Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Wawrinka, a kurva anyádért nem tudsz megnyerni 6-3 -as rövidítést bazd meg.... Úgy van, bukd el 8-6-ra nyomorék

makarova 5:1ről kiszopni hát a jó kurva anyádat de nyomorult

Dominguez, te nyomorék picsa! Istenverte lütyő! :idiot2: :knuppel2: :knuppel2:

#2478 október 03, 2012, 21:54:33, hege1010
Bezzeg most nem flegmázol Llodra.... ez a mai nap nagyon szívatósra sikerült!

Ja és a kurva anyádat Goffin geci!

m.city mész te az anyádba a psgéddel együtt  :-\

ennyit érnek az új drága csapatok...ha nem is csapatok

Manchester City   1-1   Borussia Dortmund
kapufáztok összevissza, meg a kapusba basszátok telibe a labdát  :idiot2:
menjetek ti a bablevesért strichelő nénikétek térdekalácsán túlra, azt csá!!!!

Vladimis Shiskhov bassza teherbe a jó kurva anyját, aztán az apja tolja seggbe a kibaszott tollasütőjével, majd még vágják le utána a faszát is, hogy 10-1 ről és utána 19-11-ről ki tud szopni 22-20-ra. 300 hely van a javára a világranglistán, ekkora csalást már kurva régen láttam. Rohadék bolgár geci, hogy szakadt volna anyádba a fejed, te patkány, hogy folytál volna le apád lábán, te faszorrú szardarab, remélem egyszer megcsinál hátulról vagy 8 feka, te szarrágó paraszt, balkáni geciputtony, csiribiri fospisztoly, teeeeee :noway:
10k-t buktam rajtad te geci, remélem holnap levágja a vonat mindkét kezed, de még a lábad is, rohadék geci.

denis zivkovic a jó édes kurva anyádat basznád telibe te bundás geci, egy 33 éves kiöregedett köcsög ellen 1 kurva szettre se vagy képes?! az isten basszon meg!!!

Den Boshc a jó édes kurva anyátokat hogy az útólsó 5 percben löttök gólt még hozzá 2 is.
Mocskos Eindhoven ha már négyet lötettek egy még nem férbele  :bash:

A franciákal együtt elmehetnétek a kőbányába edzeni .

Den Boshc éknak meg bocsájtva még is csak jött az a 5 gól ti szerencsétlen falábuak ;D

Anyabaszó állat Werder Bré takarodjatok vissza a homályba!!!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 05, 2012, 22:01:43
Anyabaszó állat Werder Bré takarodjatok vissza a homályba!!!
sok bundameccset láttam már, de geci ilyet még tán soha. A Bréma nemhogy gólig jutott volna hátrányban, de szögletig sem, amikor hátrányba kerültek. Ilyenkor megy el az ember kedve nemcsak a fogadástól, de az élettől is.

Ilyen egy gátlástalan csapatot  :noway:  És bazdmeg ezeknek mindenük megvan, mégis így állnak hozzá meccsekhez. Nem is tudom, melyik a rosszabb, ha bunda volt, vagy ha ennyit tudnak  :noway:

Ma mindenki megbaszódhat: Berdych, Sijsling, Lindstedt/ Tecau, Schwank, Boston Celtics........... mindenkinek a büdös kurva anyját!! rohadt gyökerek évvégén már nemkell dolgozni mi?? baszódjatok meg!! be is fejeztem erre az évre a fogadást sok bundás gyökér

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 05, 2012, 22:24:13
sok bundameccset láttam már, de geci ilyet még tán soha. A Bréma nemhogy gólig jutott volna hátrányban, de szögletig sem, amikor hátrányba kerültek. Ilyenkor megy el az ember kedve nemcsak a fogadástól, de az élettől is.

Ilyen egy gátlástalan csapatot  :noway:  És bazdmeg ezeknek mindenük megvan, mégis így állnak hozzá meccsekhez. Nem is tudom, melyik a rosszabb, ha bunda volt, vagy ha ennyit tudnak  :noway:

ugyanezt látom a bundesliga 2-ben is. olyan öngólok,....., a védők meg egyszerűen nem fognak embert, csak futkároznak a kapu előtt, nézegetik a labdát ... a kívülálló meg nem őket nézi, hanem hogy milyen szépen végigvezetett támadás...és gól
a szakírok meg elemzik: rossz védelem...szerintem meg nincs védelem
szerintem nincs olyan, hogy egyik meccsen agresszíven levédekezünk mindent aztán a másikon meg hagyunk végigmenni minden támadást...
valóban elmegy a kedve az embernek...mikor órákig azon spekulál, hogy melyik csapat milyen képességű játékosokkal mit tud elérni azon a meccsen stb, erre meg 50%-ot sem nyújtanak...akkor minek ez az egész?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 05, 2012, 22:24:13
sok bundameccset láttam már, de geci ilyet még tán soha. A Bréma nemhogy gólig jutott volna hátrányban, de szögletig sem, amikor hátrányba kerültek. Ilyenkor megy el az ember kedve nemcsak a fogadástól, de az élettől is.

Ilyen egy gátlástalan csapatot  :noway:  És bazdmeg ezeknek mindenük megvan, mégis így állnak hozzá meccsekhez. Nem is tudom, melyik a rosszabb, ha bunda volt, vagy ha ennyit tudnak  :noway:

Az első félidőben minden mozdulatból látszott, hogy jobb csapat a Bréma. Az Augsburg két passzot nem tud összetenni, ráadásul bohócok alkotják a védelmet. Az látszott, hogy a bréma már ott beleszarik a hazaiak meg küzdenek, de ami a 2. félidőben jött... Egy labdát nem tudtak lekezelni a vendégek, egy két méteres passz nem jött össze. Azt  mondom Eliánál rendben mert ő ennyit tud, de hogy mindenki más is lesüllyedjen az ő szintjére. A lehető legegyszerűbb focival rúgnak egy ötöst, erre a legfölöslegesebb helyzetekben is pörgetések meg kényszerítők, az összes passz rossz helyre stb.
Nem szeretem a bunda szót használni, de az első adandó alkalommal kapták az elkerülhető gólokat, rögtön a 2. percben valamint az egyenlítő gól után egyből. És persze az egyenlítő gól sem akcióból volt, hanem egy 40 méteres szabadrúgást védett be a hazaiak kapusa. Rögtön utána vezethettek egy kontrát, négyen vitték 1 védőre, erre Junuzovic 30 méterről elkányászta, lehet mondani, hogy önzőség, de ennyire hülye senki sem lehet, hogy ilyen helyzetben lőjön a passz helyett. Aztán jött ugye a 2. hazai gól majd a 2. félidő borzalma.
Lehet mondani, hogy rossz napot fogott ki a Bréma de ez az Augsburg még a bundás kettőben se lenne élcsapat jelenleg, az összes poszton bucira verik őket. Felfoghatatlan. Persze nagy dolog ha valaki vért izzad a győzelemért a másik meg telibeszarja, de akkora a különbség, hogy még így sem szabadott volna kikapniuk.