Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: andriska24 Dátum szeptember 26, 2012, 13:49:18
Pereira- Whybourn   anyátok mondta hogy minden szettben pont a 6.gémtől kell brékelni?, kibaszott átlátszó.....*** geci kurvák, ja hogy véletlen volt?? az is hogy utána még zsinórban 4 bréket nyomtatok csak úgy a semmiből. Ja, mi történhetett?? hirtelen borul a csoda szerva?? hulladék gecik. A mai nap szégyenei.

Biztos rámentek a 3.00 fölött oddsra a köcsögök :crazy:

Idézetet írta: Dezmop Dátum szeptember 26, 2012, 08:39:23
A kurva anyukat a bet365nek ha a fogadó mérközés után észreveszi hogy helytelen tippet
adott meg akkor mért  nem adják vissza a tétet PÉNZNYELŐ GÉPEZET :crazy:

Én tegnap 29-es szorzón fogtam a Tapolca - Pápa V-t. 0-7 lett és 1.01-el számolták el... Bár a félidő 17-es szorzót kifizették  a Pápára  :D

Ja, majd elfelejtettem amiért bejöttem. A kurva anyátokat ti füves holland gecik :bash:

A jó édes anyját azoknak, akik kihagyják a tizit! Instant pirit nekik! :D

RAdulov, a jó kurva édes anyádat!

mekkora egy tetü balfasz buzi fasszopo biro van a Hacken Helsinborg meccsen, a hazaiak mar 2 vel mehetnenek, de egy tiszta 11 est nem ad meg, utanna meg befuj egy lest ami messzirol sem volt az, rohadjon szet

Azt a rohadt faszszopó kurva román anyátokat ti férgek. 92. percben kihagyott 11-es :bash: :lehany:

menjen az osszes focista a jo kurva anyjaba, 90 percben meg golt kapni, ti fasszopo senkihazi féreg geci tetük!!!!

Ilyen geci nehéz 11-est lőni?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 27, 2012, 20:08:09
Ilyen geci nehéz 11-est lőni?

Kurvára nem ... csak ezek nyomorultak.  :bash:

#2455 szeptember 27, 2012, 21:09:04, csatarid
Müller te faszcibáló fakezű köcsög ..    :twak_125:

ui: szép volt 1-0 minibréknél teszem erre 2-7!  :ok:

Kazan, tanuljatok meg büntetőzni balf@szok! :knuppel2:

#2457 szeptember 27, 2012, 22:25:54, haxfafdad
Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 27, 2012, 22:03:46
Kazan, tanuljatok meg büntetőzni balf@szok! :knuppel2:

Ezt a jó kívánságot én is javasolnám nekik !  ::) :laugh:

Leszophatják a faszomat amúgy.  8)  :-\

Ha már itt vagyok  :)
Először is elmegyek én a túlagyalással a picsába amikor Benneteau helyett Raonicot teszem meg. Utána elmehet Nieminen is zabot hegyezni aki most kezdett el megint valami irdatlant játszani. Roger Vazelinről nem is beszélve aki egy Bemelmans ellen képes tie-t 5-1-ről elbukni 5-7-re....

Le Mans takarodjatok vissza a homályba! Kazan ellen persze tudtatok dobni férgek! :crazy: