Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#4275 december 03, 2013, 05:19:41, CarlosGitanillo
KIBSASZSZOTTTTT GECI HOUSTON  :crazy:
Két sor elvetett retek többet ér bazdmeg mint a  védő lepattanózásotok a 4.negyedben a perimeter defense-ről bazdmeg szót se ejtsünk GECIK
hiába dob Harden 37 pontot sz*r GECIK maradtok akkor is GECIK
GECIK

Kurva anyád női itf tenisz. Kurva anyád Remondina. Első kiemeltként kikapsz egy nímandtól te geci kurva.. 4-6 6-0 után azt hihetnénk simán behúzod a 2.settet erre leadod. A kurva anyád, tuti te is bundáztál a kurva anyádat.

Büdös geci Inter 3:0 ról leadni a meccset, úgy, hogy véletlenül se legyen jó a hendim...
a Másik francia csicska zabáló PSG, a büdös kurva anyátok nektek is...
a másik az én hülye fejemet is... Mit is vártam??...
Amire raktam ott nem volt gól, a tippmixpron is pont a hulladék meccsek voltak...

Hát a PSG tényleg elmehet a véreres picsába Ibrahimovicsostul, Cavanistul, mindenestül...  >:(

Idézetet írta: TiB Dátum december 05, 2013, 19:20:22
Ha látok még egy "nézzétek ilyen lett az idei adventim" fémjelzett képet esküszöm felgyújtok egy fenyvest a faszba.

;D

Kassai kurvák utolsó negyed végén kosaraztok csak? 65 pontot ajánlom hozzatok össze, de látom a büntetőzés nem megy...

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 05, 2013, 22:06:19
Kassai kurvák utolsó negyed végén kosaraztok csak? 65 pontot ajánlom hozzatok össze, de látom a büntetőzés nem megy...
67  :D :ok:

Idióta Molina! Betis gólt akarok a szünetig!

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 06, 2013, 12:21:20
Idióta Molina! Betis gólt akarok a szünetig!
2 a szünetig....  Nem a" Bejött" topicba akartál írni ... :D

A kurva anyátokat CSZKA Moszkva!

Mocskos cigány Efes :shockwhore_125: Hogy lehet 14 pontos félidei előnyről kikapni egy csicska Brose-tól???

szopadék benfica, hogy be kell szopnotok egy gólt ettől az gyenge csapattól, akik szökő évente lőnek gólt a bajnokságban, állítom, hogy nem fordítotok majd ti féreg gecik!

Szemét Újpest, remélem, hogy kiestek végre a picsába..  :noway:

Mocskos cseh kurvák, remélem, hogy kiestek végre a picsába..  :noway:

Kurva életbe!
Minden héten van egy ügyeletes csapat, amelyik szétkúrja az agyamat. Múlt héten a Portó, most a MU. Hogy a fenébe tudnak hazai pályám 2x egymás után 1:0-ra kikapni?
Fogynak a megbízható csapatok. Lehet, hogy át kellene térnem a "bundásokra". Horvát-török stb. Példa: Európa Liga 1. forduló: Din.Zágreb-Chernomores Odessa. HT/FT 1:0/1:2 oddsa 28.00. Visszavágó mi lett? HT/FT 0:1/2:1. Győztes gól a hosszabbításban!!! 0:1 után 7.50 oddson brahiból fogadtam Odessára, nyertem 398-at.