Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Sajnos,azt hiszem,sosem lehetek igazán nagy sportfogadó!
Nincs elég hidegvér.
Ma pl:1.97 oddson megtettem a Brindisit,hogy nyer,mikor is még 4 ponttal vezetett a Siena.
Csak egy megérzés volt,de utólag bejött!
Nem is ez a baj,hanem végigizgultam a meccset és nem is léptem ki,amíg nagyon-nagyon nehezen átvette a vezetést a Brindisi.Asszem 63-61.
Én megörültem és min.5 dolcsis profittal kiléptem,akkor,amikor úgy gondolom,hogy a fogadók 90% már benne maradt volna! :wall: :wall:
Ha végig pziban maradok,akkor az több,mint 10x pénz lett volna! :bash:

Délután volt egy megérzésem,hogy ma kikap az Olimpiakos.
Kicsit vártam élőben és a meccs alakulásból úgy éreztem,hogy bejöhet a tippem.
Már rá is mentem a layre 1.09-en és be is írtam 150 dolcsit.
Persze vonzott,hogy min,kockázat mellett nyerhet sokat,de meggondoltam magam és elvetettem a dolgot!
Az eredmény már ismert! :wall: :wall:

A legnagyobb fogásom viszont Phil Taylor lett volna!
Kajak éreztem,hogy kikap az öreg!
1.03 odsson nyomtam volna a témát.
A becélzott összegem 1000 dollár volt!
Ez is jött volna!
És még számtalan megérzés meccsek közben,hogy ki lövi a kövi gólt,meg ki nyer az ucsó percekben meccset,meg ilyenek...
Komolyan,menjek valami terapeutához,hogy merjek is,ne csak érezzek meg gondoljak?!!!! :bash: :bash: :bash:


Vagy csak simán legyen hozzá tököd oda csapni a lét.. ;)

Bár én pofázok aki egy 6 os oddsra akarta ráverni a teljes bankrollját, ami persze jött is volna ,de helyette csak 3 ezerrel raktam..Szóval nyugi nekem sincs merszem egy nagyot húzni, pedig lett volna itt dínom dánom ha van.. ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum december 29, 2013, 23:03:34
Vagy csak simán legyen hozzá tököd oda csapni a lét.. ;)

Bár én pofázok aki egy 6 os oddsra akarta ráverni a teljes bankrollját, ami persze jött is volna ,de helyette csak 3 ezerrel raktam..Szóval nyugi nekem sincs merszem egy nagyot húzni, pedig lett volna itt dínom dánom ha van.. ;D
Köszi Davixxx!
Akkor majd együtt megyünk a terapeutához! ;D
Olyan kemények leszünk,hogy még Milan bankrollját is felbasszuk valami meccsre! ;D ;D

Black és Erakovic fulladjatok egymás pinájába utolsó bundás kurvák! A mocskos kurvái 6-3, 4-1 40-15-ről bukják a meccset két senki ellen... :knuppel2:

Idézetet írta: rosco Dátum december 30, 2013, 11:33:22
Black és Erakovic fulladjatok egymás pinájába utolsó bundás kurvák! A mocskos kurvái 6-3, 4-1 40-15-ről bukják a meccset két senki ellen... :knuppel2:
Ne is mondd... -10K-val nyitottam a napot miattuk. Röhögni fogsz, 1.05-ön tettem meg őket élőben  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 30, 2013, 11:59:26
Ne is mondd... -10K-val nyitottam a napot miattuk. Röhögni fogsz, 1.05-ön tettem meg őket élőben  :redchug:

1,12-ért tettem őket, de a haszon szempontjából ugyanott vagyunk. Kívánom a csaló ribancoknak, hogy orálisan közösüljön velük egy víziló.

Ha innen megszivat wright,én a közelében mindenkit szétbaszok a kurva anyját!

Vinci te szaros kurva! Kösd fel magad.

Gulbis te flegma pöcs, ROHADJ MEG! :bash:

#4374 december 31, 2013, 18:07:51, Csecse
Granollers, kapd már össze magad, mert jövök komolyabban dühöngeni!

Na azé :D

A mindenségedet Zakopalova fuck it!

Genya  Arsenál nyerjetek löjetek  gólt   nehogy már a legkisebb szórzó szálljon el ti szar jancsik   ???

#4377 január 02, 2014, 13:08:24, CUCS77
.

Fognini h tudlak én utálni... nagy luxus lett volna lejátszani azt a 2-3 game-t még pfff

Bopanna és Qureshi a kurva anyátokat!