Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


#3540 május 19, 2013, 19:17:57, strictly
Rohadt fasssssssszzzzzzopóóóóóóóóóóó menjunájtid :bash:
Törne el az összesnek a keze-lába!!!!!!!!!!!

Retkes cigány Benfica! megérdemlitek hogy elbuktatok mindent amit csak lehet gyökerek!    :beerchug:

Így kell búcsúzni a közönségtől, szép!!

#3542 május 19, 2013, 22:44:58, inter08
 Merda milan!!! Igazi csicska szar csapat vagytok! Egy szar siena ellen nem tudtok nyerni kötelező gyozelemnel! Viccek vagytok! Merda milan!

Ismét bejött, ami pénteken :D De itt még mindig tartom, hogy igazi szánalmas szar csapat!

Seppi te köcsög majom. Mi a faszomat csináltál az első szettben? És mi a faszomat csinálsz a harmadikban? Te rohadt féreg

Idézetet írta: gadamka88 Dátum május 20, 2013, 16:19:23
Seppi te köcsög majom. Mi a faszomat csináltál az első szettben? És mi a faszomat csinálsz a harmadikban? Te rohadt féreg

Az a hihetetlen hogy a meccsért szervál a Lu geci, elveszi a szerváját, erre visszabrék  :crazy: Még jó hogy sima két szettre, meg a harmadikban is tettem  :bash:

óóó roesnborg, hogy rohadnátok meg ti utolsó senkiháziak!!!!!!
Hogy nem vagytok képesek egy pocsék formában lévő moldét megverni hazai pályán, úgy hogy ráadásul a 20. perctől kezdve emberelőnyben vagytok. Remélem az utolsó fordulóig nem tudtok gólt rúgni

Azon gondolkozok lázasan hogy ki a nagyobb marha Goffin vagy én ? ???

Elég döntetlen szagú a dolog, én mert még mindig képes vagyok pénzt tenni a kis tetű 150centis seggdugasz belgára , ő pedig mert még mindig akkora kretén állat hogy 15 brék lasztiból egyet használ ki, Zemlja pedig 5ből hármat...  :bash: :bash: :bash:

Szóval maradjunk annyiban te szarházi Goffin hogy nyalogasd ki anyukádból amit bele fogok verni ha egyszer találkozok vele, de addig is basszon el egy villamos hazafele menet, törjön el kezed lábad plussz pakoljon seggbe egy kiéhezett néger hímringyó

#3548 május 21, 2013, 16:07:10, hurkabalint
Bemelmans érzem, hogy jönni fogok miattad! :D

Megúsztad te féreg! :)

Sassari :bash: Sassari :bash: Sassari :bash: Rohadt érgek amint feljönnek dob egy hármast a csicska Cantu :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2013, 21:26:28
Sassari :bash: Sassari :bash: Sassari :bash: Rohadt érgek amint feljönnek dob egy hármast a csicska Cantu :redchug:

Ekkora egy faszszopó cigánybandát, mint a Sassari... essenek is ki a gecibe, kecskebaszó hulladékok...

Füchse, mocskos barmok! +2,5 nem bírtátok lehozni cigányok!! Zsinórban 5 gólt szopni hambitól... :fakk2:   :hanyas: KÉZILABDA
gecianyátok, végén kettős emberelőny. férgek!!! :crazy: :crazy:

Cibulkova, te mocskos ringyó! Ekkora balfaszt még én is elverek teniszben!

Idézetet írta: drogos Dátum május 22, 2013, 10:47:19
Cibulkova, te mocskos ringyó! Ekkora balfaszt még én is elverek teniszben!

Tragédia ez a női tenisz! Ennyi amatőrt bakker...

Kurva fasszopó rákos kurva anyádat te fasszopó cabela kurva geci hogy 1,2es oddsért vereted magad első kiemeltként.
egy fasszopó ribanc vagy