Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 11, 2013, 10:38:53
Rohadt, mocskos geci málna szörp, meg az is aki kiöntötte!  :bash:

Te sem bírsz ezekkel a kis ugráló törpördög gumimaciszörnyekkel, akik állandóan szétlocsolják a málnaszörpöt?  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 11, 2013, 11:15:46
Te sem bírsz ezekkel a kis ugráló törpördög gumimaciszörnyekkel, akik állandóan szétlocsolják a málnaszörpöt?  ;D

Nem ba.meg, bele a billentyűzetbe faszom, mehettem másikat venni...  :bash:  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 11, 2013, 10:42:21
Nem vagyok Vidi fan, sőt, de ennek mi mi értelme volt. Nem sok valamire való irányító középpályás van kis országunkban, azt az egyet is ki kellett picsázni.
www.fortunaweb.hu/A_Videoton_kolcsonadta_Sandor_Gyorgyot625

Hülyék ezek. Ráadásul Szaud-Arábiába... :D Fél év alatt hátha nem sikerül teljesen leépíteni, a keleti kaland után meg remélhetőleg találnak neki egy normális klubot, ha Fehérvárott már nincs rá szükség. Gondolom a spanyol 2-ből, vagy valamelyik portugál elsőosztályú kiesőjelöltből hoznak utánpótlást. ;D

Ez mi a faszom volt ti retek PSG gecik......... :bash: :bash: :bash: :bash:

Buzi francia nb 2-esek dögöljetek meg!

Szopd le magad Kohlschreiber!

Faszomat a női hongkongi premier ligába. Az első 40 percben 6 gól, a másodikban meg 1. Hülye rohadt kurvák!!!! :bash:

Hull-Sheffield Wed.,tipp 3,5 alatt..gólok időpontja : 24,83,86,96 és gondolom poénból a 100.percben még kimaradt egy tizenegyes..mi a retkes fasz lehetett ott, hogy ennyi hossz.volt..anglia én nem szeretlek..bezzeg a németeknél szökőévente van 3 vagy 4 perc hosszabbítás..fuck :bash:

Idézetet írta: Dezmop Dátum január 09, 2013, 23:47:18
Kurva anyátokat chelsea már múltkor megfogadtam ,hogy többé nem rakok rátok  :bash: még jó hogy a Real több mint 3 góllalal nyert  igy bukott a szelom igyis úgyis Retek Chelsea csuszatok hátra a tabelán ti szarrágok :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Most meg ,hogy nem raktam a Chelseara Egyböl nyertek a reál meg most be xel A JÓ ÉDES KURVA ANYÁTOKAT CHELSEA + REAL  többet egyikötöket sem dicsérem ti szar rágok   :bash: 

A mocskos kurva anyját a Barca kosárcsapatának. Rohadna meg az összes geci, a mocskos jawai-val együtt..

Szép volt Juve! :fakk2:

A kézilabda vb a sírba visz. Buzi náci gecik mi a kurva anyjukat csinálnak? Faszszopó kurva eget már. :bash:

Errani! Drágám! Hol hagytad a szervajátékokat?

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 15, 2013, 02:09:49
Errani! Drágám! Hol hagytad a szervajátékokat?

Szóval, h otthon. Szép volt digó! :ok:

A kurva annyát a tetves Zugnak akikre életemben most rakok talán 2. szor, kurva 1.40 oddsért, erre 1-6 ra szopnak és még nincs vége. -200FT :( :( :bash: :bash: :redchug: