Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 21, 2012, 00:19:49
Kurva anyádat Troicki!   Kurva anyádat Troicki!   Kurva anyádat Troicki!

Te féreg geci...... visszajössz az utolsó pillanatban 4-5-nél de mi a kurva anyádért... ha utána megint elbukod!  :crazy:

az mennyire szar, hogy június 29-én raksz egy kombi szelvényt 5 meccsel, mer az első meccs aznap volt, és vársz nemtom hány napot (számolja ki aki akarja, még fáradt vagyok ilyenekhez) és az utolsó ku*va kiba***tt meccsen megy el. Rohadjon meg a buzzi rohadék faszchester united, akikre azt se tudom mi a büdös életnek raktam még június 29-én... Eddig is utáltam őket, mivel Chelsea fan vagyok, de egyszer a retkes életben nekik szurokoltam, erre nézem részegen az eredményt telón és ki vannak szopva... Veszítsék el az összes meccsüket az évben, kapjanak 28 gólt a Citytől meg 13-at a Chelseatől meg 8-at a Pooltól. FUU Legalább ment volna el a legelső meccs, de nem, 23 napot várjak rá, hogy elmenjen az utolsó szaros meccsen. Na jóvan ezért ma nem fogadok.
JABBA EGYE MEG AZ ÖSSZES MANCHESTERIT!

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum augusztus 21, 2012, 10:22:58
JABBA EGYE MEG AZ ÖSSZES MANCHESTERIT!

Hát ezen lefordultam a székről a nevetéstől!  ;D :great:

Horvát kosarasok, hogy dögöljetek meg mind!!!!!! Kezeteket meg vágják le ha nem tudtok büntetőt dobni, kurva anyátokat hogy azt, rohadjatok meg szeretteitekkel együtt!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 21, 2012, 19:59:21
Horvát kosarasok, hogy dögöljetek meg mind!!!!!! Kezeteket meg vágják le ha nem tudtok büntetőt dobni, kurva anyátokat hogy azt, rohadjatok meg szeretteitekkel együtt!!!!

Hosszabításban meg nyertek, hogy rohadnátok meg ti mocskos tetves kurva nyomorult szerencsétlen gecik!!!!!!!!!!!!

JABBA EGYE MEG ŐKET IS!

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum augusztus 21, 2012, 10:22:58
az mennyire szar, hogy június 29-én raksz egy kombi szelvényt 5 meccsel, mer az első meccs aznap volt, és vársz nemtom hány napot (számolja ki aki akarja, még fáradt vagyok ilyenekhez) és az utolsó ku*va kiba***tt meccsen megy el. Rohadjon meg a buzzi rohadék faszchester united, akikre azt se tudom mi a büdös életnek raktam még június 29-én... Eddig is utáltam őket, mivel Chelsea fan vagyok, de egyszer a retkes életben nekik szurokoltam, erre nézem részegen az eredményt telón és ki vannak szopva... Veszítsék el az összes meccsüket az évben, kapjanak 28 gólt a Citytől meg 13-at a Chelseatől meg 8-at a Pooltól. FUU Legalább ment volna el a legelső meccs, de nem, 23 napot várjak rá, hogy elmenjen az utolsó szaros meccsen. Na jóvan ezért ma nem fogadok.
JABBA EGYE MEG AZ ÖSSZES MANCHESTERIT!
Egyébként miért nem fogadtál vissza?

A visszafogadás egy 3 esélyes meccsnél necces, nem?

#2273 augusztus 22, 2012, 14:28:50, andriska24
Nem igaz már bazmeg, a fasz á, nem hiszem el, fúúúúú már. Rohadt rákos bet365, már kurvára ideges vagyok, 4 napja lfaszt nem csinálnak csak kiveszik a kurmvan teniszmeccseket az élő listáből, az t mikor hozzák vissza???? persze amikor már 3-4 gémet lejátszottak.  . bn. vnbőlgergs
tegnap vinci, delaccqua, dallasba se lehetett értelmesen fogadni, most meg az ITF et basztatják....,


Idézetet írta: ceruza Dátum augusztus 22, 2012, 13:59:33
A visszafogadás egy 3 esélyes meccsnél necces, nem?
Nem tudom hogy állhatott az 1x szorzója, de szerintem 2 felett volt az is.

Idézetet írta: ceruza Dátum augusztus 22, 2012, 13:59:33
A visszafogadás egy 3 esélyes meccsnél necces, nem?

2 esélyben vissza lehetett volna fogadni!  ;)  :beerchug:

Igaz, igaz. Sorry :)

Lehet hogy ennyire bízott a tippben. Van ilyen, gondolom vagyunk páran akik az utolsó meccs miatt már nem fogadnak vissza :-\

A fogadóirodák élőben, mondjuk félidőnél is felkínálják ezt a lehetőséget? Vagy csak meccs előtt?

(vagy nézzem meg magam, ha annyira érdekel!?)