Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Köcsög mocskos Norvégok, soha ne nyerjetek ti kurva picsák!!!!

Egy kérdésem van...

Mi a jó büdös faszért kell 1 v 1-be a kapusba baszni a labdát kétszer egymásután? gyökerek!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 06, 2012, 10:50:56
Egy kérdésem van...

Mi a jó büdös faszért kell 1 v 1-be a kapusba baszni a labdát kétszer egymásután? gyökerek!

+1

Kezd gurulni a gyógyszerem... Vicc hogy 9szer fordultunk le a szerbekről és jó ha 1 gólt lőttünk belőle. És ez a balfasz Vadkerti még a vonalra is lép hogy törne el a lába :knuppel2:

Pedig olyan gyenge ez a szerb csapat.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 06, 2012, 11:06:06
+1

Kezd gurulni a gyógyszerem... Vicc hogy 9szer fordultunk le a szerbekről és jó ha 1 gólt lőttünk belőle. És ez a balfasz Vadkerti még a vonalra is lép hogy törne el a lába :knuppel2:

Pedig olyan gyenge ez a szerb csapat.
Az a baj, hogy mi is...

11:00, és már pipa vagyok  :redchug:

Hozd már le Lacit a pályáról, fasznak oda bazdmeg!

Na, okos, csak szólni kellett ;D

kirilenko, meg a többi fasszopó orosz kosaras, hogy a jó kurva anyátokat basznátok teherbe, már másodszor szopattok meg, ügyetlen balfaszok, essetek ki a picsába

Idézetet írta: Totto Dátum augusztus 06, 2012, 13:16:19
kirilenko, meg a többi fasszopó orosz kosaras, hogy a jó kurva anyátokat basznátok teherbe, már másodszor szopattok meg, ügyetlen balfaszok, essetek ki a picsába

+1 és Balázs Attila is feldughatja magának fordítva az ütőjét...

Faszkalap szarházi magyarok, hogy a rohadt anyátokba kaptatok ki az utolsó negyedben. Mert ment megint a lazulás, mert az megy bazmeg. Erre fogtok rábaszni, mert ti olyan kurva menők vagytok. Hát majd a szerbek elkenik a szátokat azt hiszem, van is mit tanulni tőlük, pl az alázat és a mindig minden körülmények közötti győzni akarás. Kapjátok be :fakk: :fakk2:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 06, 2012, 17:45:26
Faszkalap szarházi magyarok, hogy a rohadt anyátokba kaptatok ki az utolsó negyedben. Mert ment megint a lazulás, mert az megy bazmeg. Erre fogtok rábaszni, mert ti olyan kurva menők vagytok. Hát majd a szerbek elkenik a szátokat azt hiszem, van is mit tanulni tőlük, pl az alázat és a mindig minden körülmények közötti győzni akarás. Kapjátok be :fakk: :fakk2:

+1

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 06, 2012, 17:45:26
Faszkalap szarházi magyarok, hogy a rohadt anyátokba kaptatok ki az utolsó negyedben. Mert ment megint a lazulás, mert az megy bazmeg. Erre fogtok rábaszni, mert ti olyan kurva menők vagytok. Hát majd a szerbek elkenik a szátokat azt hiszem, van is mit tanulni tőlük, pl az alázat és a mindig minden körülmények közötti győzni akarás. Kapjátok be :fakk: :fakk2:
A szerbek is elvesztették a 4.negyedet a románok ellen 3:2-re!

Idézetet írta: Winger Dátum augusztus 06, 2012, 19:12:03
A szerbek is elvesztették a 4.negyedet a románok ellen 3:2-re!

Ezt általánosságban írtam, és úgy meg is állja a helyét. A szerbek és a magyarok között óriási különbség van mentalitásban. Most volt egy jó meccsünk, el kell lazulni, persze, de figyeld meg, az lesz amit megmondtam már az elején, ebből még érem is csak szerencsével lesz, évek óta próbálunk megélni a 3 olimpiai címből. De NE legyen igazam :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 06, 2012, 19:28:36
Ezt általánosságban írtam, és úgy meg is állja a helyét. A szerbek és a magyarok között óriási különbség van mentalitásban. Most volt egy jó meccsünk, el kell lazulni, persze, de figyeld meg, az lesz amit megmondtam már az elején, ebből még érem is csak szerencsével lesz, évek óta próbálunk megélni a 3 olimpiai címből. De NE legyen igazam :ok:
Azért a sorozatban megszerzett 3 olimpiai címet nem szerencsével szerezte meg ez a csapat! Abban igazad van, hogy mentalitásban nagy különbség van, csak az nem mindegy, hogy milyen eszközöket használnak a céljaik elérésére! Sajnos reális esélye van annak, hogy nem lesz meg az olimpiai arany, de én nagyon drukkolok érte! :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 06, 2012, 17:45:26
Faszkalap szarházi magyarok, hogy a rohadt anyátokba kaptatok ki az utolsó negyedben. Mert ment megint a lazulás, mert az megy bazmeg. Erre fogtok rábaszni, mert ti olyan kurva menők vagytok. Hát majd a szerbek elkenik a szátokat azt hiszem, van is mit tanulni tőlük, pl az alázat és a mindig minden körülmények közötti győzni akarás. Kapjátok be :fakk: :fakk2:

Ha jól emlékszem ebbe a topikba még soha nem írtam, de sokszor jól szórakoztam a remekül megfogalmazott tekervényes szentségeléseken. Két megjegyzésem lenne:

1. (általánosságban)
Azon néha elgondolkodtam, hogy szinte soha nem az a probléma, hogy rosszul tippeltek meg valamit, hanem mindig az a baj, hogy a csapatok/játékosok nem azt játszották, amit ti tippeltetek/vártatok.

2. (konkrétan)
Ez a bejegyzés nem tetszett, ezen nem szórakoztam (de ez az én bajom).

Idézetet írta: Winger Dátum augusztus 06, 2012, 19:43:33
Azért a sorozatban megszerzett 3 olimpiai címet nem szerencsével szerezte meg ez a csapat! Abban igazad van, hogy mentalitásban nagy különbség van, csak az nem mindegy, hogy milyen eszközöket használnak a céljaik elérésére! Sajnos reális esélye van annak, hogy nem lesz meg az olimpiai arany, de én nagyon drukkolok érte! :ok:
1. valóban nem szerencse volt, de ezt nem is írtam :cya: Csak azt hogy azóta lószart nem csináltak.
2. valóban nagy a mentális különbség, de a sportban ez kifejezetten hatékony (ellentétben az élettel)
3. attól hogy ma nekem megint nem tetszett a fiúk játéka, még én is drukkolok nekik, ezért is írtam, hogy bárcsak ne lenne igazam :cya: