Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum május 06, 2013, 08:22:06
1 out bazmeg, egyetlen egy és leesik neki riveren. Hihetetlenülkibaszottulkurváraörülöknekibazdmeg...
Fúúúúú de ismerős.. Kb. egy hete történt:
2.+0.20$- os 2000$- os guaranteed versenyen történt meg velem mikor már csak 20 an voltunk. Majdnem Chip leader voltam, 2. voltam. Elég nagyok voltak a vakok, gondoltam lopok 1 vakot. ALL IN. Srác tartja!!!! 10,J val.. ERRE BAZDMEG

KK vs 10,J
Flop: K, 3, 8
Turn: 7
River: Ugye ki találjátok ti is..

KURVA ANYÁT AZ ILYEN MAKKER CSÍRA FASZOKNAK :bash:

kurva anyád moriya geci 2. szettben 5-4nél adogatsz a meccsért elveszted az adogatásod.
5-5nél break labdád van de elkúrod
röviditést szintén
3. szettben 4-4nél sikeresen szopsz megint
kurva anyád

Idézetet írta: davixxx Dátum május 06, 2013, 08:38:02
Fúúúúú de ismerős.. Kb. egy hete történt:
2.+0.20$- os 2000$- os guaranteed versenyen történt meg velem mikor már csak 20 an voltunk. Majdnem Chip leader voltam, 2. voltam. Elég nagyok voltak a vakok, gondoltam lopok 1 vakot. ALL IN. Srác tartja!!!! 10,J val.. ERRE BAZDMEG

KK vs 10,J
Flop: K, 3, 8
Turn: 7
River: Ugye ki találjátok ti is..

KURVA ANYÁT AZ ILYEN MAKKER CSÍRA FASZOKNAK :bash:

Én is szeretnék KK-val csupán vakot lopni :D  Amúgy pedig  :bash: !!

KURVAANYÁDAT GARCIA BAZDMEG!!!!!!!!!! Utolsó szervát bukd el te szerencsétlen.....   :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Kurva anyád te fasszopó montanes geci
az első szettben 15-40 volt 2-3nál elbaszod a második szettben 2x voltál break előnyben és mind 2x egyből visszaadod te fasszopó nyomorék és viszed az undert
rohadj meg a kurva anyádban

Dolgopolov , te nyomorult idegbeteg korcs. Megtanulhatnál már végre teniszezni, basszam ki a szádat. De én is egy fasz voltam, hogy rád fogadtam!


Getafe-Sociedad meccsen vendéggyőzelem vagy a minimum négy gól kellett volna... Ezek a geci baszkok pont ma kezdtek el bundázni, a végén meg a Lafita nevű cigány amit elbaszott, azt egy félvak 80 éves hadirokkant is berúgta volna, hihetetlen. Ez minden volt, csak tiszta meccs nem. De a legnagyobb barom én voltam ma is...  :bash:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 06, 2013, 08:38:02
Fúúúúú de ismerős.. Kb. egy hete történt:
2.+0.20$- os 2000$- os guaranteed versenyen történt meg velem mikor már csak 20 an voltunk. Majdnem Chip leader voltam, 2. voltam. Elég nagyok voltak a vakok, gondoltam lopok 1 vakot. ALL IN. Srác tartja!!!! 10,J val.. ERRE BAZDMEG

KK vs 10,J
Flop: K, 3, 8
Turn: 7
River: Ugye ki találjátok ti is..

KURVA ANYÁT AZ ILYEN MAKKER CSÍRA FASZOKNAK :bash:

Nem akarok okoskodni, de ha tiszta fejjel átgondolod akkor lehet hogy elég lett volna egy 3bet vagy 4bet.
Ezutan vagy call vagy dobás a JT-nek. Ha call akkor megint pot bet vagy 3bet vagy 4bet és tutti dobja a lapját flop után.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 07, 2013, 16:17:20
Nem akarok okoskodni, de ha tiszta fejjel átgondolod akkor lehet hogy elég lett volna egy 3bet vagy 4bet.
Ezutan vagy call vagy dobás a JT-nek. Ha call akkor megint pot bet vagy 3bet vagy 4bet és tutti dobja a lapját flop után.

A vaklopás-dolgot én sem értem, de lényeg a lényeg: KK-val be tudta húzni TJ-t szorongató ellen teljes stackjét középre. Ennél tökéletesebb kimenetel nincs. Peches volt és kész, a hand abszolút Gumiszoba pozitív...

Gasquet és Raonic, fogjatok kezet bazmeg és ugorjatok az első szembejövő folyóba. Két ekkora lúzer nincs még a földön...

A JÓ BÜDÖS KURVA ÉLETBE ABBA

Szarrágó csicska Wigan..

S Z Á N A L M A S

Hányingerem van a futballtól.  Szemét róma- csak azért is kisbetűvel - előtte veri a Fiorentínát idegenben, most egy szar csapattól otthon szopik ( meg én is ).  Az undortól és a rómától, galatától, fenertől, meg a hasonló tetves bagázstól egy életre elment a kedvem a fogadástól. Kész, feladom, befejeztem. Ennyi volt.

Római cigányok!!!, persze megint akkor kell szopni mikor megraklak titeket.