Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Én nem tudom mi volt ez a Brémától, de fizikailag fájt nézni.

Nekem amúgy van egy olyan érzésem, hogy a Bayern sem nyer ma. Mondjuk ezt éreztem a Stuttgart ellen is, aztán rúgtak hatot  ;D Persze az is jó kérdés, mivel tudna itt bajt okozni a Hoffi, de ezek után én már semmin sem lepődök meg...
1-1-es remi szagát érzem a levegőben!


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 06, 2012, 09:18:23
Én nem tudom mi volt ez a Brémától, de fizikailag fájt nézni.

Nekem amúgy van egy olyan érzésem, hogy a Bayern sem nyer ma. Mondjuk ezt éreztem a Stuttgart ellen is, aztán rúgtak hatot  ;D Persze az is jó kérdés, mivel tudna itt bajt okozni a Hoffi, de ezek után én már semmin sem lepődök meg...
1-1-es remi szagát érzem a levegőben!

Szintén zenész. Alapból olyan 5 van közte de közel 8as oddson adják a döntetlent, olyan mély keretük van, hogy ez a bajnokság gyakorlatilag lefutott, senki egy szót se szólna az 1-1-ért. Persze kérdés, hogy így megy e arrafelé, de Martinez árát valahogy vissza kell termelni  ;D Mindenesetre messziről kerülöm azt a meccset. De bármi ami 3 gólos különbség alatt van az meglepő lenne, a hoffnak olyan bohóc védelme van...

Cottbus a kurva anyádért adod le a meccset  :bash:

Mallory Burdette te rohadt kis ribanc geci, a kurva anyádért nem tudod normálisan hozni a meccsedet, anyádból kapartak volna ki, miután apád megcsinált...

Valencia gyönyörű teljesítmény. :D:D:D

Szép volt Brann Bergen vagy hogy hívnak... berakom vendégbe bundát sejtve erre a kurva anyátokért hajráztok és basszátok el a mixet, főleg hogy a török x is bejött.  :wall:

http://www.eredmenyek.com/merkozes/fs1KArCr/#osszefoglalas

KURVA ANYÁD BARTHEL TE RAGYÁS KIS SENKI LUVNYA!!!

Rákos bet365  adhatna már hüség bónuszt, 3 hónapja kaptam utoljára. rám férne megint egy kis adomány, eddig mindíg kaptam 2 havonta most mér nemm? :redchug:

Nishikori-Querry 1-1 4-1-nél 1.20 az odds Nishikorira. Gondoltam bemelegítek, lökök 2000-et Nisikorira. Erre ba**meg nem kikap 4-6-ra a kis mocskos köcsögje  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 10, 2012, 10:17:51
Nishikori-Querry 1-1 4-1-nél 1.20 az odds Nishikorira. Gondoltam bemelegítek, lökök 2000-et Nisikorira. Erre ba**meg nem kikap 4-6-ra a kis mocskos köcsögje  ;D

Hali, nem a te hibád.
Nishikori sérült volt, a második szettben fogadópontot se nyert. Aztán a döntő szettben elkezdett elég durván agresszívan játszani, csak keményen, igaz előbb Q nak volt 2 bpje, de N mindkettőt nagy mákkal hárította, aztán az amcsi breakhátrányba került a semmiből (Nishi az előző játékban 3 sima UE-val kezdett, de itt meg ütött 3 vonal közelit). De a japó nagyon sokat hibázott, nyilván való volt hogy nem fog újra mniden vonalat elcsapni és így is lett, kb80% volt az esély hogy Querrey visszajön... ennyi történt igazából.

Idézetet írta: sparco Dátum október 10, 2012, 11:33:31
Hali, nem a te hibád.
Nishikori sérült volt, a második szettben fogadópontot se nyert. Aztán a döntő szettben elkezdett elég durván agresszívan játszani, csak keményen, igaz előbb Q nak volt 2 bpje, de N mindkettőt nagy mákkal hárította, aztán az amcsi breakhátrányba került a semmiből (Nishi az előző játékban 3 sima UE-val kezdett, de itt meg ütött 3 vonal közelit). De a japó nagyon sokat hibázott, nyilván való volt hogy nem fog újra mniden vonalat elcsapni és így is lett, kb80% volt az esély hogy Querrey visszajön... ennyi történt igazából.

Igen, hát ezt akkor rendesen elbasztam, kicsit később kellett volna bekapcsolni a gépet :D Az 1.20-as odds egyből 2.50-es lett, ahogy Nishikori bukta az adogatását, pedig még mindig előnye volt a japónak...  Ha sérült volt, feladhatta volna ez a kamikaze  ;D

Köszi az infót egyébként!

Sziasztok!

Én még új vagyok az oldalon, sokadjára kezdem újra a sportfogadást ( eddig nagy mínuszban vagyok a tippmixnek hála), de most új terepen az online fogadások világában...

Az első hetemen sikerült egy ilyen szelvényt összerakni:https://www.dropbox.com/s/eebu52ionx6bftr/Gumiszoba1.jpg

Hát majdnem agyvérzést kaptam..Az utolsó meccsem volt! ( gondolom tudja mindenki itt hogy hogyan alakult a vége)

Üdv,

A kurva anyád Cilic hogy 10ből 9x bohóc vagy de ma így kellett játszanod. Holnap meg a pályát sem találod majd. Faszfej...

Federer eddig szépen lefexik wawrinkának, páros meccs szünetében biztos lezsírozták ezt a meccset :great:

bassza meg a német U19 hogy 30 perc alatt egy kaput eltaláló lövésük sem volt  :bash: