Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Még egy ekkora bundameccset mint ez a puerto rico-kuba röplabda meccs....2-1-es kubai vezetésnél szépen leadták a meccset...de biztos jól fizetett az a 9-es odds a kurva anyátokat... :redchug:

Isner te nyomorult most persze tudsz adogatni a kurva anyádat. Holnap meg ha rádteszek ütöd világgá te féreg :crazy:

A rohadt életbe!!! Megfogadtam, hogy 37.5 pont felett lesz. Felváltva szerzik a pontokat egészen 16-16-ig, erre a vége 21-16.  :noway:  :noway:  :noway:  :noway:  :noway:

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 22, 2013, 19:23:20
Isner te nyomorult most persze tudsz adogatni a kurva anyádat. Holnap meg ha rádteszek ütöd világgá te féreg :crazy:

Haaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee, imádlak te :-* :-* Csicska Isner takarodj :cya: :ok:

Egy faszszopó vagy Isner!

Régeben ide írtam a következőt  " Sparta Praha  ,hogy a taigetoszról dobnának le titeket. ,, 

A mai nap után ezt még mindig így gondolom  :bash:

Elismerésem Petkovic, hogy akkora fostalicska lettél, hogy már egy selejtező 2. körén sem jutsz túl! :bash: Nem csak viccből kellene bejelenteni a visszavonulást, hanem komolyan meglépni, ahogy Szafina is tette. Fuck! :twak_125:

#3562 május 23, 2013, 16:13:17, rosco
A kurva mindenedet Babos BASZD MEG!

Timike nekem is tehet egy szívességet!  :megkur:

Babos Timi a kurva anyádat. :noway: Ez volt frankón az utolsó hogy nyomorék női sportolókra fogadok  :bash:

Babos Timi, ha lenne nekem trafikom, te meg dohányoznál, akkor sem szolgálnálak ki téged.  :segg:
És jégkrémet sem adnék  :fakk2:

csak annyit mondok kohlschreiber, szakadjá meg nevednapján

Mocskos lyoni kurva anyatokat. Egy nagy vicces amit műveltetek. Fasznak sportolhatnak a nők.. Csak megszegyenitek az összes sportot amit csinálnak..

Cercle Brugge nyomorék bundázó kurva anyátokat, nagyon nagy kár hogy bent fogtok maradni az első osztályba  :noway: az ilyen férgek megérdemelnék a kiesést  :noway:

Twente 0 - 2 Utrecht

basszátok telibe, még egy gól köllött vóna, nyomorultak !

pedig, hogy örültem, hogy nem a wolfsburg - lyon női bl döntőbe öltem a pénzemet   ;D :(