Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


#3765 június 20, 2013, 19:14:32, BvB_09
Faszszopó kurva anyádat anyátokat büdös dán odensei gecik, hogy a második félidő első percében rögtön tudtok gólt lőni...  :bash:

Bassza meg az m1.

Olasz kurvák! 2 geci pont 10 p alatt...easy :crazy:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 20, 2013, 21:07:50
Bassza meg az m1.

semmiről nem maradsz le...megy a szarozás a büdös buziktól

Spanyol patkányok nem hazudtolják meg magukat. Sima underre raktak.

Veszélyben a hendim!!! Villa, Torres meglőtte a duplát, most már irány a kispad!

Woz, te tetűláda picsa...menne át rajtad egy marék negró!

Csatlakozom! A kurva anyádat te büdös ribanc,hogy lehetsz ennyire szar???

Idézetet írta: CUCS77 Dátum június 21, 2013, 14:21:19
Csatlakozom! A kurva anyádat te büdös ribanc,hogy lehetsz ennyire szar???
2,5 millió dollár mínuszban a van idén a volt barátja Gus Hansen, mióta együtt voltak, nagyon sok meccset ledobott, vigyázzatok vele.

Csak magamnak köszönhetem,nem is értem, minek teszek én még rá egy forintot is... :bash:

Utolsó hat perc pont nélkül... Kurva csehek...

Miért nem akartok gólt lőni, japán geciládák? Csak cseleznek lövés helyett, de azt meg szarul...

Ha nem nyer a Newells Old Boy csapata az kibaszott nagy igazságtalanság lesz az élettől..

Idézetet írta: davixxx Dátum június 23, 2013, 21:16:24
Ha nem nyer a Newells Old Boy csapata az kibaszott nagy igazságtalanság lesz az élettől..

Basszátok telibe magatokat, + az angol fasszopó nyomoRÁKok is. JÓ KURVA ANYÁTOK, dögöljetek meg fasszopo gecik. 200--> 44 ezer. Túl szép lett volna..

Kurva anyátokat u20-as angol csicska gecik! Irakot nem bírjátok megverni 2-0-ás előnyből és az utolsó percben szoptok egy gólt. Szopjátok ki 20 négernek a nagy faszát!!!  :bash: