Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


#4395 január 07, 2014, 04:27:35, Dezmop
Lázió a szájbabaszott kurva anyátokat :bash: :bash: :bash:

szemét Róma.... :bash:..ennyit az x2-ről

Geci prienai!
Miért fogadok ilyen csicska senkiházi kosaras buzikra?!
Pörögjetek a kurva anyátokat!

Idézetet írta: mikisun Dátum január 07, 2014, 17:42:24
Geci prienai!
Miért fogadok ilyen csicska senkiházi kosaras buzikra?!
Pörögjetek a kurva anyátokat!
Most 57:34 -re mennek.  :) hendiztél?

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 07, 2014, 18:35:57
Most 57:34 -re mennek.  :) hendiztél?
Nem hendiztem,Gabos.
Csak,azért aggódtam,mert olyan fosul kezdtek,ezek a pöcsök,hogy arra gondoltam,nem veszik komolyan a mai napot!
Szerencsére,nem jól gondoltam! :) :)
Azért 16-5-re ment ez a csicska lietkabelis!


Monica Nicolescu   ,hogy a méteres faszú bika rakjon seggbe te büdös ribanc  :bash:

Ezt a köcsög Hoffenheim meccset,a 8.percben már 2-0 aztán 1 kibaszott gólt nem tudnak összehozni!

Romaaaaaaaaaaaaaaaaaaa    anyátok mi lesz már ?

buzi betfair!
ezek mi bénák!!
Miért nem csinálnak már egy többet bíró oldalt??!!
csak buziskodnak itt állandóan!!
nincs egy értelmes rendszergizdájuk vagy informatikusuk,aki rendet tenne végre??!
béna pancserek!
balfékek!

#4405 január 10, 2014, 07:23:08, szumos
Tomic! Bazdmeg, belőled soha semmi nem lesz. Félelmetesen együgyű vagy. Nem nyerő típus, hanem amolyan szarházi típus. De én se vagyok különb, mert anélkül tettem rád, hogy láttalak már volna játszani idén...
Stakhovsky agyonver 180-as szervákkal és szerva-röptével hülyegyerek! Még jó hogy nem Serenával játszol, mert kapnál két gyors biciklit...  :noway:

BAZDMEG! Hát most meg lágy tenyeresekkel "operál" a T-vonalra és várja, hogy Stakhovsky majd nem tudja vissza adni! Jézusom! Már sírok!  :'(

Szedd már össze magad!!!!  :knuppel2:

Atya ég! Köszönöm Sergiy! Megmentetted nekem a szettet. Magától biztosan nem nyerte volna meg ez a barom!  :ok:
Azért az vicces ám, hogy az inkább kisebb testalkatú Stakhovsky hálónál Tomic teljes látószögét lefedi!!! Nem tud elütni mellette a barom! Mindent elér az ukrán!  :D

Megbaszhatja az Unibet, hogy törölte a Babosék meccsének első szettjére élőben feltett tétem. Egy kis aprót se tudok nyerni ennél a kibaszott irodánál. :hanyas:

A kibaszott betfair,megint hozza a formáját!
Titeket sem hagynak élőben fogadni vagy csak velem köcsögösködnek állandóan??!!!
Alig rámegyek az in-playre,nem megy el 10 msp és máris suspended a meccsek jó 75%-a!!

Idézetet írta: mikisun Dátum január 10, 2014, 22:07:37
A kibaszott betfair,megint hozza a formáját!
Titeket sem hagynak élőben fogadni vagy csak velem köcsögösködnek állandóan??!!!
Alig rámegyek az in-playre,nem megy el 10 msp és máris suspended a meccsek jó 75%-a!!


Itt az ideje váltani 8)

Idézetet írta: kreatos Dátum január 10, 2014, 22:10:02

Itt az ideje váltani 8)
Ezt,hogy érted?
Közel sem nyertem annyit,hogy szívózzanak.
Meg amúgy is,itt nem a másik csákótól nyerjük el a pénzt?
Vagy mire gondolsz pontosan,Kreatos cimbi?