Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Most lőttem 2 perce. Még mindig nincs Washingtonból meccs kint(jó, persze hajnalban is játszottak), de hogy olimpiai se legyen az durva. A wimbledoni, teniszhez nem értő mondatok csak a csúcs, arról nem is beszélve hogy már rég vége :D Hihetetlen vicc kategória ez a sportingbet is, ha nem lennének a bónuszaik, senki nem játszana itt. Tegnap is mobilról kellett fogadnom, hogy szopjon le az összes lusta köcsög :knuppel2: 

1.05-ért kell izgulni, hát a faszom beleverem az egészbe...világelső kínai ribanc szedd össze magad mert ha kikapsz lapáttal agyonverem a családod te pedig végignézed.

Az összes rühes norvég kézis kurva elmehet a búbánatos faszba, hogy a picsába lehet leikszelni a tetves dél koreaiakkal, és még örülhetek, hogy nem kaptak ki. De az olimpiát majd megnyerik, szopjanak le...  :redchug:

A mocskos kurva anyját ezeknek a vízilabda bíróknak,a görögöt már most nyársra tudnám húzni!!! :bash:

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 01, 2012, 15:44:53
Az összes rühes norvég kézis kurva elmehet a búbánatos faszba, hogy a picsába lehet leikszelni a tetves dél koreaiakkal, és még örülhetek, hogy nem kaptak ki. De az olimpiát majd megnyerik, szopjanak le...  :redchug:

Én félidőben tettem őket, és amikor hárommal mentek a vége előtt nem sokkal már örültem. De hát ez egy kibaszott női sport :bash:

Tetves kurva anyád Görges ! Egy kibaszott game kellet volna az overhez !  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 31, 2012, 20:53:54
Mibe vannak ezekkel a buzi fülhallgatókkal.... :lehany:
Még Császár is egy ilyen baszott nagy pirossal ült a stúdióban az interjún.
Meg a Loki-albániai szar meccsen is a lokistákból páran úgy jöttek ki megnézni a pályát, hogy a fülükön volt ez a szar.
Biztos látták a BL meg az EB meccseken hogy a majom külföldi focisták is úgy közlekednek...

Faszom bele, tán nem tudnak koncentrálni, csak ha szól a zene...?

nem lehetnék gumiszoba moderátor ;D

Így kell elbaszni egy megnyert meccset!  :noway: Kibaszott Loki  :noway:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum augusztus 01, 2012, 19:51:54
Így kell elbaszni egy megnyert meccset!  :noway: Kibaszott Loki  :noway:

Ez nem volt elbaszva,csak megint meg lett bundázva

Aki futballozott már életében az tudja, hogy az ilyen Sidibe-féle gólt szándékosan rúgni a legnehezebb. Mármint az öngólt. Pont úgy jött, hogy nem tudott előle ellépni, van ilyen :)

Az albánok elleni első meccs volt a bunda, nem a mai...
Visszavágó érdekes lesz, de tippelni nem mernék rá....

Kurva anyád spori hogy ilyen faszságokat fújsz be te nyomorult hogy anyádat basznád szájba vén tehén faszán és a feherorosz maffia baszna szájba egy tehenet anyáddal együtt a jóédeskurvaanyádat te majomszar faszfej nigger cigány pöcsfej tintafasz kenőmájas kurva anyád így röviden te budos kurvageci.

Idézetet írta: psychocska Dátum augusztus 01, 2012, 19:58:02
Aki futballozott már életében az tudja, hogy az ilyen Sidibe-féle gólt szándékosan rúgni a legnehezebb. Mármint az öngólt. Pont úgy jött, hogy nem tudott előle ellépni, van ilyen :)
Eltaktikázták, főleg a kapus az időhúzással. A bíró már előtte is figyelmeztette. De ettől függetlenül le a kalappal a debrecen előtt, a második félidei játék szép volt, csak néha éretlne. És ha azt is figyelembe vesszük, hogy egy tavalyi BL főtáblás otthonában, akkor ne panaszkodjunk! És döntetlenből is jobb az 1-1 mint a 0-0, bár igaz, a 0-1 jobb lett volna. Ezt nem a gumiszobába kellett volna irni :D !

Ferrer bekezdett hogy baszná telibe... :crazy: Még jó hogy kivételesen hendire is tettem. ::)

Elmehetsz te a jó édesanyádba Tsonga, bezzeg tegnap mikor ellened tettem akkor nem lőtted minden pozícióból a méteres outokat. Faszszopó hülye gyerek.