Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Standard Liege: rohadjon le a faszotok, nálam felkerültetek a feketelistára.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum február 10, 2013, 16:27:48
Standard Liege: rohadjon le a faszotok, nálam felkerültetek a feketelistára.
[/quote
+1 csatlakozom

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum február 10, 2013, 16:27:48
Standard Liege: rohadjon le a faszotok, nálam felkerültetek a feketelistára.

Én is csatlakozom. + még szünjön meg az Ajax, Alkmaar és a csicska Mainz is a piros miatt.

Psv bukott egyből az Ajax is, micsoda véletlen. 19 kaput eltaláló lövésből 1 gól. :bash: Mainz is fulladjon lávába, de főleg az a pöcs Parker. Remélem még 5 gólt beszopnak.

A Rizespor    is most mát tudja rugdosni a gólokat csak ezt az 1. félidőben is kellett volna. Nem szólt nekik senki?  :noway: :noway: :noway: :noway:

Nyomi Barca kézisek, képtelenek döntetlent játszani, hiába kapják meg emberelőnyben 30 mp-cel a vége előtt a labdát...


büdös kurva anyádat fasszopó benfica nem hiszem el rohadjatok meg csicska gecik egy ilyen csicska csapatot  nem tudtok megverni el is vittétek 15ezrem ti fasszopó nyomorékok

Az athletico madridos szarjancsik menjek a büdös picsába, hogy 2-0ra szopnak az első félidőben!

+1
remélem a rohadt Falcaonak eltöri a lába hogy képtelen legalább kettőt verni...de hát minek is csodálkozok ez egy elbaszott hétvége.

Ez az te geci benfica, verekedni kell góllövés helyet...

Az a megtiszteltetés ért, hogy én írhatom a 3018. hozzászólást a topicba.
Ezt szeretném megköszönni elsősorban MAGAMNAK mert voltam olyan okos és azt hittem hogy a Valladoid majd leikszel az Atléticoval.
Másodsorban ennek a két csodálatos csapatnak.Nem tudok eléggé hálás lenni nekik azért amiért pénzt buktam és ezzel újabb HUF-tól szabadítottak meg.Köszönöm két fasszopó csapat.
Továbbá szólnék drága kolumbiai sráchoz aki azt hiszi tud focizni és ő ér minimum 30 millió eurót.Nem hogy eurót még egy Torghellét se adnák érte.A mi sanyink legalább odabaszna a többinek ha nem megy a játék ez meg áll mint fasz a lagziban.Hát komolyan mondom ez már a pofátlanság határát súrolja.
Kedves Falcao: Te komolyan gondoltad, hogy majd jobb csapathoz mész mint az atlético? Ne csináld már.Messze vagy te még Tello szintjétől is.Kurva messze.(srác laza 17 perc alatt több gólt rúgott mint a matracosok össze játékosa ma este...szégyenek vagytok).
Ha már Barca...Messi meg Fabregas 2vel kevesebb gólt rúgott idén mint az atlético..gyerekek hát nem érzitek hogy ez kurvára kevés lesz hogy befogjatok minket? Pláne hogy kiszoptok ilyen Vallecanoktól.
Nem kicsit kúrtátok el a fogadásom hanem nagyon...meg az estémet is de szerencsére jövőhéten is lesz atlético meccs és én már tűkön űlve várom ezt az eseményt.

Most először fordul elő hogy a madridi csapatok közül az atléticot utálom jobban.

Javítanom kell magam mert ez a retkes Falcao betalált..kész csoda.Így is szép volt Atlético :ok:



            A portugál kurva anyátokat !!!!!!  Azt a szopós jó kurva fajtátokat. :bash: :bash: :wall:

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 10, 2013, 22:46:02
Most először fordul elő hogy a madridi csapatok közül az atléticot utálom jobban.

Emiatt a kijelentés miatt kapja be az atletico!!!!!!!! :noway: :noway: :noway: