Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 18, 2012, 18:48:59
Rohadt mocskos geci patkány barca! A kurva anyátokért kell nektek minden játékos? Remélem nem lesztek bajnokok fasszopó gecik.

Nem lesznek, nyugi :ok:

A tetves kurva anyját a mocskos geci kazah u18-es retkes faszszopó, kézit imitáló csőcseléknek!
Megint 5k mínusz... baszódjon meg, MIND!

#2252 augusztus 19, 2012, 22:25:52, davixxx
Kibaszott tetves anyád lavezzi. Nem elég, hogy rátok tettem, de olyan rondán tartottál rá a másik lábára, hogy megérdemelnéd soha többet ne léphess pályára. Dögölj meg te olasz Dzsiggolóó :noway: :beerchug: :beerchug:

Szerk: Ahh bazd, még jó hogy Urugwááji vagy. Akkor is dögölj meg !!

Szerk2:Ez nem az én napom.  Jólvan most látom, hogy Argentin vagy. ;D Akkor meg 2x- esen KURVA ANYÁÁÁÁÁÁD. HAJRÁ PSG :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 19, 2012, 22:22:31
Dögölj meg te olasz Dzsiggolóó :noway: :beerchug: :beerchug:

Szerk: Ahh bazd, még jó hogy Urugwááji vagy. Akkor is dögölj meg !!

Szerk2:Ez nem az én napom.  Jólvan most látom, hogy Argentin vagy. ;D Akkor meg 2x- esen KURVA ANYÁÁÁÁÁÁD. HAJRÁ PSG :beerchug:
Ezen sírtam  a nevetéstől  :great:
:great: ;D ;D ;D
Am meg jogos:D csicska psg:D

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 19, 2012, 23:02:57
Ezen sírtam  a nevetéstől  :great:
:great: ;D ;D ;D
Am meg jogos:D csicska psg:D

Utánna olvastam, Lavezzi félig Olasz, félig Argentín.. Szóval félig meddig nem mondtam hülyeséget. ;D PSG Lavezzivel az élen meg szopjon le kérésztbee. :bash:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 19, 2012, 23:20:40
Utánna olvastam, Lavezzi félig Olasz, félig Argentín.. Szóval félig meddig nem mondtam hülyeséget. ;D PSG Lavezzivel az élen meg szopjon le kérésztbee. :bash:
Amúgy miért szakadt félbe a meccs? én nem néztem csak a neten tájékozódtam az állásról és ott írták h felfüggesztve..

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 19, 2012, 23:02:57
Ezen sírtam  a nevetéstől  :great:
:great: ;D ;D ;D
Am meg jogos:D csicska psg:D

Szintén zenész, hatalmas volt ;D ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 19, 2012, 23:43:04
Amúgy miért szakadt félbe a meccs? én nem néztem csak a neten tájékozódtam az állásról és ott írták h felfüggesztve..

Ha arra gondolsz ami úgy a 23. perc és a 68. perc körül volt, az pihenő volt, amolyan friss0tő szünet a nagy melegre hivatkozva.

A kibaszott kurva életbe, hogy nem tudjuk már 12 éve megverni a lilákat idegenbe!!!!!!!  :bash: :bash: Lélektelen, elképzelés nélküli szar játék. Döme takarodj!!!!   :noway:

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 19, 2012, 23:43:04
Amúgy miért szakadt félbe a meccs? én nem néztem csak a neten tájékozódtam az állásról és ott írták h felfüggesztve..

Szintén nem néztem, de azt olvastam, hogy elment a világítás és amiatt állt a játék.

Köszi Alex és Latzka :ok:

 AiFK A Jó édes ..... anyátokat amikor fogadok élöben pont utána kell gólt rúgnotok egymásután 2X 70 percig
mi a faszt csináltatok a jó édes falábú szájbabaszott ...... :bash:

Mocskos kurva anyátokat tetves Osasuna. Ilyen fos játékkal essetek ki a picsába, tetves szarrágók. :noway:

a mocskos geci anyját a faszszopó geci troll kurva MUnak a tetves SAF egyetemben, hogy egy kibaszott kurva X-et nem tudtak elérni!
Faszszopó retkes trollok!!!!

Kurva anyádat Troicki!   Kurva anyádat Troicki!   Kurva anyádat Troicki!