Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 04, 2013, 14:01:14
Azóta, amikor találkozom az illetővel, bolt, utca, vagy kocsma, mindig megverem.

Ez komoly! ;D ;D :great: Én is pont egy ekkora méretű településen élek, szóval folyt. köv., de csak olyan formában, hogy a törvények engem védjenek (azaz, nem én kezdem, de annál durvább lesz).

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 04, 2013, 14:03:20
Azt hiszem megtaláltam. Most jóval barnább, meg 1-2 centivel hosszabb volt a haja, de megismerem azt a hülye fejét

https://www.facebook.com/dezso.horvath.777?fref=ts

Azért nem egy cingár cigánynak tűnik

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 04, 2013, 14:03:20
Azt hiszem megtaláltam. Most jóval barnább, meg 1-2 centivel hosszabb volt a haja, de megismerem azt a hülye fejét

https://www.facebook.com/dezso.horvath.777?fref=ts

Magyarország rejtett tartaléka...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 04, 2013, 14:13:51
Azért nem egy cingár cigánynak tűnik

Így, hogy volt más lehetőségem is (telefonálás), jobbnak láttam nem belemenni. De ez ránézve a jövőben attól függetlenül semmit nem jelent. Csak hát ugyebár nekem se kell az ügy feleslegesen..

Geci izraeliek, pucoljatok vissza a jó kurva anyátokba! Remélem mindannyiótokkal szerződést bont majd a klubbotok!!!!!!

Fasznak kezdődött el ez a szar kosár EB ??? Olyan jól megvoltam a US Opennel  >:(

Kedves török barátaim!
Igyatok gecit vagy négy öt decit..

vicc ami eddig van az eb-n.
4 meccs 3 underdog győzelem.
ez mi?
izrael,török szopó?6s meg 11s oddsért?

#4058 szeptember 06, 2013, 17:50:42, BvB_09
Kurva anyádat Kazahsztán :bash:

Mi idióta barom faszfej állat lehet az is, aki fizet azért, hogy ezt a szart hozza a tv...

Medvescak geci mit keresel a KHL-ben? Ráadásul egyből legyőzöd a CSZKA-t????????  KURVAANYÁD!

Úgy érzem jövök még párszor ma ide.......

Málta oktatja Dániát!  FAF!  :-X

Mivel itt lehet káromkodni ezért idejöttem:

Láttam amit láttam, szenvedtem 15 millió magyarral együtt, de ez végképp kiverte nálam a biztosítékot:

A mai mérkőzést sajnáljuk, de a három év eredményeit tekintve nem szabad megkérdőjelezni az előrelépésünket – mondta a kapitány a meccs után.


puhapöcs! TAKARODJ!  :noway: Egy ganéj, hiteltelen, mocskos, élősködő tróger vagy egy csúszómászó gerinctelen féreg. UTÁLLAK mint a szart! Legszívesebben olyat vernék a fejedbe, hogy szétcsattanna. Már a jövődön jár az eszed? Tegnap alázott le bennünket minden szinten egy tetves szőröstalpú cigány horda és te az elmúlt 3 évről beszélsz? te féreg örülj hogy nem találkozol velem a mai nap, mert olyat vernék rajtad, hogy egy életre lecsuknának...., de legalább egy tetűtől megszabadítanám a világot.

Most őszintén, ki a faszt érdekel az elmúlt 3 év? Simán megbocsájtottam volna a csapatnak, ha netán kikapunk az észtektől, de mellette elverjük a románokat. A szurkolókon kívűl sem a csapat, sem Egérbá' nem érezte át a meccs súlyát az biztos.

Bátran kimerem jelenteni, hogy, ha aranylábú focistáink helyett, megyeII-es, hétköznapi, dolgozó emberek játszottak volna, sokkal értékelhetőbb teljesítményt nyújottak volna, ha játékban nem is, de küzdésben, hajtásban biztos.

RIA-RIA-HUNGÁRIA!

#4063 szeptember 07, 2013, 10:25:17, RedMunchen2013
Rohadt strandröplabdások! 20-13 után elmegy a 39.5 alatt tippem??? Basszátok meg!

És sikerült elbukniuk még a szettet is! Gyökerek!   :2guns: :twak_125: :shockwhore_125: :lehany: :hanyas: :fakk: :segg: :2guns: :knuppel2: :crazy2: :uglystupid2: :wall: :icon_confused: :spaz:

A szerb kurva anyátokat basszátok meg ma is, ha 24-19 ről nem tudtok befejezni egy mérkőzést!!!