Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


2. negyed alatt 50 pont a filippinóknál? Bassza meg nem is 50 csupán 48, még szánalmasabb...

Rohadj meg Dodig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köcsög Arsenal, köcsög Arsenal, köcsög Arsenal... Remélem még időben jöttem (2-3, 69. perc!)

Úgy látom ma nagy divat 2-0-ról elbukni a meccset, pláne mindbe belenyúltam. Este a spanyol bajnokik közül valamelyik megy kettővel már fogadom is a hátrányba lévő sikerét. Dögöljetek meg nyomorékok!

Bazdmeg Arteta a faszszopó kurva anyádat :bash:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 10, 2012, 17:44:39
Úgy látom ma nagy divat 2-0-ról elbukni a meccset, pláne mindbe belenyúltam. Este a spanyol bajnokik közül valamelyik megy kettővel már fogadom is a hátrányba lévő sikerét. Dögöljetek meg nyomorékok!

OFF:
Espanyol - Osasuna 0-2-nél 1 50,00
Zaragoza - Deportivo 0-2-nél 1 12,00

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 10, 2012, 17:44:39
Úgy látom ma nagy divat 2-0-ról elbukni a meccset,

Anno már Csank is megmondta, hogy a meccs eleji gyors kettő nulla kényelmessé teszio a csapatokat, aztán 2-1-nél már az ellenfélben nagyobb a harci kedv, nehéz ujra felpörögni, és jön az egyenlítés. Ezért tettem most a leverkusenre., wolfsburg - bayer 2-0-nál vége X2, és 3,5 gól fölött...


Idézetet írta: Lacapi Dátum november 11, 2012, 16:03:50
Anno már Csank is megmondta, hogy a meccs eleji gyors kettő nulla kényelmessé teszio a csapatokat, aztán 2-1-nél már az ellenfélben nagyobb a harci kedv, nehéz ujra felpörögni, és jön az egyenlítés. Ezért tettem most a leverkusenre., wolfsburg - bayer 2-0-nál vége X2, és 3,5 gól fölött...

Máris 3-0, mostmár remélem az over meglesz...  :bash:

IRÁNI CIGÁNYOK A JÓ KURVA ANYÁTOK ILYET HOGY A COLUMBIA DROGBÁRÓ BASZNA SEGGBE TITEKET DICSÁÁÁK!!!!FASZFEJEK!!!!

Ismét kifogott rajtam ez a szemét maffia!!

Brugge 5.dik meccsét adta el... Szopjátok ki azt a büdös gecis faszt!

Baszd meg a kúrva Édes anyád Capdeville,ahogy csak bírod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lehany: :lehany: :lehany: :lehany:

Idézetet írta: golyoallo Dátum november 11, 2012, 20:16:26
Baszd meg a kúrva Édes anyád Capdeville,ahogy csak bírod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lehany: :lehany: :lehany: :lehany:

De ahogy csak bírod hogy még break hátrányból visszajössz hogy a guta üssön még tovább?!!!

Idézetet írta: golyoallo Dátum november 11, 2012, 20:21:21
De ahogy csak bírod hogy még break hátrányból visszajössz hogy a guta üssön még tovább?!!!
Szopd le magad Te büdös gyökér,mert visszafogadtalak!!!! ;D ;D ;D

 Kurva x ek ma szinte minden x lett  :bash:

Idézetet írta: golyoallo Dátum november 11, 2012, 20:46:01
Szopd le magad Te büdös gyökér,mert visszafogadtalak!!!! ;D ;D ;D

Capdbeville :D