Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Bassza meg Kanada, a kurva életbe vállalnak barátságos meccset, hogy ha képtelenek gólt lőni.  :redchug:

#3286 március 25, 2013, 20:59:33, Tomee886
Eisbären Berlin, gratulálok nektek első harmadban már 3al szopni hazai pályán, balfaszok  :bash:

1-7, hát ezen legalább nincs mit izgulnom  :noway: :laugh:

Ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!  :o :o :bash: :crazy:

#3288 március 26, 2013, 12:18:28, rosco
Kapd be a farkam Cirstea!

U21 oroszok kurva gyorsan lőjétek meg a 3. gólt, hogy legalább ki tudjak szállni. Basszátok meg egy órája nem csináltok semmit.  :noway:

#3290 március 26, 2013, 17:45:23, andriska24
Rohadt mocskos száját az összes banknak. Lassan 2 kibaszott hete kezdtem el, hogy a régi helyett új skrill számlát nyitok €-ban, egy rohadt lépésre vagyok hogy végezzek, de erre kurva otp-re kell várni bassza meg mert a kibaszott rendszerükben még nyoma sincs a a 1-2€ összegnek, de azér a kurva anyát a pénzt azt levconták, de nyoma meg nincs?????  mért kell kibaszott péntekig várni hogy megtudjam mennyi eurót vont le a skrill az azonosíáshoz????  2013 at írunk vagy nem?????   

Idézetet írta: andriska24 Dátum március 26, 2013, 17:42:59
Rohadt mocskos száját az összes banknak. Lassan 2 kibaszott hete kezdtem el, hogy a régi helyett új skrill számlát nyitok €-ban, egy rohadt lépésre vagyok hogy végezzek, de erre kurva otp-re kell várni bassza meg mert a kibaszott rendszerükben még nyoma sincs a a 1-2€ összegnek, de azér a kurva anyát a pénzt azt levconták, de nyoma meg nincs?????  mért kell kibaszott péntekig várni hogy megtudjam mennyi eurót vont le a skrill az azonosíáshoz????  2013 at írunk vagy nem?????
Aki 2013-ban OTP-t használ, az megérdemli.

Makarova és Vesnina basszátok meg!

simon a retkes zsidó kurva anyádat hogy nem tudod kiadogatni a szettet  :bash:

Tsonga te majomképü büdös nyomorék  :2guns:

Angolok  amikor a szelvényemen voltatok a Horvátokal együtt  akkor már jó ideje elkönyveltem ,hogy ennek a kombinak annyi ,de a Horvátok feltámadtak és meg nyerték a mérkőzést na akkor pillantottam rátok élőben hogy álltok épp kezdtem volna mondani ,hogy eddig jó de ti majmok akkor engedtetek be egy gólt ami nem is lett volna baj ,ha nem felejtetek el ti is lőni egyet . :noway:   

Hát ez a fasszopó Belga 2. osztály 86. percbe megy el a 92 eurós kombim  :bash: :bash: :bash:

Mark Allen, a moron anyádat szard szájba te féreg :bash:

jankovic! baszta volna el a kurva anyádat egy kibaszott kamion amikor veled volt terhes! :lehany:

millman te szerencsétlen megnyert meccset basztál el pff