Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


kurva anyád te seggarcú langaléta buzi karlovic. Gyönyörűen mutatsz abban a kínai pólóban te szerencsétlen nyomorék. Kívánom hogy raboljanak ki és csóron dögöljél meg leszakadt herékkel. makker féreg!! :noway:

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 29, 2013, 11:24:57
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-gyepes-erkezett-juhasz-utan-a-vedelembe-hivatalos-2275103

A büdös kurva életbe ez mi a faszért történt meg.....áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá nem akarom nem akarom nem akarom nem akarom lécci mondja valaki hogy átverés nem akarooom....minek ez ide? mineek???
A Fradi beépített embere lesz, olyan mint a Diósgyőrnek Nagy Tamás Pápán. Nagyon nem kell félni, mert a második öngólja után szerintem úgyse lesz már kezdő.

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 29, 2013, 12:01:24
A Fradi beépített embere lesz, olyan mint a Diósgyőrnek Nagy Tamás Pápán.

:D ;D

Szedd már össze magad Radwanska !

Ram, te címeres faszszopó!!!

Bogomolov te görény :noway: :noway: :noway:

Ez a Jankovic geci...legalább csinálj már úgy, mintha akarnál játszani te....


Mia faszomat csinál ez a szarházi Lyon? Húzzatok bele, legalább az iksz legyen meg köcsögök! :2guns:

Retkes Hertha már elég régóta volt olyan meccsetek ahol még gólt sem rúgtatok ti tetvek , most kell ,hogy ne lőjetek gólt  .Ja meg 3 perc alatt 2 gólt beszopni ti szarrágó banda  :bash:

PSV  :segg:
másodikban meg majd gurítotok vagy három gólt, mi? Bundásabbak vagytok már a törököknél is, retkek!

A KURVA ANYÁDAT ISNER TE LANGALÉTA GECI  :)

elmész te a picsába Evans, jól összefostad magad, nekem az is jó lett volna ha tiebrékben kikapsz, de te lebrékelteted magad először 40 15ről majd 30 semmiről................... IDEGES VAGYOK ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

REMÉLEM EZ A GECI AMERIKAI ZSIRÁF(ISNER) OTT ROHADT MEG AHOL VAN!!!CINCINNATIBEN KURVA NAGY SZTÁR VOLTÁL ITT MEG KIKAPSZ KOLBÁSZKÁTÓL.KÖSZÖNÖM HOGY TE TETŰ ELVETTÉL TŐLEM 20 EZER FORINTOT!!

Mocskos fasszopó spurs! Soha nem lesztek ti a top4-ben ti fasszopók.  :bash: :bash: