Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


A kibaszott kurva anyád királyi köz tv! Nyeljétek be a nyeles aspirint, kihozzátok belőlem az állatot, ti teherbe baszott faszarcú gecik!   :fakk2: :fakk2:

MU van ennél is lejjebb???  :hanyas:

Gondolom egy fél ország rakta a MU-t !! Tegnap 35K azért össze jött, de hogy ma mennyi tippmix gyilkos meccs van/volt! Kurva életbe, hogy nem raktam őket :D!

Hm... 15-20nál tettem a Crvena Zvezdát. Azóta 15-33....  :crazy:Most én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy ezek ilyen senkiházi nyomorékok? Jobb ha a válasz fejtegetése helyett megyek aludni  :cya:

Ezt nézzétek:

Már tudom, hogy nincsenek véletlenek, ezt se tudtam behúzni:

A sao paoloi ITF tornán a csajnak 6 meccslabdája volt, egyszer döntő szett 5*-2 nél 40-0, utána tiebrékben 6:3 ja adogatóként és ELBUKTA!

És még csak nem is ez volt a legdurvább meccsen ebben a pár hónapban. Volt egy lengyel kézilabdameccsem 20-9 lett a félidő, 30-30 a vége.

Volt egy NCAA meccsem, amit semleges pályán játszottak, a csapat akit raktam labdát birtokolt és 8 ponttal vezetett, 58-50 re 58 mp-vel a vége előtt és BUKTAK.

A legdurvább egy 8.5-es oddsú kínai kosár volt, 22-vel vezettek az utolsó negyedben és BUKTAK.

És ezen kívül rengeteg nagyon durva szívás az elmúlt pár hónapban. Asszem csak egy sportfogadási szarmágnes vagyok, semmi több. Az összes meccsben közös, hogy 3 feletti oddsok voltak. A mai meccs print screenje:


"I was very tired," Zakopalova said. "I slept just one hour at the hotel, so I didn't expect I could win the match, but I was just fighting every point and I won. I don't know how I did it but I'm very happy!"

Szopjál lovat Svitolina, hogy egy kibaszott szettet is képtelen voltál nyerni! :noway: :hanyas:

#4506 február 12, 2014, 12:46:50, alexthebest
Haas, mi lenne ha elkezdenél játszani?  :bash:

Ez tényleg egy nyomorék...

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 12, 2014, 12:05:15
Haas, mi lenne ha elkezdenél játszani?  :bash:

Ez tényleg egy nyomorék...

Akármelyik jut tovább all-innel veretem. Vicc mindkettő  :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 12, 2014, 13:07:57
Akármelyik jut tovább all-innel veretem. Vicc mindkettő  :crazy:

Anyátokat retkek!!! 9o hiba??? 5 évet öregedtem...

én nem néztem, de rohadjon meg Verdasco h nemtudta megverni egy hosszú meccsen a fáradt, szarul jáccó Haast...

Venus Williams! Basszon meg hat taliga majom orrba-szájba-fülbe-seggbe! (bocs oak  ;D)

Ritkán rakok gólra, de néha úgy áll, hogy muszáj. Nem tudom másnál milyen ez az arány, de a legutóbbi 14 tizenegyesből 10 kimaradt, amikor egy gól kellett volna még (A 10 esetből kétszer végül beért, nyolcszor szopott).  Buzik. 8)

#4512 február 13, 2014, 22:37:12, Knapp
A mai három kézilabda döntetlen tippem.

Egyikből sem sikerült haszonnal kiszállni, miközben bármelyik garantálta volna, hogy a Sportingbet tippjátékában (a brazil utazóson) az első tízben végzek... (sőt, szerintem a dobogón is)

Az időben utolsó, a francia meccs volt a legszebb: kb. 5 mp-cel a vége előtt lett 30-30...
És volt még idő egy gólra.

(bezzeg a Wisla meccsen az egyenlítésért támadó játékost piros lapot érően le tudták ütni, hogy csak időn túli szabaddobás legyen belőle az oldalvonaltól...)

A teringettét...

Hajnalban megint jött a bakancsos:

Ncaa meccsen a Coloradó Buffalostól 4, azaz 4 pont kellett a team totalhoz 3 perc 54 alatt ütőtávon BÓNUSZBAN!

NA hány pontot dobtak innen? 0 át!!!!!!!!!!

A másik egy mexikói hazai volt, a Panterasra. Standard 14-13 pontos vezetésből kaptak ki, úgy, hogy a harmadik negyedben 39 pontot nyeltek be ( a félidőben a vendég csapat 38 pontál volt!)

1:24 el a vége előtt 94:90 volt a Panterasnak! Innen kaptak egy 0-7 et 1:23 alatt és már 90-97 volt!

7 mpvel a meccs vége előtt 94-97-nél a Panteras 3 büntető dobhatott az egyenlítésért, kettőt bedobtak, 96-97 ekkor, jön a harmadik, kihagyják, EBBŐL OFFOT szednek, MEGNYERHETNÉK a meccset, kihagyják és beütés nélkül hagyják lepörgetni az órát.


Fucsovics Márton,,,, édesanyádnak üzenem, hogy jobb lett volna ha lenyel, te szerencsétlen  :noway:

s véleményem szerint maradj olaszországban és lény pizzafutár, fuck