Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Ivanovics jössz nekem egy ingyen kúrással, ha a tenisz már ennyire nem megy!

Idézetet írta: rosco Dátum január 31, 2013, 11:32:53
Ivanovics jössz nekem egy ingyen kúrással, ha a tenisz már ennyire nem megy!

Nekem is - Nekem is - Nekem is  ;D

Lisicki Te inkompetens idióta, ó bazd meg.

Melzer te vadbarom......

A kurva anyádat Troicki 4-1 sem elég neked egy kibaszott szetthez ??  :crazy: :bash:

Marion Bartoli! A kurva anyját annak, aki négy egymást követő szettlabdából egyet sem képes megoldani!

KÖCSÖG  AS ROMA   :shockwhore_125: :fakk:

Buzi Caps és Flyers!!! Faszért nem tudtok egy kurva gólt lőni az első harmadban??  :bash:

Komolyan eldobom az agyam hogy ez a Schalke mekkora egy rakás szerencsétlenség... Varga Józsi ide vagy oda, ezt a Fürthöt illett volna kardélre hányni... :bash:

Arsenal, Schalke, Everton terítene be titeket egy tonna beton!   :noway: :noway: :noway:

A faszszopó kurva életbe már, hogy sikerült úgy lenullázzam a kibaszott egyenlegem, hogy minden megfogadott mérkőzést úgy buktam el, hogy kimaradt egy tizenegyes, és már az kellett volna csak.  :bash:

az alkmaar így csupa kisbetűvel írva..mi a retkes redvás repedtsarkú rohadást csináltatok?4 meccsen rúgtok 16 gólt, mi ez ha nem bombaforma??és akkor jön 1 romokban heverő groningen, és kiszopatja a szátokat?rúgtok 16 szögletet és gólt meg 1et se??remélem ezért a teljesítményért nem kaptok 1 árva petákot sem szarházi banda :bash: :bash: :bash: :bash:

madridi patkányok! Menjetek a balettbe ugrálni   :crazy:

Kedves Bryan fivérek, Real Margit, Alkmaar! Elmentek a búsba!!!!!  :bash:

Idézetet írta: Coward Dátum február 02, 2013, 23:54:38
madridi patkányok! Menjetek a balettbe ugrálni   :crazy:

+1

Ennyi pénzért, ekkora egy fos teljesítményt nyújtani ...