Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 07, 2013, 12:43:27
Mekkora köcsög ez a Serena?  ;D Serena Williams - Venus Williams  6-1, 6-2. Az nem sportemberi kérdés, hogy mennyire tiporja földbe a másikat, főleg, ha a tesójáról van szó. Öltözőben Venus tuti elküldte Serenát a jó büdös mocskos fasszopó nigger kurva anyjába..  ;D

Szégyellje magát :noway:

Ez geciundorító volt az Intertől  >:(


Roma-Lazio  :segg: :fakk: :fakk2: :segg: az anyátok büdös picsájáért nem tudtok emberelőnyben gólt rúgni fél óráig. Az bilikék Mussolini csicskák meg a kurva nagy rasszizmus helyett inkább tanulnának meg tizenegyest rúgni  :hanyas:
Már vagy 2 éve nem vettem egy rohadt tippmix szelót sem, most véletlenül beestem egy lottózóba és egy tizesért megküldtem kötésben a mencseszteri meg a római overt. Azt hiszem megint vagy két évig sztornó a lottózó... hallgattam volna inkább gönczire és küldtem volna inkább sms-t neki, lehet, akkor még mindig nem hagyott volna itt minket.

#3349 április 09, 2013, 16:19:45, BvB_09
Azt a kibaszott rohadt mocskos kurva anyátokat Sun Hei gecik, hogy 48 perc alatt nyolc gól szereztek, aztán a maradék 42 perc alatt nem tudtok még kettőt. Szarházi büdös gecik, hogy rohadnátok meg.

60.percben a bíró lefújta a mérkőzést, mert a vendégeknek nem volt elég játékosuk a pályán...

#3350 április 09, 2013, 16:46:56, Pepi1990
Ilhan húzzál a faszba 6:3 tiebrékről kikapsz 8:6ra  :bash: :bash: :bash:

Ilhan hány bréklabda kell még neked hogy brékelni tudj  :noway:

Russell szopjál lovat!  :wall:

nyomorék csicska barca az egyenlítés után rögtön vissza kell venni, mert jól fizet az X ?  :fakk2: remélem következő körben kiestek, de nem mert a dortmundot fogják megbizniszelni nektek, nehogy ne jussatok be a döntőbe  :fakk2:

a juve is bekaphatna a faszomat hogy nem tudott 1 kurva golt loni 2 meccsen, de minimum hazai palyan

Kurva anyátokat Barcások.. Nehogy nyerni akarjatok ám.. Tiki-takás kurva anyátokat az összesnek..

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 10, 2013, 22:58:39
Kurva anyátokat Barcások.. Nehogy nyerni akarjatok ám.. Tiki-takás kurva anyátokat az összesnek..
Ez egy milleniumi hozzászólás volt? :D

Ez csak a 999.volt.. Nem akartam az 1000.ben káromkodni. :)

Elena Baltacha remélem örökké sérült maradsz 1:5nél visszalép  :bash: :bash: :bash:

Reister a a jókurva anyádat

Volandri pusztulj el te retek  :crazy: