Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


A faszszopó kurva anyátokat ti sárga hulladékok. Nagyon kellett az a 2 gól a hosszabbításban... Gyökerek :bash:



Sparta Praha nem tudom hogy vagytok a hagyományokal de vezetésböl kikapni ilyenkor a japánok
a kardjukba dölnek a görögök leugranak a Tajgetoszról ,hogy ne hozanak szégyent a csapatra ti tetvek :noway:

Anne Kremer, te utolsó fasszopó kurva! Egy olyan féllábú, fél karú, fél szemű, fél eszű nyomorék vette el az adogatásodat, hogy ilyet még az életben nem láttam. Te szerencsétlen, az ütőddel foglak nyakonvágni, és összefosod magad. Persze ezután egyből tudsz brékelni, szakadjon ki a beled.

Kellett volna az a 12. nigger gól, de kurvára elszotyizták a második félidőt.  :crazy: :idiot2:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 25, 2012, 15:47:51
Kellett volna az a 12. nigger gól, de kurvára elszotyizták a második félidőt.  :crazy: :idiot2:
Basszus én meg azon izgultam hogy 11-0 maradjon mert meccs előtt tettem végeredményre..(81x-es pénzt fizetett a 11-0-bukik sem voltak normálisak ennyit adni rá..)

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 25, 2012, 16:17:48
Basszus én meg azon izgultam hogy 11-0 maradjon mert meccs előtt tettem végeredményre..(81x-es pénzt fizetett a 11-0-bukik sem voltak normálisak ennyit adni rá..)

Akkor gratu, és 12-0, pontoson voltam... :P ;D

Nem szopatsz le, hogy hazaérek suliból fáradtan és regensburg 90+ ban viszi az x-emet!? Na takarodjatok a picsába! :hanyas:

"Kedves Attila
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.90 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Barcelona (Mérkőzés győztese Barcelona v Lleida). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.01 szorzóval kerül rendezésre.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata"

:redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:


A kurva anyukat a bet365nek ha a fogadó mérközés után észreveszi hogy helytelen tippet
adott meg akkor mért  nem adják vissza a tétet PÉNZNYELŐ GÉPEZET :crazy:

Mindig is tudtam Urszula, hogy te egy igazi Ordas kurva vagy!!!

Li, te most tényleg ekkora nagy buzi vagy?  ;D


Pereira- Whybourn   anyátok mondta hogy minden szettben pont a 6.gémtől kell brékelni?, kibaszott átlátszó.....*** geci kurvák, ja hogy véletlen volt?? az is hogy utána még zsinórban 4 bréket nyomtatok csak úgy a semmiből. Ja, mi történhetett?? hirtelen borul a csoda szerva?? hulladék gecik. A mai nap szégyenei.