Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában



  A BWIN még mindig leszophatja a lovat az egyes  élö fogadások lezárásával  a Rangers kiakadt ,hogy 4 osztályú lesz én meg
  azon ,hogy 1 - 1 csinált a brazilok is bekaphatják az esti 4 mecsböl 3 lett 0-0 a Sao Paulo é az kivétel az visszont az első félidő
  ben majdnem végig levolt zárva mocskos tolvaj banda ( bwin) az U 23 spanyolokról még statisztikát sem találtam csak annyit
   ,hogy mindkettö mecsüket bukták eddig szerencse ,hogy ma nem fogadtam rájuk. :bash:

isten megbaszná azokat a birókat akik a dán-magyar meccsen fújtak na meg a balfasz kapusainkat akik nem bírtak hetest megfogni sőt semmit....támadásba meg ha nagy laci vagy császár nincs formába vagy eltünik akkor végünk...istenem...és egy Eggert megver minket.....

All Star Laca, aki második félidőben bejött és 3 eladott labdát sikerült felmutatni... :fakk2:

''A Nemzetközi Cselgáncs Szövetség elnöke román, sportdiplomácia.''

A ROMÁNTALPÚ KURVA ANYÁTOKAT FASSZOPÓ BÍROK. BASzNÁTOK MEG A KURVA ANYÁTOKAT. CSALJATOK MÉG EL PÁR MECCSET LÉCCIVES. DÖGÖLJETEK MEG !!!!!!!!! :great:

Idézetet írta: davixxx Dátum július 30, 2012, 14:23:16
''A Nemzetközi Cselgáncs Szövetség elnöke román, sportdiplomácia.''

A ROMÁNTALPÚ KURVA ANYÁTOKAT FASSZOPÓ BÍROK. BASzNÁTOK MEG A KURVA ANYÁTOKAT. CSALJATOK MÉG EL PÁR MECCSET LÉCCIVES. DÖGÖLJETEK MEG !!!!!!!!! :great:

Hát akkor már érthető...

Ja, és persze a kedves spanyol olimpiai csapat összes tagjának kívánom, hogy a Pepe féle mészárosok törjék el a lábukat a következő idényben, hogy legyen idejük gondolkodni. Mondjuk Isten a tanúm, amikor megláttam a keretet, és láttam, hogy mennyi nagyképű igazi fasszopó köcsög került össze Jordi Albával és Matával az élen, már sejtettem, hogy ebből sok jó nem sül ki, de hogy egy Hondurasnak nem lőnek gólt, az mindennek a teteje.

Mondjuk ezt a Jordi Albát meg kifejezetten rühellem, valamiért nagyon szurkolok neki, hogy amikor Pepénél a Clasicon elgurul a gyógyszer, akkor Alba legyen a legközelebb.

#2120 július 30, 2012, 17:40:12, Dacsi
Jaziri te fasz, nehogy már 7-6 után bazd el nekem az over 20.5-öt! :bash: :bash:

Szerencséd te fasz!

#2121 július 30, 2012, 18:46:50, Dacsi
Pironkova te retkes kurva... Kétszer elveszed az adogatását Penettának és rögtön vissza is adod neki, majd hogy nyerhesse a szettet is megint odaadod. Hát dögölj meg ha nem nyersz! :bash:

És még visszaveszed, hogy utána megint leadhasd...  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 30, 2012, 18:41:25
Pironkova te retkes kurva... Kétszer elveszed az adogatását Penettának és rögtön vissza is adod neki, majd hogy nyerhesse a szettet is megint odaadod. Hát dögölj meg ha nem nyersz! :bash:

És még visszaveszed, hogy utána megint leadhasd...  ;D ;D ;D

Lájk!

Rohadt tenisz, ezeknél nem a tudásbeli különbség számít hanem az IQ, az meg 0 mindegyiknél. Méé nem tudtok 2-0-ra nyerni??? Csak szarakodtok egyfolytában  :bash:

M1  :noway: :noway: Inkább csúszással adják a kézi meccsünket, minthogy akkor kihagyják az első 3 percet....

Idézetet írta: hege1010 Dátum július 31, 2012, 12:21:22
M1  :noway: :noway: Inkább csúszással adják a kézi meccsünket, minthogy akkor kihagyják az első 3 percet....
Én barom meg 4-2 -nél teszek is még rájuk a szünetre, hiába tettem a meccs előtt a végeredményre, a félidő bukta után meg élőben a lengyel röpisekre, akik nyilván elveszitik a szettet! Hogy az istókát annak a barom fejemnek, hogy soha nem hagyok már fel ezzelk az élőzéssel, mikor mindig csak viszi a pénzem, és marha!!!  :shockwhore_125:

Ti japán szukák, hogy a dédanyátok nem volt Hirosimában '45-ben! Nagyon sajnálom!!!!!!! :bash:
Egy kibaszott gólt sem tudtok rúgni?

fasszopó olasz kurva

Mibe vannak ezekkel a buzi fülhallgatókkal.... :lehany:
Még Császár is egy ilyen baszott nagy pirossal ült a stúdióban az interjún.
Meg a Loki-albániai szar meccsen is a lokistákból páran úgy jöttek ki megnézni a pályát, hogy a fülükön volt ez a szar.
Biztos látták a BL meg az EB meccseken hogy a majom külföldi focisták is úgy közlekednek...

Faszom bele, tán nem tudnak koncentrálni, csak ha szól a zene...?

benoá per, te hogy a kurvafaszba lehetsz top 50-es játékos, mikor egy kibaszott bohóc kamke ellen 3x tudod megnyerni a szervádat, míg 8x elveszted, te világtalan botkezű buzi?