Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Ezt a képet "hálám" jeléül készítettem a madridi primadonnáknak. A kompozíció címe: Jose Besenyő és Reál Margit

Felteszem a két eredeti képet is, mert így kicsit nehéz:

Juve ne szorakozzatok ha megint le x eltek és csak ugy mint a multkor viszitek a mixem akkor a kurva anyátok! :ok:

Csak megelőzés kéépen! :redchug:

Fenerbahce-sok ugye nem gondoltátok komolyan hogy pont ma kaptok ki?   

Kurva anyád Tursunov!!! 6-1ről szépen fizethetett, hogy kikapj!

Idézetet írta: Tomee886 Dátum február 04, 2013, 14:09:47
Kurva anyád Tursunov!!! 6-1ről szépen fizethetett, hogy kikapj!
tuti bunda.....  :noway: :noway:

Egyszer nem lehetne végre hogy nyer az a csapat amely végig támadja a meccset és 100 lövést ereszt el míg a másik szaros 3-at kapar össze? Mégis X a vége mindig bazdmeg!
  :shockwhore_125:

Idézetet írta: tonijani Dátum február 04, 2013, 14:15:59
tuti bunda.....  :noway: :noway:

De látom ugyanazon a tornán születtek szintén érdekes eredmények... De Scheeper (1,36 )kiszop szettelőnyből, meg Ouanna (1,5) sima 2 szettben el lett picsázva. Egyedül Serra hozta, de ott nem is voltak odds különbségek (1,83/1,83) . Látom a teniszezőkkel is vigyázni kell, mert ők is eladják a lelküket  :noway: örökre eltiltanám az ilyeneket  :noway:

Utálom ezt a kibaszott magyar forintot a legszarabb pénznem a világon. Túl sok benne a kibaszott nulla ami mellesleg semmit nem ér, de a kedvedet azért tudat alatt jól elbassza a látszata,ha buksz,pl 1000-10000-et.   

Idézetet írta: andriska24 Dátum február 05, 2013, 10:51:33
Utálom ezt a kibaszott magyar forintot a legszarabb pénznem a világon. Túl sok benne a kibaszott nulla ami mellesleg semmit nem ér, de a kedvedet azért tudat alatt jól elbassza a látszata,ha buksz,pl 1000-10000-et.
Miért nem választasz már valutanemet a fogadóirodáknál? ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 05, 2013, 13:26:30
Miért nem választasz már valutanemet a fogadóirodáknál? ;D

Mert akkor nem tudnám másra fogni a bukást. :D

(amúgy próbálkozom WillHill-en Euro-val, egyelőre nem megy túl jól, de legalább ott jobban viselem a bukókat. Bet365-öt jobban kedvelem+megszoktam, de előbb biztosra akarok menni mielőtt váltanék forintról.)

A faszomat belétek u21-es holland patkányok. Kibaszott gólt nem bírtok rúgni? Írektől 5 kapura lövésből 3at szoptatok mocsadékok.  :crazy:

Kedves Kukushkin!

Egyetlen dolgot árulj el nekem Barátom! Tényleg ekkora világtalan egy balfasz vagy, esetleg szimplán csak az anyádat is eladnád két forintért? Hogy a buzi kurva anyádba vagy képes sorozatban kiszopni döntő szett 5-2-ről?? Mert ha egyszer előfordulna oké, de hogy állandóan???? Faszszopó egy tetű vagy te öcsém, ez nem kérdés...
Hogy mire ideérek az írásban, elbassz 15-40-nél két meccslabdát. Büdös fattyú ezért egykoron lógtál volna.
Csak ne tudtam volna már 5-2-nél, hogy ez lesz...
Persze nyomás alatt véletlen se tudj szerválni, mert mi a fasznak???
Legalább ma is tanultam valamit, erre a gecire soha többet  :redchug:

Roger Vazelin te nyomorult balfácán 40-15-ről nem bírod hozni az adogatásod, hogy rohadnál meg, meg 15-40-ről nem bírsz breakelni plusz 2 pontot nem bírsz egymás után összerakni fogadóként mert csapkodni kell a faszomba el a labdákat meg amikor végre támadhatnál pályát se találsz ha meg összejön egy-egy erős ütés a vonalra, akkor maradj az alapvonalon sőt lépjél még vagy négyet hátra te csigazabáló paraszt!

Cerretani és Shamasdin a kurva anyátokat!