Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Az isten bassza meg, hogy Vlasov minden játék elején bealszik.  :bash: 1,22-ért döntőszett fasza... Az észteknél is 25 perc gól nélkül 5,5 induló határnál... A rohadt kurva életbe megy a szeptemberi profit. Barom gyökér csicska az összes!

Dolgopolov menjél te a picsába, törjön le a kezed, hogy döntő szett tiebreakben 6:4-es vezetésnél nem tudod behúzni a meccset! :bash: :bash: :bash:

Leszopom a bal bokámat a jó kurva életbe már. Gyönyörűen jönne az Assat x és over, erre 15 mp-cel a vége előtt EMBERHÁTRÁNYBAN gólt basz a Karpat. Láttam már ilyen meccset, de hogy megint engem talál be, az kibaszottul felbasz. Celje ti meg fulladjatok bele egy 20 éves emésztőbe!

Juli dögölj meg...


Baszódjanak meg a Real meccs bírói a Real játékosaival együtt, hogy 3 negyeden keresztül nem kosaraztak!

Real szopjál le!!! :2guns:

Drága Youzhnyka, ha még nem mondták volna, akkor én most megteszem...SZOPD LE APÁD FASZÁT TE KÖCSÖG!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 19, 2012, 20:47:49
Drága Youzhnyka, ha még nem mondták volna, akkor én most megteszem...SZOPD LE APÁD FASZÁT TE KÖCSÖG!

+1
Ilyen lúzer módon elveszített meccset... ehh

Nem sokon múlott ez a szelvény :-((

Azt a faszszopó kurva eget, hogy nem tud még egy gól leesni a Celtic meccsen  :bash:

Crystal Palaces moxey d. a jó éces tetves dromedár anyádat, hogy neked 2:0-ás vezetésnél piroslap kell, bűntetővel, aztán beszoptok döntetlenre, te húgyagyú. kösz szépen elbasztad a hétvégémet, megérte megint hajnalig ülni a gép előtt.



Twente, húzz bele baszod, különben fél óra múlva jövök! :D