó édes anyátok ez? :'(

Norveg kezilabdas csajok menjetek a jo tetves kurva anyatokba es dogoljetek meg, de meg a csaladotok is, pusztuljon el, h szopjatok le a vilagot es fulljatok bele a gecibe, ti mocskos rohadt kurva norok!!!!!

Basszátok meg !!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum július 28, 2012, 23:41:00
Norveg kezilabdas csajok menjetek a jo tetves kurva anyatokba es dogoljetek meg, de meg a csaladotok is, pusztuljon el, h szopjatok le a vilagot es fulljatok bele a gecibe, ti mocskos rohadt kurva norok!!!!!

Basszátok meg !!!!!!!!!!!!!!

A végén feljöttetek 1 gólra rohadjatok meg, szarházi népség, kurva anyátok még egyszer!!!!!

Mocskos teteves kurva norvegok, jaj de szép lenne ha mind meghalnátok, ünnep lenne az életemben, tetü kurvák!!!


  Megbaszhatja a BWIN is a  Internacional - Vasco da Gamma mecsre én az 50 percnél léptem be de a fogadás végig fel volt
  függesztve szinte éreztem ,hogy nem lesz gól  0 - 0 lett  :bash:

A kurva anyját az összes angol focicsapatnak. Ez nektek felkészülési mérkőzés???  Egy csapat nyugdíjas jobban játszana azok ellen  a csapatok ellen akik ellen ti játszotok :bash:

Hallgatom itt az ismétlést, Gundi az mondja, hogy a norvégok irányítója Breivik...

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 29, 2012, 10:15:17
Hallgatom itt az ismétlést, Gundi az mondja, hogy a norvégok irányítója Breivik...

Én még hallgatni sem bírom, nézni meg duplán nem tudom!!!  :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum július 29, 2012, 10:16:57
Én még hallgatni sem bírom, nézni meg duplán nem tudom!!!  :redchug: :redchug: :redchug:
Néztem az ismétlést, és úgy nézett ki, mintha a norvégok nem is akartak volna nyerni. Mintha egy előre megbeszélt eredmény lett volna!

urugváji cigányok, basszátok az anyátok! ennek a köcsög szenegálnak nem lőni gólt emberelőnyben, kész vicc

Kedves Spanyolország mától minden nap azzal kezdem majd a napjaimat, hogy elküldelek titeket a jó kurva anyátokba, tanuljatok meg játszani, mert ilyen nyomorult szerencsétleneket mint ti nem baszott még az ég, rohadjatok meg mind, ne focisták legyetek, hanem a tehenek alatt szedjétek a szart, oszt azt egyétek, szerencsétlen nyumorult csapat, kurva édes anyátokba szomorodjatok meg, ő istenem halljanak már meg mind, olyan szép lenne!!!!! Minden egyes spanyol dögöljön meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!! Kuuuuuuuuuuuurva spanyolok dögöljetek meg!!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum július 29, 2012, 22:30:51
Kedves Spanyolország mától minden nap azzal kezdem majd a napjaimat, hogy elküldelek titeket a jó kurva anyátokba, tanuljatok meg játszani, mert ilyen nyomorult szerencsétleneket mint ti nem baszott még az ég, rohadjatok meg mind, ne focisták legyetek, hanem a tehenek alatt szedjétek a szart, oszt azt egyétek, szerencsétlen nyumorult csapat, kurva édes anyátokba szomorodjatok meg, ő istenem halljanak már meg mind, olyan szép lenne!!!!! Minden egyes spanyol dögöljön meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

ugyanezeket kívánom annak az utálatos lengyel röplabda csapatnak is!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum július 29, 2012, 22:30:51
Kedves Spanyolország mától minden nap azzal kezdem majd a napjaimat, hogy elküldelek titeket a jó kurva anyátokba, tanuljatok meg játszani, mert ilyen nyomorult szerencsétleneket mint ti nem baszott még az ég, rohadjatok meg mind, ne focisták legyetek, hanem a tehenek alatt szedjétek a szart, oszt azt egyétek, szerencsétlen nyumorult csapat, kurva édes anyátokba szomorodjatok meg, ő istenem halljanak már meg mind, olyan szép lenne!!!!! Minden egyes spanyol dögöljön meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is hasonlókat kívánok nekik, főleg az első meccs miatt!  ::)  :bash:

Idézetet írta: gerry Dátum július 29, 2012, 22:47:23
ugyanezeket kívánom annak az utálatos lengyel röplabda csapatnak is!!!!

és pont ez a mocskos tetves cigány kurek baszott egy aszt a vegere, hogy megjobban bassza az agyam!!!! Szomorodjon meg!