Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Faszráncigáló mocskos geci Tsonga, a jó büdös retkes kurva anyádat basszad szájba a ravatalon, nigger patkány.. :bash:  :2guns: :2guns:

Ekkora egy szemét bundás geci csapat, mint a Horvát, kevés van. Nem véletlen a bochumi jelentés. Régóta figyelem az  eredményeiket. Több, mint undorító, amit futball címszó alatt előadnak.  Itt a mai. Szimmetria a két csapat utóbbi 4 mérkőzésének eredménye: Horvát 4 0 0= 12 pont 8:2 gk. Skócia 0 0 4= 0 pont 2:8 gk. Most?
Naná, hogy a formán kívüli csapat nyer idegenben. 
Ez így kerek.

KOLAROV A KURVA ANYÁD A FASZOMÉRT NEM TUDTÁL MÁR NYUGODTAN MARADNI A KIBASZOTT SZAROS SZERB SEGGEDEN!! BAZDMEG!!

Dögölj meg Cubs, te mocskos fasszopó, szar, csapatnak nevezett vmi. Akármikor teszek rátok, sosem vagytok képesek meccset nyerni, bezzeg ha ellenetek, akkor mindig. Kurva anyátokat!!

Hajrá Maria!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angol U21-esek, dögöljetek meg, de tényeg. Bari meccseken szarráveritek európát aztán amikor nyerni kéne az EB-n, szoptok kétszer.

Fasznak kell kijutni, ha nincs kedvetek jtszani, mocskos szarháziak

Szégyen ez az Errani Vinci páros.... :redchug:

Idézetet írta: PITBULL Dátum június 09, 2013, 13:27:39
Szégyen ez az Errani Vinci páros.... :redchug:

Rohadjanak meg! De én is hogy későn keltem fel és Robertson helyett ezeket raktam a játékban! :bash:

Ferrer! Olyan buta és suta vagy geci.. Örök vesztes. Kívánom neked hogy soha ne nyerjél Grand Slam tornát te nyomorult csicska!!! :bash: :bash:

#3684 június 09, 2013, 22:31:36, mikisun
Kibaszott német kurvák,ha nem nyertek!!

Na,azért!

Rohadt meg Rockies, hogy így elbasztad már megint a meccset!!!  :crazy:

Kurva életbe, hogy már megint itt a kibaszott vihar. :crazy: 

Hülye fasz Oláh Benedek hogy lehet elbaszni egy pingpongmeccset amikor nyered  az első szettet meg vezetsz végig a harmadikban????? Balfasz geci

#3688 június 10, 2013, 21:47:09, Cesc18
A jó kurva anyádat dimitrov...döntőszett 4-2-ről 4-6! csöves köcsög...de legalább törted volna ki a bokádat te bundás fasz

szerencséd te pöcsömöccse hogy visszajöttél...

Babos Timi rohadj meg!