Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Mocskos Salzburg   a red bull szárnyakat ad ? A jó édes anyátokat 1.35 ért szükségetek is lesz rá ti faszkalapok . :crazy:

faszom kivan már h ilyen gyökerek mint Evans és Donskoy elbasszák a hendijeimet.. természetesen mindkettőnél 1 game kellett  volna csak pff

Görény Barca. Jó, hogy az első félidőben 3at rúgtok, a 2.ban meg még véletlenül sem rúgtok egyet se. Legalább kaptatok volna egyet, nekem az is jó lett volna. Vagány kis tiki taka, amin halsz meg olyan unalmas. De legalább gólt lőnétek átkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A büdös kurva anyád Te ribanc Radwanska, hogy első szett 4-0-ról kiszoptál 4-6, 4-6-ra.  :bash:

Kurva anyjáért esik az a rákos eső a US Openen! :fakk:

A legnagyobb lúzer vagy Tipsa! Két szettet beszopni úgy, hogy szerváltál érte...no comment. Még a női mezőnyben sem állnád meg a helyed te senkiházi suttyó féreg! :lehany:

Kicsi Milos! Most hirtelen csak ennyit tudok üzenni:  :-*-d meg a :segg:-m

Nevetséges,amit ez a két idióta, Makarova meg Li csinál. Hogy a faszomba tud idáig eljutni két ilyen nyomorék? :bash:

Elmentek mostmár a picsába B+!!!!!!!!!!!!! Tipsarevic geci kezdte, 5-3 30-0-ról meg 5-4 40-0-ról képes leadni a szetteket a mocskos féreg, Raonic meccslabdáról kikap, Hewitt 4-1-ről bukja a szettet majd 5-2-ről. Ez mi??? Megnyert meccsek mennek el folyamatosan! Dögöljetek meg!!!! :bash: :knuppel2: :2guns:

Baszd meg, be akartak törni hozzánk!!! Jövök haza a boltból, látom a kapu máshogy van becsukva, mint ahogy én szoktam, megyek be, hogy mi a szar van, aztán a ház sarkánál találkoztam azzal a rohadt cigány gecivel (olyan 38 körüli), miközben vinni akarta a szárítót a barom. Meglöktem, elküldtem a kurva a anyjába, hogy mi a faszt csinál itt, mobil persze nem volt nálam (se semmi önvédelmi dolog), így átmentem a szomszédba telefonálni, és kihívtam a rendőröket! Megyek vissza, az a buzi bent (én meg kapun kívül inkább (hátha kés van nála), aztán 5 percig szóval tartottam (szerintem szarrá volt gyógyszerezve), azt nem árultam el neki, hogy kihívtam a rendőröket, aztán meg is érkeztek szerencsére. Rendőröknek ellenállt, azok meg szolidan meg is jutalmazták érte, aztán bevitték. Nyomozók most mentek el, ujjlenyomatokat kerestek és találtak is, több dolog sem volt a helyén, fényképezgettek, meg felvették a sértetti tanúvallomásom. Ja, ha meg már ekkora faszkalap volt, feljelentettem fenyegetésért is, mert miközben megbilincselve ott feküdt (rajta egy rendőr), még meg is fenyegetett, hogy betöri a fejem. Persze én nem mondtam semmit, hülye nem vagyok, de annyit megfogadtam ott magamnak, hogyha legközelebb bejön (majd ha kiengedik, mert volt már rablása, betörése, minden szarja), akkor nem fogom hívni a rendőrséget, hanem ott helyben levágom a fejét annak a faszszopónak!! Szép napot mindenkinek, te meg rohadj meg a börtönben!! :fakk:

Vegyél egy gázpisztolyt amibe lehet tenni gumilövedéket
zoraki r1 gg

11mm gumi ha betalál neki, akkor nem nagyon tud majd felkelni, mert ezek a gecik már immunisak a gázsprayre is, ha ilyen gyógyszeres geci és már párszor lefújták akkor télleg nem nagyon hat rá

#4046 szeptember 04, 2013, 13:58:59, Alk
Lehet az kéne, de baszhattam volna ebben az esetben, mert nem vittem volna úgyse magammal, a házba meg csak rajta keresztül tudtam volna bemenni, akkor meg ugyanott vagyok. Ha meg már pisztoly, akkor éles. De talán jobb is így, hogy nem mászkálok még csak késsel se, mert akkor csúnyább lett volna a vége mindkettőnknek. Bár nem is tudom, hogy rendelkezik most az erre vonatkozó törvény, de ja.  :2guns: Azért köszi, ránézek neten! ;)


Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 04, 2013, 13:08:21
Baszd meg, be akartak törni hozzánk!!! Jövök haza a boltból, látom a kapu máshogy van becsukva, mint ahogy én szoktam, megyek be, hogy mi a szar van, aztán a ház sarkánál találkoztam azzal a rohadt cigány gecivel (olyan 38 körüli), miközben vinni akarta a szárítót a barom. Meglöktem, elküldtem a kurva a anyjába, hogy mi a faszt csinál itt, mobil persze nem volt nálam (se semmi önvédelmi dolog), így átmentem a szomszédba telefonálni, és kihívtam a rendőröket! Megyek vissza, az a buzi bent (én meg kapun kívül inkább (hátha kés van nála), aztán 5 percig szóval tartottam (szerintem szarrá volt gyógyszerezve), azt nem árultam el neki, hogy kihívtam a rendőröket, aztán meg is érkeztek szerencsére. Rendőröknek ellenállt, azok meg szolidan meg is jutalmazták érte, aztán bevitték. Nyomozók most mentek el, ujjlenyomatokat kerestek és találtak is, több dolog sem volt a helyén, fényképezgettek, meg felvették a sértetti tanúvallomásom. Ja, ha meg már ekkora faszkalap volt, feljelentettem fenyegetésért is, mert miközben megbilincselve ott feküdt (rajta egy rendőr), még meg is fenyegetett, hogy betöri a fejem. Persze én nem mondtam semmit, hülye nem vagyok, de annyit megfogadtam ott magamnak, hogyha legközelebb bejön (majd ha kiengedik, mert volt már rablása, betörése, minden szarja), akkor nem fogom hívni a rendőrséget, hanem ott helyben levágom a fejét annak a faszszopónak!! Szép napot mindenkinek, te meg rohadj meg a börtönben!! :fakk:

Azért az kemény egy ilyenbe belefutni!  :o:
Nekem múltkor a biciklimet lopták el (kocsma udvarról  :angel: ). Ráadásul, mivel nem vagyok túl kicsi, speckós kell alám. Szóval drága volt. Több, mint fél napig kerestem. Aztán kalandosan, de meglett.
Azóta, amikor találkozom az illetővel, bolt, utca, vagy kocsma, mindig megverem. Persze csak szolidan. Ha sikerül neki elbújni azzal díjazom, mintha nem vettem volna észre... Hatásos. A környezetre is. Mondjuk én kis helyen lakom (4-5000 ember), itt ez könnyebben kivitelezhető.  :ok:

Azt hiszem megtaláltam. Most jóval barnább, meg 1-2 centivel hosszabb volt a haja, de megismerem azt a hülye fejét

https://www.facebook.com/dezso.horvath.777?fref=ts