Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Stosur...egy kibaszott forintot nem érsz. fogadóként egy  labdát sem tudsz visszaütni...szégyen

Igazából el mehet a cselzi a jó édes kurva anyába, és akkor még finom voltam és nőies :)

Idézetet írta: nasgur Dátum augusztus 31, 2012, 22:07:57
Igazából el mehet a cselzi a jó édes kurva anyába, és akkor még finom voltam és nőies :)

+1
Csak egy tetves gólt vártam tőlük, de még azt sem képesek összehozni...  :bash:

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 31, 2012, 22:09:55
+1
Csak egy tetves gólt vártam tőlük, de még azt sem képesek összehozni...  :bash:

Szeretlek Cahill!!!  :redchug:

Kohlschriber menj a jo kurva budos anyadba!!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 01, 2012, 04:02:55
Kohlschriber menj a jo kurva budos anyadba!!!!!

Megfordítottad szinte ahonnan már nem lehet, de menj akkor is, buzi német !!!  ;D ;D ;D

kurva geci mocskos anyjáért szaggat minden stream. Mi a gecinek van stream ha szaggat? fasszopó digi is menjen a picsába

Ilyen egy kibaszott impotens MU támadó játékot,  vagyis nem is... ilyen kibaszott játékot nem láttam még. Így Összesítve, KALAP MAJOMSZAR az EGÉSZ!
Védelem nulla
Támadósor -3
Középpálya meg kávézik az öltözőbe.
Még ma megtanítom a kutyámat, hogy harapja meg SAF-ot,ha meglátja,persze először megtanítom az utat, hogy kell eljutnia az OT-ra!
Basszameeeeg,meg vissza.

Panenkazas ennyire divatba jött???  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Stevan87 Dátum szeptember 02, 2012, 18:45:28
Ilyen egy kibaszott impotens MU támadó játékot,  vagyis nem is... ilyen kibaszott játékot nem láttam még. Így Összesítve, KALAP MAJOMSZAR az EGÉSZ!
Védelem nulla
Támadósor -3
Középpálya meg kávézik az öltözőbe.
Még ma megtanítom a kutyámat, hogy harapja meg SAF-ot,ha meglátja,persze először megtanítom az utat, hogy kell eljutnia az OT-ra!
Basszameeeeg,meg vissza.

Csicskarító te meg menjél,s szedjél almát a fáról,mert hogy másra te sem vagy jó,az is biztos.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum szeptember 02, 2012, 18:51:21
Csicskarító te meg menjél,s szedjél almát a fáról,mert hogy másra te sem vagy jó,az is biztos.

IDEIGLENESEN MINDEN VISSZAVONVA!!  :bash:


Dolgo menj el kapálni....

kurva anyád bördik! ;D

Megint 1 kibaszott gól hiányzott a kurva életbe már... és a többi mixem hogy áll? Oda is egy geci gól kéne :wall: :fakk: