Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


kurva anyád Paire, kiszopsz egy több 300-al mögötted álló teniszezőtől?!! baszom a flegma francia pofádat, kár volt már tegnap kinéznem ezt a meccset  :bash: pedig már megfogadtam egyszer hogy csigazabálóra nem fogadok  :noway:

Rohadjon meg az összes Orenburgi kosaras kurva. 13 pontos hátrányból feljönnek 4 pontos vezetésre, azért hogy a végén kiszopjanak. Basszon végig titeket egy elefántcsorda.

Idézetet írta: tsabigo Dátum február 19, 2013, 15:46:35
Rohadjon meg az összes Orenburgi kosaras kurva. 13 pontos hátrányból feljönnek 4 pontos vezetésre, azért hogy a végén kiszopjanak. Basszon végig titeket egy elefántcsorda.
;D
Én is kedveltem régebben a női euroligát, de nem elég, hogy nincs színvonal, a meccsek 50-60%-a bundás, mert minden klub anyagi gondokkal küzd. Nem hiszem, hogy ennek ilyen formában sok értelme van, remélem előbb-utóbb a fiba is lép valamit, mert a népszerűsége az folyamatosan esik

Hatalmas lutri női Euroligára fogadni

Jie Zheng te szutyok kurvaaaa hugyozzalak szájba

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 19, 2013, 15:54:30Hatalmas lutri női Euroligára fogadni
Igen, ezt most én is megtanultam.

Kuznetsova igyál meg egy liter gecit a mocskos kurvaanyáddal együtt!   :crazy:

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum február 19, 2013, 17:31:00
Kuznetsova igyál meg egy liter gecit a mocskos kurvaanyáddal együtt!   :crazy:

Kuznetsova add fel hogy baszódj meg!!

Idézetet írta: hurkabalint Dátum február 19, 2013, 13:43:52
Georges! Az utolsó agysejtedet mikor vesztetted el??? Amikor szétbaszott az edződ este??? ...

;D

Ilyen csicska csapatot mint az IFK Helsinki még nem láttam..   :avid:

Gasquet, te szerencsétlen majom. Ha ez nem volt megjátszva akkor semmi. Minden bréklehetőségét kihasználta Müller... na hogyne. Adogat a meccsért Gas, erre elbukja...nyilván. Minibrék a farnciánál, visszaadja. A végén kap 2 második szervát, ami hullagyenge Müllertől, de semmi, hogyne... Mocskos franciák ma elvitték kétnapi nyereményem :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 19, 2013, 20:47:36
Gasquet, te szerencsétlen majom. Ha ez nem volt megjátszva akkor semmi. Minden bréklehetőségét kihasználta Müller... na hogyne. Adogat a meccsért Gas, erre elbukja...nyilván. Minibrék a farnciánál, visszaadja. A végén kap 2 második szervát, ami hullagyenge Müllertől, de semmi, hogyne... Mocskos franciák ma elvitték kétnapi nyereményem :redchug:

Gasquet egy nagy görény, nálam már régen fekete listán van!

Kurva paris geci kikapnak 1 ponttal rohadjanak meg

Monfils mi a retkes kurva anyádat csinálsz??Legalább a hazai közönség előtt játszanál teljes erőbedobással!!Kiszopni 1 salakostól??Remélem valaki szájbabasz ha kiesel te büdös gyökér!! :bash: :bash: :bash:

Alund te köcsögláda hazai pályán jó salakjátékosként (bár ezt ezentúl megkérdőjelezem) kiszopsz egy fosgyenge ellenféltől úgy, hogy leadod a szettedet 5-3 40-0-ról, 1,02 volt a szettedre, de persze elbukod. Gratulálok te faszkorbács.

Celtic over áááááááááááááááááááááá  :hanyas: :lehany: