Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Dögölj meg lech poznan, ti szerencsétlen barmok!! 15 szöglet, majdnem 30 kapurarúgás, és nem tudtok lőni egy tetves gólt?! Törjön el a lábatok!

A budos redvas szajbabaszott kurva anyatokat perth glory kosaras senkihazi gecik
5 perc alatt nem tudtatok 5 kibaszott pontot dobni basszatok telibe azt a jo budos kurva anyatokat amelyik vilagra hozott mocskos fergek vagytok

Kemény ez a Basel-Thun meccs... 0.5 over-re fogadtam a félidő felénél, belenéztem a meccsbe pár percet, azalatt volt két ajtó-ablak ziccer, az egyik gyakorlatilag 4 m-re üres kapuba és két tizenhatoson belüli kezezés (teljesen egyértelmű, a vak is látta), az egyik a gólvonalról "mentett". Természetesen nem fújta be a bíró egyiket sem.  :noway:
Nálunk kevesebbért szakadnak félbe meccsek... Lenne kedvem pár ébresztő pofont kiosztani!  >:(

#3243 március 17, 2013, 15:29:01, szumos
Most már tizenegyest is hibáztak! Bravó seggfejek! Lúzer banda!  :noway:


Na végre! 81. perc  1-0

Nálam:10 10
Nála: 10, Q

Flop:10,Q,3 ALL IN, CALL!
Turn: 7
River: Q

Guaranteed 1500$ verseny, még tegnap.  Már csak 50 en voltak hátra.

Szóval a jó kurva annyát, hogy sosincsen szerencsém, és a kibaszott kurva 3%- ával megtudott verni, mikor nekem volt a 5. legtöbb zsetonom. Így kemény 3$ nyertem a megnyerhető 300 helyett :great: :great:  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Ez tegnap esti volt, de kibaszott ideges voltam, szerintem gondoljátok, hogy miért.. :crazy:

Idézetet írta: davixxx Dátum március 17, 2013, 15:29:43
Nálam:10 10
Nála: 10, Q

Flop:10,Q,3 ALL IN, CALL!
Turn: 7
River: Q

Guaranteed 1500$ verseny, még tegnap.  Már csak 50 en voltak hátra.

Szóval a jó kurva annyát, hogy sosincsen szerencsém, és a kibaszott kurva 3%- ával megtudott verni, mikor nekem volt a 5. legtöbb zsetonom. Így kemény 3$ nyertem a megnyerhető 300 helyett :great: :great:  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Ez tegnap esti volt, de kibaszott ideges voltam, szerintem gondoljátok, hogy miért.. :crazy:

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS MEGIIIIIIIIIIIINT MAI NAP 6. JÁRA. KURVA ANYÁTOK MOST VAN ELEGEM. SZOPJA LE A FASZOMAT AZ EGÉSZ EXPEKT POKER!!!!!!!!!!!!! OKÉ, hogy 1X DE MINDEN EGGYES VERSENYEN ???????? BASZZÁTOK MEG ANYÁŰTOK :'(

Idézetet írta: davixxx Dátum március 17, 2013, 15:29:43
Nálam:10 10
Nála: 10, Q

Flop:10,Q,3 ALL IN, CALL!
Turn: 7
River: Q

Guaranteed 1500$ verseny, még tegnap.  Már csak 50 en voltak hátra.

Szóval a jó kurva annyát, hogy sosincsen szerencsém, és a kibaszott kurva 3%- ával megtudott verni, mikor nekem volt a 5. legtöbb zsetonom. Így kemény 3$ nyertem a megnyerhető 300 helyett :great: :great:  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Ez tegnap esti volt, de kibaszott ideges voltam, szerintem gondoljátok, hogy miért.. :crazy:

Nem igazán értek a pokerhez párszor próbálkoztam neten hátha beletudok tanulni, mert mindenki azt mondja hogy a pokerhez nem szerencse, hanem tudás kell... Na én pont az ilyen utolsó pillanatokba elbukott tök esélyes leosztások miatt mondom azt hogy igenis kurvára kell szerencse a pokerhez is..

Idézetet írta: nasgur Dátum március 17, 2013, 15:46:24
Nem igazán értek a pokerhez párszor próbálkoztam neten hátha beletudok tanulni, mert mindenki azt mondja hogy a pokerhez nem szerencse, hanem tudás kell... Na én pont az ilyen utolsó pillanatokba elbukott tök esélyes leosztások miatt mondom azt hogy igenis kurvára kell szerencse a pokerhez is..

De érdekes, hogy ha nézed a tv ben a pokert, akkor ott 5x kevesebb ilyen ''szerencse'' van mint a netes pokerbe..

Idézetet írta: davixxx Dátum március 17, 2013, 15:49:29
De érdekes, hogy ha nézed a tv ben a pokert, akkor ott 5x kevesebb ilyen ''szerencse'' van mint a netes pokerbe..

Ez a leosztások darabszáma miatt is van (neten gyorsabban pörög azért). Plusz a jó pókeresektől kevesebbszer látsz véleményes lapokra játékot. A te példádnál maradva, a 10-es pár gazdája preflop úgy emelt volna, hogy valószínűleg a 10,Q meg sem látta volna a flopot. Ha mégis elment volna addig, előfordulhatott volna, hogy flop után eldobja (!), ha olyan emelést kap és annyira rossz a pozíciója, vagy esetleg annyira szélsőségesek a kürölmények (kieshet döntő asztal előtt például).
Ráadásul a tv-ben erősen ki vannak "herélve" a partik. Csak érdekes részeket mutatnak.  ;)

Engem csak az basz fel az egészbe, hogy nekem sosincs ekkora szintű mákom. Olyan van, hogy mondjuk Q,J val verem A,K NÉHA, de hogy egy ilyen kiélezett helyzetben ekkora mákja legyen.. Ráadásul elötte valószinű, hogy csak 1 Q jöhetett, mert nagyon nagyon kicsit % a volt az esélye a győzelemre. Na mind1, ez van, egyszer majd csak visszaadják az égiek ezt a sok balszerencsés dolgot amit az elmúlt 1 évbe el szenvedtem..

Idézetet írta: davixxx Dátum március 17, 2013, 15:49:29
De érdekes, hogy ha nézed a tv ben a pokert, akkor ott 5x kevesebb ilyen ''szerencse'' van mint a netes pokerbe..

De 5x kevesebb leosztás is!!

Dögölj meg te csicska tottenham, hogy még 1 gólra sem vagy képes! Kurva anyátokat!!!

buzeráns spurs nem akarja még véletlenül sem utólérni a Cityt? Hát ne is érjék utól, de menjenek is ki a kupahelyekről ha nem képesek megverni egy fulhamet... Jabba egye meg az összeset...
gumiszobát se találom soha, miért a "Segítség az Online Sportfogadáshoz" címke alatt van ez a szar is?  :crazy:

Fasszopó alapvonal spori becsuktad a szemed a Wigan góljánál vagy mi a kurva anyád van?  :crazy:

Dogolj meg bradley kahn