Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Dodig eddig is tudtam h egy gyökér vagy de h ekkora.. képes voltál 4:1 duplabrékelőnyről 5:7re kiszopni egy láthatóan hullafáradt Del Potrotól.. gratulálok nálad nagyobb lúzert most h eltiltották Troickit hirtelen nemtudok mondani, baszódj meg

Ekkora okádék egy focit, mint amit a Dortmund leművel, az hihetetlen!! Nincs egy normális támadásvezetésük, pontatlanok az átadások, egy-egybe bukják a párharcokat stb.. Ha nem tettem volna rájuk, kívánnám, hogy kapjanak ki a faszba.. Egyáltalán nem biztos, hogy ezt megnyerik, hiába vezetnek..

ott a második innen csak nem basszák el :D nagy igazolás volt a srác  :beerchug:

Előzőek fenntartva, de ez szép gól volt! :ok:

Raonic dögölné meg, hogy bemákoltad ezt a szart, te jutsz tovább a semmi játékoddal utána meg kapsz egy 6:1 6:1 et  :noway:  :crazy:

Kurva anyátokat mocskos cigány argentin női röpisek, hogy zuhanna le a repülőtök ti semmirekellő kurvák, hogy 16-11ről kiszoptok a 3.setben 25-22re.. Tuti bazdmeg és megszopattok a 4.setben is, hogy rohadnátok meg mind..

Köcsög  :hanyas: Kaposvár, irány a másodosztály!

0-2 Cirstea ellen... A kuuurvaaaa anyáááádat Liiiii!

Hogy szopjon le az Ajax focisták összes felesége, minden tagot itt a fórumon :noway:

Ma sem szerettelek meg MUTD.  :fakk2: Dobogót idén majd alulról szagoljátok! ;D

Idézetet írta: fole Dátum augusztus 11, 2013, 16:24:51
Hogy szopjon le az Ajax focisták összes felesége, minden tagot itt a fórumon :noway:

Úgy legyen!!!  ;D

Idézetet írta: fole Dátum augusztus 11, 2013, 16:24:51
Hogy szopjon le az Ajax focisták összes felesége, minden tagot itt a fórumon :noway:
Engem ez érdekelne. ;D

Monthso te embertelen nagy kibaszott lúzer geci, mi a jó kurva anyádért nem dobtad be magad a végén? ezt nem is hiszem el, hoyg ennyire nyomorék legyen valaki...

Nem jönnek a tippek bassza meg! :wall:

Harting vedd be a nyeles aszpirint, hogy megint nyertél! Robredo, te meg szívjál kátrányt ameddig bele nem esel pofával az első szett tie-ért!!! :fakk2: