Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Idézetet írta: Spooner Dátum január 28, 2014, 16:40:16
Muguruza... szett és brékelőnyből.. többször szerválhattál a meccsért... és kikapsz egy 43 éves hobbiteniszezőtől.... DÖGÖLJ MEG!!!!!!
Ja, a második játszmában mérkőzéslabdát hagy bent, összecsuklik mint a colostok, aztán a harmadikban 2:5-ről jön újra be a meccsbe és a rövidítésben bukik egy meccslabdát és a meccset is. Tegnap levettem a posztert a falról  ;D. nehéz lesz újra kiérdemelnie a helyet a kedvenceim között.

Ó, hogy a Mandingo baszná teherbe ezt a tetves, retkes, zsiráf, cigány, szőrőstalpú, román, faszcimbáló Halepet, aki eddig mindenkinek, akit megvert osztotta a 6-0-ákat, 6-1-eket, most meg kikap egy inkább párosban jól szereplő versenyzőtől. Grrrr...

Halep, baszd meg azt a mocskos dákóromán édesapádat! Hogy tudtál kikapni ettől az agyatlan picsától?? Te hülye picsa!

Fasz szopó rohadt, bárcás Chelsea, eddig mindenkinek rúgtak otthon gólt, most egy kibaszott, kurva, tetves icike-picike gólocskát nem voltak képesek rúgni a kiesésért küzdő West-nek.
Bánná a tököm, hogy bundáztok és eladjátok a meccset, de bazdmeg ne 0-0- val.
Nőne köröm mindegyiknek a faszára. :hanyas:

Húúú de fasz vagyok!!! :bash:
Reggel levélszemét közé kaptam levelet "netellertől" hogy el kell fogadni az új felhasználási feltételeket. Nyomok a linkre, és mintha ismét regelni kéne, kiad egy csomó kérdést, majd miután válaszoltam, ki is léptem, bravó. Nemrég hívott a raiffaisenes csaj hogy a neteller és egy másik , ismeretlen cég akart lehívni a számlámról összvissz 350 dollárt, még szerencse hogy nem volt a számlámon csak pár ezres.

Most nézem az nem neteller, hanem neteeler... Meg amúgy is minek kéne megint az összes adatom? Hogy lehetek ekkora birka? :bash:


Idézetet írta: alexthebest Dátum január 30, 2014, 19:50:05
Húúú de fasz vagyok!!! :bash:
Reggel levélszemét közé kaptam levelet "netellertől" hogy el kell fogadni az új felhasználási feltételeket. Nyomok a linkre, és mintha ismét regelni kéne, kiad egy csomó kérdést, majd miután válaszoltam, ki is léptem, bravó. Nemrég hívott a raiffaisenes csaj hogy a neteller és egy másik , ismeretlen cég akart lehívni a számlámról összvissz 350 dollárt, még szerencse hogy nem volt a számlámon csak pár ezres.

Most nézem az nem neteller, hanem neteeler... Meg amúgy is minek kéne megint az összes adatom? Hogy lehetek ekkora birka? :bash:

Rohadt lenyúlós gecik.  :2guns:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 30, 2014, 19:59:06
Rohadt lenyúlós gecik.  :2guns:

Nehogy félreértés legyen, nem a neteller a genyó. Most már mondjuk anyám is felvilágosított hogy nem szabad még egyszer megadni az adatainkat, de hát full fel sem tűnt korán reggel... Szóval ilyenre mindenki figyeljen, ha még nem kapott volna ilyeneket.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 30, 2014, 20:11:10
Nehogy félreértés legyen, nem a neteller a genyó. Most már mondjuk anyám is felvilágosított hogy nem szabad még egyszer megadni az adatainkat, de hát full fel sem tűnt korán reggel... Szóval ilyenre mindenki figyeljen, ha még nem kapott volna ilyeneket.

Köszi a figyelmeztetést. :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 30, 2014, 20:11:10
Nehogy félreértés legyen, nem a neteller a genyó. Most már mondjuk anyám is felvilágosított hogy nem szabad még egyszer megadni az adatainkat, de hát full fel sem tűnt korán reggel... Szóval ilyenre mindenki figyeljen, ha még nem kapott volna ilyeneket.

Természetesen a "neteelerre" gondoltam.  :)

valaki tudja mi a f@szt csinál az alba volán?

szerintem inkább pénzt keresnek.  :topbet_125:

A tetű rágja ja a farkatokat Newcastle! :bash:

Az kemény, hogy 3-at ver a Valencia Barcelonában. Akkor a City hányat fog? (igen minden meccs más, az is más lesz)
Az kemény, hogy az angoloknál mindegyik papíron esélyesebb hátrányban volt félidőben (kiv. Swansea).
Az kemény, hogy a Hamburg 3-at kap attól a Hoffitól akik 4-et kaptak a Nürnbergtől. Logikának itt helye nincs.
Jha de amiért jöttem. Az a Man. UTD. De nem bántom őket most, van elég bajuk.  ;D ;D ;D

Kibaszott kurva barcelona.... :bash:

hideg van barcelonában...remélem a real meg atleti is beelőzi őket és mögöttük is maradnak a szezon hátralévő részében