Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


A faszszopó kurva anyádat te skót geci. Hogy a kurva anyádba vagy ilyen szar??? :fakk:

Még két ekkora barmot, mint Mirnyi meg Nestor kikaptak attól a Troicki ( ;D) Seppi ( ;D ;D) párostól akik ma kőkemény 1 gamet nyertek a Dodig/Melo duó ellen!

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 17, 2012, 18:59:11
Még két ekkora barmot, mint Mirnyi meg Nestor kikaptak attól a Troicki ( ;D) Seppi ( ;D ;D) párostól akik ma kőkemény 1 gamet nyertek a Dodig/Melo duó ellen!

Troicki a legjobb :great: :great: :great: :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 17, 2012, 19:05:26
Troicki a legjobb :great: :great: :great: :beerchug:

Azért Seppi se kutya. Nem tudom hogy találtak egymásra  :)

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 17, 2012, 19:12:15
Azért Seppi se kutya. Nem tudom hogy találtak egymásra  :)
;D ;D
Mondjuk egy Golubev-Dodig páros ellen nagy meccseket tolnának  :D :D

Akkor már Gaba-Fognini vagy Fognini-Kukushkin! ;D

Most komolyan Troicki párosba is indult? ;D ;D ;D ;D
Azt hittem már visszavonul végre a heti teljesítménye után...bár vétek lenne ilyen csúcsformában nem teniszeznie a szerbnek :great:

Hlavackova és Hradecka ajánlom hogy nagyon gyorsan szedjétek össze magatokat, főleg te Hradecka, vágóhíd lesz ebből te 150 kilós tehén kurva! :noway:

#2243 augusztus 17, 2012, 23:49:10, andriska24
Serena Williams.......  :fakk: nem tudom eldönteni, hogy tényleg egy balfasz, vagy leadta. Utóbbira tippelek. hát a kurva anyját, semmit nem csinált, 20 gémen keresztül csak siránkozott, meg a hálóba ütötögetett de annyira feltunöen én ilyet még soha nem láttam. Ezek a barmok is faszér nem diszkvalifikálják, az ilyeneket. Már az első szettben el kellett volna küldeni a picsába, nem normális.
Mindenre számítottam, dehogy 2-0 ra kapjon ki, arra nem. :bash:

Megy is a feketelistámra ormaechea, verdasco, strycova, sharapova mellé.

Vitoria, nehogy lehozd a hendit emberelőnyben! :crazy: :knuppel2:

Ez hihetetlen! Kurva chilei meccsen nem jön le az over, úgy hogy fél óra után 2-0. Menjetek a... :fakk2:  :bash:

Ma a harmadik kosaram is egy ponton ment.. szopjatok le. Elegem volt. :hanyas:

A rohadt kurva életbe már :fakk:, pont akkor megy el az a kurva net amikor tennék visszafogadást....baaaazazzzsgbd nem igazz, oda 2 napi munkám.

Rohadt mocskos geci patkány barca! A kurva anyátokért kell nektek minden játékos? Remélem nem lesztek bajnokok fasszopó gecik.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 18, 2012, 18:48:59
Rohadt mocskos geci patkány barca! A kurva anyátokért kell nektek minden játékos? Remélem nem lesztek bajnokok fasszopó gecik.

:cya: :beerchug: