Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


A kurva anyádat Pironkova, hogy már füvön is egy rakat szar vagy! :noway:

Mélyen tisztelt Laura Robson!

Természetesen én vagyok a balfasz, hogy Rád mertem tenni valamit is. Viszont, az a játék amit mutattál, azt nem tudom lenyelni. Az, hogy nyerő ütést csak TV-ből láttál, az még nem is zavart volna, de az már keresztbe állt a torkomon, hogy egyszerűen a Temzéig lövldözted a labdáidat. (pedig Birmingham elég messze van Londontól) Tettet mindezt 19 évesen, erejed teljében, egy 30 éves Hantuchova ellen. Ilyen szánalmas produkciót hazai publikum előtt. Le a kalappal, de tényleg.

Nem tudom van e edződ? Nem csodálkoznék ha nem lenne, mert ilyen szánalmas játékhoz én sem adnám a nevemet. Próbálsz megélni az 5 éve megnyert junior Grand Slamedből. Elmondom: ez nem fog menni! Tisztességgel ki lehet kapni, de ez vicc kategória volt, Te nyomorék. Remélem szólíthatlak így, ez a jelző még talán hízelgő is számodra a mai produktumod után.

Attól meg szinte okádhatnékom volt, hogy mikor Rád néztem meccs közben, az a kis életkedvem is elment. Álltál ott, mint egy kivert fasz a lakodalomban, megváltásra várni? Mit gondoltál? Majd az ütőd elkezdi fosni Neked a nyerőket? Jó taktika, igazán szólhattál volna előtte másoknak is. Nem azért hogy pénzt ne tegyenek Rád, de még hogy csak a meccsedet se nézzék meg, Te világi kurva.

A továbbiakban maradjunk a nyomoréknál, mert szeretek bókolni. Számtalan kérdést tudnék még Neked feltenni, de sajnos most nyílván nem tehetem, mert a megterhelő mérkőzés után, a megérdemelt fürdőt követően mész egy jó masszázsra. Ez a teljesítmény után ne csodálkozz, ha a masszőr helyett valaki egy láncfűrésszel akar megsimogatni, Te ótvar nímand kamasz kurva.

Gondolom ismered Birminghamet, tuti tele van jó szórakozóhelyekkel... Gondolom onnan estél be a mai meccsedre.

A továbbiakban kívánok minden jót Neked, és csapatodnak. De ha van igazság a földön, akkor hazafelé menet elüt egy busz, csoffadt tested meg a csatornában fogják szétrágni a hozzád hasonló patkányok, akiknek feltételezem több agyuk van a teniszhez, mint Neked.

Zárszóként szeretnék Neked minden jót kívánni, és ajánlom a ciánt, mint mérget, gyors és legalább nem kell szenvedned, mint nekem kellett a gép előtt 1 óráig, míg az általad tenisznek nevezett parittyázást néztem!

Minden jót Laura "kibaszottkurva" Robson!


Idézetet írta: CaeSar Dátum június 12, 2013, 15:20:49
Mélyen tisztelt Laura Robson!

Természetesen én vagyok a balfasz, hogy Rád mertem tenni valamit is. Viszont, az a játék amit mutattál, azt nem tudom lenyelni. Az, hogy nyerő ütést csak TV-ből láttál, az még nem is zavart volna, de az már keresztbe állt a torkomon, hogy egyszerűen a Temzéig lövldözted a labdáidat. (pedig Birmingham elég messze van Londontól) Tettet mindezt 19 évesen, erejed teljében, egy 30 éves Hantuchova ellen. Ilyen szánalmas produkciót hazai publikum előtt. Le a kalappal, de tényleg.

Nem tudom van e edződ? Nem csodálkoznék ha nem lenne, mert ilyen szánalmas játékhoz én sem adnám a nevemet. Próbálsz megélni az 5 éve megnyert junior Grand Slamedből. Elmondom: ez nem fog menni! Tisztességgel ki lehet kapni, de ez vicc kategória volt, Te nyomorék. Remélem szólíthatlak így, ez a jelző még talán hízelgő is számodra a mai produktumod után.

Attól meg szinte okádhatnékom volt, hogy mikor Rád néztem meccs közben, az a kis életkedvem is elment. Álltál ott, mint egy kivert fasz a lakodalomban, megváltásra várni? Mit gondoltál? Majd az ütőd elkezdi fosni Neked a nyerőket? Jó taktika, igazán szólhattál volna előtte másoknak is. Nem azért hogy pénzt ne tegyenek Rád, de még hogy csak a meccsedet se nézzék meg, Te világi kurva.

A továbbiakban maradjunk a nyomoréknál, mert szeretek bókolni. Számtalan kérdést tudnék még Neked feltenni, de sajnos most nyílván nem tehetem, mert a megterhelő mérkőzés után, a megérdemelt fürdőt követően mész egy jó masszázsra. Ez a teljesítmény után ne csodálkozz, ha a masszőr helyett valaki egy láncfűrésszel akar megsimogatni, Te ótvar nímand kamasz kurva.

Gondolom ismered Birminghamet, tuti tele van jó szórakozóhelyekkel... Gondolom onnan estél be a mai meccsedre.

A továbbiakban kívánok minden jót Neked, és csapatodnak. De ha van igazság a földön, akkor hazafelé menet elüt egy busz, csoffadt tested meg a csatornában fogják szétrágni a hozzád hasonló patkányok, akiknek feltételezem több agyuk van a teniszhez, mint Neked.

Zárszóként szeretnék Neked minden jót kívánni, és ajánlom a ciánt, mint mérget, gyors és legalább nem kell szenvedned, mint nekem kellett a gép előtt 1 óráig, míg az általad tenisznek nevezett parittyázást néztem!

Minden jót Laura "kibaszottkurva" Robson!

;D :laugh:

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 11, 2013, 20:11:24
Kedves Dinah Pfizenmaier! ;)

Neked írom ezt a levelet mert bearanyoztad a délutánom te büdös kurva.
...
u.i.: Remélem annyi örömed lesz a továbbiakban mint nekem ma miattad volt :cya:
Idézetet írta: CaeSar Dátum június 12, 2013, 15:20:49
Mélyen tisztelt Laura Robson!
...
Minden jót Laura "kibaszottkurva" Robson!

Egyre többen csillogattják írói vénájukat, lassan be lehetne ezeknek indítani egy blogot... :D

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 12, 2013, 18:37:09
Egyre többen csillogattják írói vénájukat, lassan be lehetne ezeknek indítani egy blogot... :D

Néha ki kell adni a dühöt. :)

montenegro sux dájcslánd  :'(

egy hónap plusz szállt el a gecibe  :bash:
höjj, pedig mennyi tuti volt
utólag nyilván
de azért írok, hogy az agyamba
bevésem jól
kézilaPda szopatós
soha többet ...  :cya:

Valverde!!!!! Te mocskos fasszopó buzi állat!!!! A kurva édes anyádat te szemétláda!!! 2 pontos vezetésnél a 9. inningben S2 O2-nél sikeresen 2 pontos HR-t ütnek neked. Remélem eltörik a kezed és sosem fogsz többet dobni te mocsadék!!

#3712 június 13, 2013, 15:18:17, maurozarate
Jack Sock te fogyatékos, agyhalott szellemi törpe!

6-1, 5-2 után képes voltál kikapni Devvarmantól úgy, hogy adogathattál a meccsért és semmire buktad el az adogatásodat! Költsd a betfairen nyert pénzedet gyógyszerre, öreg!

Nekem ne mondja senki, hogy hirtelen elfelejtett teniszezni ez a hombárfejű majom, remélem eltiltják a picsába!

Tsonga, szopd le anyád faszát amiért nemtudtad befejezni 2 szettben és így elbasztad a hendikeppemet te csicska

Querrey a kurva anyád, te SZARHÁZI!!! :bash: :bash: :bash:

Kurvára idegesítőek ezek az angliai tornák. Van egy kis tenisz is néha az eső között! Valamit kellene ezzel kezdeni, mert ez így elég fos.. Fedett pálya, vagy nem tudom, de rohadt zavaró a dolog.

Te mocskos ribanc!  :crazy:

Ne bassz!Csináld meg te dagadt német kurva!

Nyomorék lángosfejű jankovic, nem tudtad tartani a brékelőnyödet az egyik játszmába se, 40:0 ról persze fogadóként sikerül elbukni a meccset.  :lehany:
De én is hülye voltam hogy elhittem,hogy ezt a szaros Nünbergi tornát végigviszed 3.5 ért...
ROHADJ MEG !!!!!!

tetves sportklubnak hogy a faszomba nem adja élőben a ACB liga döntőjének harmadik meccsét??? Én komolyan seggberúgnám azt, aki ezért felel... Hatalmas öngólt rúgtak megint...