Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Idézetet írta: Micuka Dátum augusztus 06, 2012, 19:49:31
Ha jól emlékszem ebbe a topikba még soha nem írtam, de sokszor jól szórakoztam a remekül megfogalmazott tekervényes szentségeléseken. Két megjegyzésem lenne:

1. (általánosságban)
Azon néha elgondolkodtam, hogy szinte soha nem az a probléma, hogy rosszul tippeltek meg valamit, hanem mindig az a baj, hogy a csapatok/játékosok nem azt játszották, amit ti tippeltetek/vártatok.

2. (konkrétan)
Ez a bejegyzés nem tetszett, ezen nem szórakoztam (de ez az én bajom).

Én kifejezetten megnyugodom amikor ideírok(pláne mikor valaki +1ezi, legalább tudom nem csak engem szívattak meg, jobb érzés az), hidd el jobb mint ha itthon hangosan anyáznék(mondjuk azért olykor megteszem csapkodással fűszerezve), vagy a földhöz vágnám a laptopomat. Próbáld ki :ok:
1. a tipp szinte mindig jó, csak azok a balfékek akik a logikusan átgondolt tippeket elcseszik, ezt is hidd el nekem, nagy igazság van benne ;D
2. az hogy ki szórakozott rajta és ki nem, az nagyon nem érdekel ;) valóban nem a te bajod. Nem muszáj olvasni ezért gumiszoba, tudod mi vár rád.
Az az igazság hogy igazán az baszott fel, hogy mikor végre először az utóbbi fél évben jól játszunk, legalábbis minden összejön és szerencsésen alakul, akkor inkább ülünk az eredményen ahelyett hogy aláznánk, gáláznánk. Ha teszem azt csodás támadásokat, trükközéseket látok, amik nem jönnek be, de legalább szórakoztatnak, no para. De hogy ennyire leszarjanak mindent az gáz. Nem csak negyedekre kéne felpörögni, ez nem lesz elég a későbbiekben. Hiába szurkolok évek óta az olasz fociválogatottnak is évek óta, szinte minde meccsen szidom őket, gondolom érthető miért. Ha vezetnek, ráülnek, olyan gusztustalanul alibiznek mint ma a mi aranyos válogatottunk. És gondolom azt is tudja mindenki mi lesz mindig a vége. Hányszor buktak az olaszok nyert állásból...


Nyertük az első 3 negyedet, vezettünk 10-3ra. Szerintem nem érheti szó a csapatot azért, mert egy negyedben kikaptunk 3-1re. Nem volt jelentősége,plusz azért 7gól nincs a két csapat között, annyira nem gyenge ez amcsi csapat hogy csak 3gólra legyenek jók ellenünk.Simán benne volt hogy egy negyedben dobnak 2-3 gólt amikor mi nem dobunk rá 4et. És én azt mondom inkább a negyedik negyedben 10-3nál kapjunk 3gólt és veszítsük el a negyedet mint mondjuk 7-7nél... és ezt szerintem nem érdemes a mentalitással összefüggésbe hozni, meg a szerbekkel példálózni amikor ők detto ezt csinálták ma románok ellen.
Amúgy láttam a negyedik negyedet,de én nem érzem azt hogy szórakoztunk volna, mindössze azt hogy a bírók nem akarták hogy 10zel megverjük az amcsikat. Megértem hogy dűhít hogy esetleg buktál egy fogadást, de szerintem ma nem nagyon érheti negatív kritika a csapatot.



Amúgy dán férfi a kézisek. A kurva anyátokat. Remélem leszoptok a negyeddöntőben és mentek haza a lányokkal együtt a picsába

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 06, 2012, 21:08:32
Nyertük az első 3 negyedet, vezettünk 10-3ra. Szerintem nem érheti szó a csapatot azért, mert egy negyedben kikaptunk 3-1re. Nem volt jelentősége,plusz azért 7gól nincs a két csapat között, annyira nem gyenge ez amcsi csapat hogy csak 3gólra legyenek jók ellenünk.Simán benne volt hogy egy negyedben dobnak 2-3 gólt amikor mi nem dobunk rá 4et. És én azt mondom inkább a negyedik negyedben 10-3nál kapjunk 3gólt és veszítsük el a negyedet mint mondjuk 7-7nél... és ezt szerintem nem érdemes a mentalitással összefüggésbe hozni, meg a szerbekkel példálózni amikor ők detto ezt csinálták ma románok ellen.
Amúgy láttam a negyedik negyedet,de én nem érzem azt hogy szórakoztunk volna, mindössze azt hogy a bírók nem akarták hogy 10zel megverjük az amcsikat. Megértem hogy dűhít hogy esetleg buktál egy fogadást, de szerintem ma nem nagyon érheti negatív kritika a csapatot.



Amúgy dán férfi a kézisek. A kurva anyátokat. Remélem leszoptok a negyeddöntőben és mentek haza a lányokkal együtt a picsába

Szerintem pedig eléggé ellazsálták, sőt a fogadásomhoz is csak egy gól hiányzott. Ennek a magyar csapatnak nevek alapján pedig illene sokkal jobban játszani, velük szemben maximalitának kell lenni, több van bennük. De hagyjuk is, én így láttam, na meg nehogy már felindulásból írt dolgok miatt(amikben azért jókora igazság van) magyarázkodjak. Lezártam :cya:

Rohadjál meg te nyomorék Iszibajevaa te szarházi kurva

nikolov, még nb2-be is szar lennél a kurva anyádat :'(

Hihetetlen hogy a magyarokat hogy szopatják a bírók, mindig mindenhol :bash:Alig basz fel agyilag :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 07, 2012, 21:48:42
Hihetetlen hogy a magyarokat hogy szopatják a bírók, mindig mindenhol :bash:Alig basz fel agyilag :redchug:

Ez sajnos tényleg így van!  :(  :bash:

Basszák meg magukat a bírók!!!! Őket is kinyírhatnák (vizilabda)

A Lőrincz Tamás meccsét is elfújta az a büdös szőröstalpú román bíró, hogy az úristen baszná teherbe azt a rohadékot.  :bash: >:(

Idézetet írta: fcbayern Dátum augusztus 07, 2012, 21:56:11
A Lőrincz Tamás meccsét is elfújta az a büdös szőröstalpú román bíró, hogy az úristen baszná teherbe azt a rohadékot.  :bash: >:(
Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 07, 2012, 21:51:46
Basszák meg magukat a bírók!!!! Őket is kinyírhatnák (vizilabda)
mindkettő +1+1+1

Tegnapi szelvényem:
Francia - montenegro     1X      22-23     :noway:
Török - orosz kosár, turkey +2,5      63-66      :noway:
Magyar - spanyol   Magyar +0,5 gól    9-10    :noway:
és a hab a tortán: Usa-ausztrál vizilabda, UsA,    9 - 8 usa vezetésnél 1 mp-vel a vége előtt a birka usa kapitány időt kért, persze a labda nem volt náluk, 5 méteresből egyenlítettek az ausztrálok, 10-10     :noway: Ez mi a fasz volt ha nem bunda????   

13-11...dán csávó befordul kapusba bassza, 14-11...dánok kijátsszák majd kapusba bassza, hetes kapusba bassza. Zuhanjon le a gépetek rohadék gecik!

Az hagyján hogy elment az Izland tippem, mert életem egyik legjobb meccsét láttam, és legalább az jutott tovább akit szerettem volna.

Még lenyeltem, hogy a francia kosarasok impotensek, és csak balhézni tudnak, az utolsó percben megy el a hendim.

Az is várható volt hogy birka vízilabdásaink nem jutnak tovább, de valamiért bíztam bennük, annak ellenére hogy már hónapokkal ezelőtt megmondtam hogy gyengék lesznek.

Na de az hogy a kínai strandröpisek 21-11, 19-16ra vezetnek Juliannáék ellen, és onnan buknak, ez már kissé emészthetetlen :laugh:  Faszom a mai napba, és az egész olmipiába :D ;D :bash:

Szopja le az egész olasz csapat a bírót! mire adott kiállítást??? viccccccccccccccccccccccc :noway: :noway:

Barcelonaaaaa mocskos spanyol cigányok ,hogy még gólt sem löttök az elsö félidöben :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Dezmop Dátum augusztus 08, 2012, 21:06:48
Barcelonaaaaa mocskos spanyol cigányok ,hogy még gólt sem löttök az elsö félidöben :bash: :bash: :bash: :bash:

se másodikban
+11111