Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Ac Milan, kezdheted bekapni az összes faszom! :crazy:

#4291 december 08, 2013, 04:14:12, CarlosGitanillo
Mi a kurvaanyád van Bulls, Hinrich+Noah(noah te csövesbuzi tanulj meg rádobni) 2 pont, 14 rádobásból. deng az utolsó pillanatban derül ki hogy nincs. dunleavy 70 méterről akar triplákat dobni, hogy szakadna rátok egy zsák 40centis fasz ti mocskos szemétláda ótvaros geci csürhe, hogy veritek meg a heatet 20al???? ma 60 geci pontot alig hoztok össze, csoda hogy bárkit is megvertetek valaha ti nyomorult tetves szánalmas senkiházi kikúrt mocskos tetves szarfaszú retardált kurvák :fakk: :fakk:
szopjatok!!!!!!!!! szopjátok le egymást is minden nap minden félidőben és minden meccs után KÖCSÖGÖÖÖK

Hogy ez a Dallas Nowitzkivel az élen mekkora egy makker brigád... Dirk amit eldobott, abból pont lett, mindegy, hogy 50 vagy 150 méterről tette ezt. Nem is a Portlandra haragszom, hanem  inkább erre a retek Dallasra. Persze amikor rájuk rakok úgy kikapnak, hogy még izgulni sem kell.

-6-ról 40 másodperc alatt visszajött a Portland X-re, 1,9 maradt az órából, hát hogy a véres faszba ne dobtak volna pontot. Nem ám, hogy kimaradjon, ááá, olyan nincs a világon.

Még mindig nem tudom, hogy állva, vagy ülve szopjam le magam, de kurvára felbasz ez a retek brigád!

Tegnapról még jövök egy csicska buzi Madriddal :bash:

Tegnapi 16.07 hsz.ra mai válasz: Derék török barátainkban illik megbízni. Akhisar Belediye 0:1 után fordított.

Fogadás visszaigazolása  - GL8805305810F  - Flash   Fogadás ideje:  08/12/2013 13:47:17   Nyomtatás
Választás
Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   Akhisar Belediye   Akhisar Belediye v Konyaspor
(Játékidő eredménye)   08/12/2013   Egyik sem   8.00   Nyert
Tét:  50,00      Nyereség:  400,00

Ritkán járok ide, de ma szétbaszott az ideg :bash: :bash: :bash: Ez a *********** Knicks, hogy mi a picsát művelt ma, hogy szakadna rájuk a madison square garden >:( >:( >:(

Inter és Parma játékosok a kurva anyátokat buzik, a 60. percig befostok hat gólt, amikor rakom az overt, utána meg minden kimarad, mekkora balfaszgecik vagytok basszátokmeg... Véletlenül a Napoli is tolt egy 3-3-at tegnap, kicsit sem feltűnő, ti szemétládák!

K'lauterni impotensek. :noway: :bash:

#4298 december 11, 2013, 08:16:01, Dezmop
   Németország - nők   Németország - nők v Románia - nők                       2.55   
   Brazil - nők   Brazil - nők v Szerbia - nők                                                 2.60   
   Real Madrid   FC Copenhagen v Real Madrid                                        1.40 

   Bayern München   Bayern München v Man City                                     1.44    :bash: :bash:

       Odds :  13.4 

       Igazából kézire nem szoktam fogadni  de most egy lenge szelvény erejéjig megteszem  . A két mérközésből én a németeket nézem ki nyerőnek mára.    A braziléknál meg kicsit jobban érzem a brazilékat ,mint a román csapatott  és ha lúd akkor legyen kövér !  Véletlenül jönne ez a formáció  akkor legalább legyen mit anyázni  ha a 2 nép tipp közül egy elmenne . A real ha x-el neki úgy is jó  a Bayern meg 2 gólkülömbséget fog produkálni . A Real is löni fog legalább egyet  (elvileg 3-4 gólt várnék tölük )  ,de az elvárások és a valóság épp nem a sportfogadás területén szokott a legsürübben találkozni.     


A fentieket írtam  a naplómba tegnap   és szerintem nem csak én hanem mindenki aki látta  nem arra tippelt ,hogy a bayern viszi el az egész szelót  így azt a rongylábú retkes Bundásligás  mindeneteket   ..................  eladtátok  a meccset   és elbasztátok  a bankomat   mert ha nyertetek volna  akkor a jelenlegi bankom  1/3 lett volna a nyeremény   fehérember  nem felejt .Csak  azért nem anyázok mert nullszaldóra hoztam ki a tegnapi napot ti anyaszomorítók....-

Mit is vártam a horvát-görög vízilabdától? Két ilyen szarfaszú csapat persze hogy lebundázza ikszre. Én vagyok a barom, hogy ilyenekre teszek, de akkor is a lapostetvek rágják le az örökké herpeszes faszukon kinövő pattanásokat!

Idézetet írta: Dezmop Dátum december 11, 2013, 07:57:44
   Németország - nők   Németország - nők v Románia - nők                       2.55   
   Brazil - nők   Brazil - nők v Szerbia - nők                                                 2.60   
   Real Madrid   FC Copenhagen v Real Madrid                                        1.40 

   Bayern München   Bayern München v Man City                                     1.44    :bash: :bash:

       Odds :  13.4 

       Igazából kézire nem szoktam fogadni  de most egy lenge szelvény erejéjig megteszem  . A két mérközésből én a németeket nézem ki nyerőnek mára.    A braziléknál meg kicsit jobban érzem a brazilékat ,mint a román csapatott  és ha lúd akkor legyen kövér !  Véletlenül jönne ez a formáció  akkor legalább legyen mit anyázni  ha a 2 nép tipp közül egy elmenne . A real ha x-el neki úgy is jó  a Bayern meg 2 gólkülömbséget fog produkálni . A Real is löni fog legalább egyet  (elvileg 3-4 gólt várnék tölük )  ,de az elvárások és a valóság épp nem a sportfogadás területén szokott a legsürübben találkozni.     


A fentieket írtam  a naplómba tegnap   és szerintem nem csak én hanem mindenki aki látta  nem arra tippelt ,hogy a bayern viszi el az egész szelót  így azt a rongylábú retkes Bundásligás  mindeneteket   ..................  eladtátok  a meccset   és elbasztátok  a bankomat   mert ha nyertetek volna  akkor a jelenlegi bankom  1/3 lett volna a nyeremény   fehérember  nem felejt .Csak  azért nem anyázok mert nullszaldóra hoztam ki a tegnapi napot ti anyaszomorítók....-

+1
Féreg Bayern :crazy: Biztos jól fizetett, így van mit tankolni az Audiba...

A kurva életbe Juve, csicskabaszó havazás,,,

Faszom az egészbe! Hogy a faszba nem lehet közvetíteni a Nápoly - Arsenal-t? Faszomat se érdekli a kibaszott Schalke meccs!!! Milan - Ajax még rendben, két nagy múltú klub, sokan szeretik Balotelliéket stb, de hogy a faszba ér fel egy Schalke - Basel egy Nápoly - Arsenallal?? Jeee, lehet drukkolni az eredmények.com-on, kurva jó! Köcsög Digi!!! :fakk2:

Idézetet írta: Alk Dátum december 11, 2013, 20:36:21
Faszom az egészbe! Hogy a faszba nem lehet közvetíteni a Nápoly - Arsenal-t? Faszomat se érdekli a kibaszott Schalke meccs!!! Milan - Ajax még rendben, két nagy múltú klub, sokan szeretik Balotelliéket stb, de hogy a faszba ér fel egy Schalke - Basel egy Nápoly - Arsenallal?? Jeee, lehet drukkolni az eredmények.com-on, kurva jó! Köcsög Digi!!! :fakk2:
Barátod az online közvetítés: http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=232663&part=sports

#4304 december 11, 2013, 21:43:00, Alk
Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 11, 2013, 20:53:27
Barátod az online közvetítés: http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=232663&part=sports

Addig az rendben, hogy meg tudom oldani máshogy, de ne erőltessük rá egy egész országra a Schalke-t, mert "játszik ott egy magyar". Amúgy köszi! :ok: