Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum február 19, 2014, 20:05:03
Butorac/Klaasen ez mi volt itt az első szettben? Három szettlabda kettős emberelőnyben és elbukjátok a szettet??? áááááá

Már teniszben is van kiállítás? 8)

Idézetet írta: rosco Dátum február 20, 2014, 09:40:44
Már teniszben is van kiállítás? 8)

Ez jó volt!  :ok:
Elkapott az agyfasz, ilyenkor van ilyen  :)


Pennetta te kis kurva!!! 3-1ről 3-6 0-1 brékhátrány, bravóó. Bréklabdát meg nem kell kivédeni, felesleges  :redchug:

Bazzeg, ami ZTE88-cal történik mostanában, az nagyon kemény.

Ezekhez képest szinte lófasz, hogy tegnap az Arsenal meccsen 6500 forintom volt 12,00-es oddson, hogy tiziből lesz az első gól. :crazy: :crazy: :crazy:


A kurva anyádat mark allen te rohadt mocskos buzi!!! :redchug:
Kibaszott bundás köcsög!!! :redchug:

#4551 február 20, 2014, 21:49:32, CarlosGitanillo
Bazdmeg Taylor patkány vagy komolyan mondom

Rohadt szarfaszú porto!!! 2:0-ról kikapni, hát csak gratulálni tudok nektek, ti férgek!!

Porto, a jó kurva anyátokat :bash: Undorító, szánalmas csapat, két gólos előnyt így leadni egy ilyen szégyen góllal  :bash: Menjetek a picsába!!!!   :redchug:

Tettem egy alternatív szögi 13.5 es overt a Swansea - Napoli meccsre 4 es oddsért. 7-2 volt a 44. percben a bontás.

A második félidőben a 67 és a 86 percben esett 2 nyomorult szöglet, így lett 8:3 a meccs végére.

Az under 11.5-es szögit 100 as oddsért adtam volna.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 20, 2014, 13:22:52
Bazzeg, ami ZTE88-cal történik mostanában, az nagyon kemény.

Ezekhez képest szinte lófasz, hogy tegnap az Arsenal meccsen 6500 forintom volt 12,00-es oddson, hogy tiziből lesz az első gól. :crazy: :crazy: :crazy:

Hát úgy november óta történnek ezek ilyen intenzíven. A legdurvább egy kínai férfi kosármeccs volt még jó 2 hónapja, 12 perces negyedek vannak, a hazaiak 22 vel vezettek az utolsó negyedben 2 perc után és innen kikaptak. Azt azóta se tudom értelmezni, hogyan lehetett kivitelezni.

Izraeli kézilabda, hazai team total over 27.5 esem volt a Rehovoton.

A hazaiak félidő előtt 3 perccel már 14 nél voltak, 14-9 ről 14-12 lett a félidő, 0 hazai dobott góllal.

A második félidőben 46:51' nél 23:21 volt az állás + a hazai büntetőt dobhatott, amit kihagyott.

48' ban 24-21, innen kellett volna még 4 hazai gól.

Eltüntetnek 5 percet, 53'ban 25-24. Innen 7 perc alatt 3 kellett volna.

A vendég mocskos szívós védekezést nyomatott, a hazaiak az utolsó másodpercben lőtték a győztes gólt, így lett 27-26. Kész.

Serena ki ne merjél kapni..

Ezerszer megfogadtam, nem nyúlok női teniszhez, mégis...de azért baszd meg Serena

Büdös ribanc...