Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


2 elvileg topcsapat szopatott le megint. Bundásliga, én így szeretlek! Rohadj meg Leverkusen és Dortmund!

 a kurva anyád hoffenheim, pont ma nem tudtok gólt rúgni, a másik a faszszopó geci City 0:2-ről baze 2:2 re

Cigány geci szolnoki kutyák, legyetek rákosak!!

Basszameg a retkes Betis! Kurva gyorsan kéne két gól kis gecik  ;D

GUANZAOUGH GECI KURVA ANYÁTOKAT AZT HOGY NEM ELÉG HOGY NEM TUDTOK FOCIZNI MÉG  KAPJATOK IS EGY GÓLT A BALFASÍZSÉGOTOK MIATT A HOSSZABÍTÁSBA. DÖGÖLJÖN MEG AZ ÖSSZES RÍZS ZABÁLÓ TETVES FOCISTA GECI  :bash: :bash: :bash:

A kurva anyátokat Madridi cigányok   mi a faszt csináltok mocskos Atletico   .  Faszt a szátokba nektek is Mainz  mert múltkor nem löttetek gólt    akkor most be kellett pótolni   méghozzá a 90 percig jött volna a tippem ,ha nincs az a rohadék 5. gól .  :wall:  :bash:

Gyerünk madridi kurva anyátokat  ,ha az kell ,hogy szidjanak titeket akkor rúgtok gólt  akkor a jó édes anyátokat ezen ne múljon   ,gyerünk, gyerünk  szaros banda  :laugh:

Nem gondoltam, hogy ma még 1x ide kell jönnöm ....

Bazdmeg magad Andy Hamilton! Jöhettél volna a vasviláddal és azt is dobáhattad volna a nyílaid helyett. :bash:

Charleoinak is a kurva annya..ROHADT ÉLETBE EGYSZER NEMHAGYNAK NYERNI..FASSZOPO AZ ÖSSZES >:(

Kyrie Irving a jókurvaanyátokat remélem ez a Cleveland újonnan kifejlesztett nyerő tactic, hogy 17-tel szopjátok félidőben az ellenfél farkát... és 47 rádobásból 18-t dobtok be.... Irving különösképpen köszönöm, hogy tartod magad a taktikához és még megizzadva sem vagy te kibaszott hulladék. Így folytatjátok mehetünk vissza a balettbe ugrálni. De Én a niggerkurváitokon fogok...
60 bekapott pont ettől a fogalmatlan szánalmas bullstól.. Látszik, hogy védekezni is apátoktól tanultatok bazdmeg... Kis géééék....

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum december 22, 2013, 03:18:56
Kyrie Irving a jókurvaanyátokat remélem ez a Cleveland újonnan kifejlesztett nyerő tactic, hogy 17-tel szopjátok félidőben az ellenfél farkát... és 47 rádobásból 18-t dobtok be.... Irving különösképpen köszönöm, hogy tartod magad a taktikához és még megizzadva sem vagy te kibaszott hulladék. Így folytatjátok mehetünk vissza a balettbe ugrálni. De Én a niggerkurváitokon fogok...
60 bekapott pont ettől a fogalmatlan szánalmas bullstól.. Látszik, hogy védekezni is apátoktól tanultatok bazdmeg... Kis géééék....

párszor visszajöttek 8-10 pontos differenciára, nekem +6.5-tel szerepeltek a szelvényen, úgyhogy nem sok hiányzott... már-már kezdtem azt hinni hogy szeretik és féltik asszonyaikat ezek a (Gecik)gééék,  hogy hat a félidői lebaszás, de jöttek a rookie tony snelltől a triplák 5 vagy 6 is, mondom akkor oké, tévedééés van mehetek (b*szni)bulizni a niggapuncikkal sorba, irving a tieddel kezdek



Faviccek amik nem is viccesek! :noway:

A KURVA ÉLETBE BÁ, ELMONDTAM 1233545 NYELVEN, HOGY ÉN VAGYOK AZ A KIBASZOTT KÉK EFELL TORONY.

Ez a Wenger egy gyökér.

Szeretném így karácsony alkalmából elküldeni az összes Arsenal és Chelsea játékost a jó kurva annyába, mert ez amit müveltek nem foci volt, hanem valami egészen más.. Szóval a KURVA ANYÁTOK, és kellemes ünnepeket kívánok nektek ti fasszopó gecik. :bash: :bash: :bash: