Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Errani/Vinci baszna el titeket egy villamos!!!  :bash:

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 01, 2013, 12:44:40
Dögölj meg Molina te szarházi bíró a fasznak kell beleszólnod a meccsbe???

Mert egy buzi :crazy:

Paire, elmehetsz te a faszráncigáló jó büdös kurva édes anyádba, te ócska kis kurva, riherongy geci...

Mekkora szarházi ez a Paire!!!!! Állandóan jön a szar röviditéseivel, BAROM!!!!!!

Ennél a Paire-nél nagyobb balfasz teniszezőt én még nem láttam... mi a faszomért teniszezik az ilyen?!

Tipsarevic pusztulj meg h egy kurva szettre nem vagy képes
Youzhny ellen.. voltak sanszaid h brékelj, több is de te akkor persze világgáütötted a labdát
pedig valószínű elég lett volna pályántartani
szal  DÖGÖLJ MEG

Kurva fasszopó kurva anyádat haas remélem megdöglesz a gecibe te fasszopó patkány geci 12 meccslabdáról kikapsz te nyomorék geci

Stosur kurva anyád, amit leműveltél döntő szettben te csíra! Bayern nektek is, hogy nem rugdossátok a  gólokat! :fakk2:

Nem várok mert felesleges. A jó édes kurva anyádat te büdös románparasztgeciszemétláda Hanescu! 7 szettlabdád van és elbaszod, majd lehozod 0-7-tel a TB-et. Hát csak azt kívánom neked, hogy reggel arra ébredj hogy megpusztultál! És miután ezt konstatáltad dögölj bele a bánatba!!! :bash: :knuppel2: :2guns:

Siena-i kosarasok szopjátok le egymást az öltözőben ezért a mai teljesítményért!  :bash:

Idézetet írta: inter08 Dátum június 01, 2013, 21:14:17
Siena-i kosarasok szopjátok le egymást az öltözőben ezért a mai teljesítményért!  :bash:

Újra bejött!  :D  :great:

#3641 június 01, 2013, 22:39:44, butyi
paréj paire, a jó büdös mocskos retkes szakállas édes jó anyukádat, hogy a seggdugasz nishikori ellen ennyit tudsz.. de nekem is, amiért pár nyertes meccs és jó játék után újra bizalmat szavazok neked, miközben tudom, hogy 1 vagy 2 fordulóra vagy képes, te szájbakúrt flegma buzi

Mi a kurva anyád ValenSZIA(BL)! Szarrágó csicskák! :cya:

Idézetet írta: davixxx Dátum június 01, 2013, 22:20:23
Mi a kurva anyád ValenSZIA(BL)! Szarrágó csicskák! :cya:

Adom!  :crazy:

Idézetet írta: priest Dátum június 01, 2013, 19:40:54
Kurva fasszopó kurva anyádat haas remélem megdöglesz a gecibe te fasszopó patkány geci 12 meccslabdáról kikapsz te nyomorék geci
nem kapott ki...   :laugh: