Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum június 16, 2013, 12:37:35
Ha a szerbek kifizetnek nekünk mindent ami a felkészülésével kapcsolatos akkor minden rendben csak a tegnapi interjújából nem ez jött le..
Ha a kuvaitiak a mi pénzünkből készülnének fel akkor persze, hogy zavarna.Ha nem csak eljönnek de mindent kifizetnek akkor nem.
Ja értem, azt hitted a a szövetség fizeti a felkészülését? Nem hülyék.
Azon el lehet egy picit morfondírozni, hogy a gyerekkorától ráfordított pénz veszteség volt, de ő speciel éppen már "fizetett" ebből vissza az eredményeivel.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy te mit csináltál volna? Ha mondjuk vagytok ketten valamiben a legjobbak, és téged megszopatnak, mert a tőled picit gyengébbnek adnak lehetőséget. Ezzel elveszik tőled a dicsőséget és kurva sok pénzt.
Gondolom te sem hagytad volna abba, hogy jól van bazmeg, akkor hagyom a picsába  kajakot, és elmegyek zöldségesnek.
Ki kell húzni a fejeket a homokból.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 16, 2013, 13:07:18
Ja értem, azt hitted a a szövetség fizeti a felkészülését? Nem hülyék.
Azon el lehet egy picit morfondírozni, hogy a gyerekkorától ráfordított pénz veszteség volt, de ő speciel éppen már "fizetett" ebből vissza az eredményeivel.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy te mit csináltál volna? Ha mondjuk vagytok ketten valamiben a legjobbak, és téged megszopatnak, mert a tőled picit gyengébbnek adnak lehetőséget. Ezzel elveszik tőled a dicsőséget és kurva sok pénzt.
Gondolom te sem hagytad volna abba, hogy jól van bazmeg, akkor hagyom a picsába  kajakot, és elmegyek zöldségesnek.
Ki kell húzni a fejeket a homokból.
Szerintem félreértettél :ok:
Nekem semmi bajom az országváltó emberekkel amíg mindezt úgy teszik, hogy az normális keretek között zajlódjon.
Mert lehet ez csak nekem furcsa, hogy itthon edz itthon lakik és nekik nyeri az aranyat.Ha ő odament akkor menjen oda edzeni.Oké nem olyan jók ott a feltételek de ez már az ő baja.Janiccsal se lett volna semmi problémám ha visszamegy és ott edz, és Benedekkel se lett volna semmi bajom ha azt mondja Szerb vagyok Szerbiában fogok felkészülni stb.... de ez így nekem furcsa.Megértem az álláspontját csak így olyan az egész mintha mindenkit maximálisan kihasználna, és mielőtt még nagyon elkezdjük sajnálni, hogy ő mennyire szegény azért gondolom nem minimálbérért sportolt hanem keményen megfizették csak ő még többet akar és olimpikon akar lenni.Ezzel semmi probléma.Nyugodtan lehet ezt csinálni.Elmegy felkészül ott és meglátjuk mit ér vele :ok:

Bodrogi Lacival se volt semmi problémám hogy francia állampolgár lett.Ő konkrétan semmit se kapott itthonról mindent saját zsebből állt legyen az olimpia vagy bármi más.Ő azonban azt mondta francia leszek és ott is edz innentől és ott is él.Ezzel a felfogással semmi problémám.Pénzt akart külföldi fellépéseket stb.
Dalma azonban úgy gondolta, hogy ő majd mindkét országot maximálisan leéli.Ez a különbség a kettő között.Az egyiknek van gerince a másiknak meg görbe.



u.i.: Lacival ellentétben annyi a különbség, hogy míg a Bodrogi az első számú bicajos volt addig Benedek sokadik opció...Ha ő lett volna itt a nagy király akkor simán olimpikon lett volna.Ennyit erről.

Faszszopó rohadt büdös kurva anyátokat spanyol kézis gecik, hogy az utolsó 5 percben nem tudtatok egy gólt dobni.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 16, 2013, 13:17:40

Dalma azonban úgy gondolta, hogy ő majd mindkét országot maximálisan leéli.Ez a különbség a kettő között.Az egyiknek van gerince a másiknak meg görbe.




Mit él le rajtunk jelen pillanatban? Elhasználja a Dunát?

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 16, 2013, 13:17:40




Ha ő lett volna itt a nagy király akkor simán olimpikon lett volna.Ennyit erről.
Csúnyán megszopatták, de úgy látom ez kimaradt. De az a jó ebben,ha korrekten nem férne be, akkor is teljesen érthető az álláspontja, hogy ki akarja venni a pénzt a tudásából. Ha nem magyar színekben, akkor szerbként.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 16, 2013, 15:20:22
Mit él le rajtunk jelen pillanatban? Elhasználja a Dunát?
Pontosan ;) Legyen igazad(lenne még indokom de már feleslegesnek tartom leírni mert meguntam a győzködést és tanultam a többi topicban látott hibákból) és örülök ha neked ez megfelel, hogy egy szerb aki egykor magyar volt a magyarokat veri meg úgy hogy itthon készül fel mert az ottani feltételek nem megfelelőek.Mindenkinek más a gyomra.Van aki jó szemmel nézi a dolgokat és gratulál hozzá és van akinek nem tetszik.Megértem a véleményed, hogy szerinted ez így jól van de hagy ne örüljön neki mindenki :ok:

Magasról szarja le, hogy szerb himnusz szól, vagy magyar. Ő nem Magyarországért versenyez, hanem önmagáért! Ha magyar lenne, kinn sem lett volna. Így meg szépen megszopatta Danutát, és jól tette!

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 16, 2013, 13:17:40
u.i.: Lacival ellentétben annyi a különbség, hogy míg a Bodrogi az első számú bicajos volt addig Benedek sokadik opció...Ha ő lett volna itt a nagy király akkor simán olimpikon lett volna.Ennyit erről.

Nem akarok felesleges vitát, de az tény, hogy Benedek is nyerő ember lett volna, ha nincs Kovács, Janics és még sorolhatnánk. Kicsit olyan ez, mint Egerszegi Kriszta idejében Szabó Tünde: világklasszis volt, de itthon Egerszegi volt a sztár, mert ő nyert. Rossz időben sok tehetség gyűlik össze. Persze ott legalább második lehettet. De ott van Risztov Évi, aki sokáig "csak" második tudott lenni, mindig, minden versenyen. Aztán neki is sikerült felérni a csúcsra. Szóval, senkinek nem akarom pártját fogni, vagy valaki ellen beszélni, a következő VB, VK vagy olimpia majd megmutatja, hogy mi lesz az igaz. Ugyanakkor az elmúlt évek után a mostani EB szereplés kicsit lehangoló, persze itt is kell a fiataloknak rutint szerezni, meg nem nyerhet mindig ugyanaz állandóan, de azért Fábiánné idejében a női mezőny legtöbbször a magyarok hátát nézte...

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 16, 2013, 16:20:01
Nem akarok felesleges vitát, de az tény, hogy Benedek is nyerő ember lett volna, ha nincs Kovács, Janics és még sorolhatnánk. Kicsit olyan ez, mint Egerszegi Kriszta idejében Szabó Tünde: világklasszis volt, de itthon Egerszegi volt a sztár, mert ő nyert. Rossz időben sok tehetség gyűlik össze. Persze ott legalább második lehettet. De ott van Risztov Évi, aki sokáig "csak" második tudott lenni, mindig, minden versenyen. Aztán neki is sikerült felérni a csúcsra. Szóval, senkinek nem akarom pártját fogni, vagy valaki ellen beszélni, a következő VB, VK vagy olimpia majd megmutatja, hogy mi lesz az igaz. Ugyanakkor az elmúlt évek után a mostani EB szereplés kicsit lehangoló, persze itt is kell a fiataloknak rutint szerezni, meg nem nyerhet mindig ugyanaz állandóan, de azért Fábiánné idejében a női mezőny legtöbbször a magyarok hátát nézte...
Nem teljesen jó az úszó példa, mert Szabó Tünde kijuthatott világversenyre, de Dalmát megszopatták a válogatókon, nem teljesen ugyanaz. Kb. olyan Pozzato nagy  magyarságtudata, mintha lebaszná a villanyszerelőt, hogy miért megy ki Németországba melózni hatszoros pénzért. Benedek is ugyanezt tette, ha már itthon nem engedték dolgozni. A világversenyben van a nagy pénz, főleg az olimpián, de ha bizonyos érdekek nem engedik kijutni, akkor nincs mit tenni, meg kell oldani máshogy.

Közelítsük meg jobban, hogy Pozzato kolléga is megértse:

Londonban abba a kajak négyesbe gyakorlatilag bárki beülhetett volna Kovács Kati és Danuta mellé a magyar mezőnyből.
Erre ki ült be? Az a Fazekas Krisztina, aki előtte amcsi színekben is indult már (szegedi VB), és ha belefért volna az időbe az amerikai honosítása, akkor amerikaiként indult volna az olimpián is.

Akik döntöttek a hajó összeállításról, azok gyakorlatilag 120 millió forintnyi közvetlen pénzt (+ 4 életjáradékot (még +fejenként 40-50 millió) "osztottak" szét.

Ha én a legjobb lennék (vagy mondjuk első kettő), és a nevem fel sem merülne a különböző érdekek miatt, akkor az első adandó alkalommal lépnék, és megoldanám máshogy.

Tenném ezt akkor is, ha ez egy-két otthonülő fotelmagyarnak nem tetszik esetleg, de annyi pénzről van szó, hogy ez faszán nem érdekel senkit, kb. olyan volt, mintha meglopták volna.

Persze el lehet menni műkörmösnek is, de ha valaki a világ legjobbja, akkor lehet hogy megoldja másképp, még akkor is,  ha elhasználja a Dunát Pozzato mester elől.

(Részemről sokkal inkább zavar Krisztike, aki már magyarul is alig tudott, de betolták egy jól sikerült háttér megállapodás miatt)

@georgeboyd

Szeretem olvasni a hozzászólásaidat, (pedig sokszor elég durva köntösbe öltözteted) mert tartalommal bír, de egy kicsit oda lehet figyelni arra, hogy finomabb legyél a fórumtársaiddal. Peace! :ok:

kongó a kurva anyátok, hogy nem bírtok egyszer gólt lőni...

Mocskos orosz kurvák!!!  :bash:

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 16, 2013, 11:50:51
Itthon edzőtáborozik itthon edz itthon él és nekik nyer aranyérmet.Nem az hogy kimegy egy-két hétre edzőtáborba azon kívül itthon edz az adott sportoló...kicsit más a szituáció :ok:
Ergo: mi pénzünkből készül fel a mi országunkban és nekik nyer aranyértem(onnan felveszi a pénzeket itthon fel is készítik..esküszöm így belegondolva egy zseni mivel mindenkit ki tud használni).Akkor ezek szerint ez csak szerintem felháborító.Hagy ne sajnáljam már őt....

Örülök ha neked megfelel, hogy egy külföldi sportolót a mi pénzünkből készítenek fel a mi országunkban , hogy megverje a magyart.Nem semmi ;D ;D


A foci erről szól, amit leírsz. Egy gigaklub leigazol egy fiatal külföldi játékost, pl Barca a Messit. Szépen kinevelték Spanyolországban, ott élt, közvetve az ottani emberek adójából fizették a bérét, meg minden költségét..Ergo x millió eurójába fájt a spanyolokak hogy Messiből az lett aki..(ki tudja mi lett volna ha marad Argentínában pl a Rosalio Centralban.. csak írtam egy csapatot)
Aztán eljön a nap, hogy Messi, aki spanyolhonban vált csillaggá majd a vb döntőn a mesterhármasával elküldi a picsába a spanyolokat.. Annyiban sántít a történet, hogy itt nincs szó országváltásról,de hogy behelyettesítsem a mondandódba..

"Messit egy külföldi sportolót a saját (spanyol) országukban készítenek fel a saját(spanyol) pénzükből, hogy megverje majd egyszer a spanyolokat.."